To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

matt - Czw 15 Paź, 2009

Niemy napisał/a:
ktos ma wiecej info nt Gliwic?


tak, że lista już zamknięta :wall: ..... chciałem jechać bielsko i teraz zostałem na lodzie, gliwice brak miejsc więc na marklowice chyba się zdecyduję z amk ślązak, ichniejsze imprezy ponoć grube są, odcinki dróg itd.

Niemy - Czw 15 Paź, 2009

matt napisał/a:
Niemy napisał/a:
ktos ma wiecej info nt Gliwic?


tak, że lista już zamknięta


no właśnie już widziałem, ja pojadę na ogladare

Marek23 - Czw 15 Paź, 2009

Ja chyba jade jednak te marklowice tym sejem. maja byc oesy,modle sie o deszcz
Jacek - Czw 15 Paź, 2009

z tobą to jak z babą, nigdy nie wiadomo co ci do łba strzeli.
daj znać czy mam wpadać do Rybca czy nie

Marek23 - Czw 15 Paź, 2009

jacek czajka napisał/a:
z tobą to jak z babą, nigdy nie wiadomo co ci do łba strzeli.
daj znać czy mam wpadać do Rybca czy nie

Ziom, wpadaj do Marklowic i startuj, bedą 3 próby, z czego jeden to oes znany z rajdu wisły. Będzie grubo i pewno mokro. Tylko załatw sobie pilota... Każda próba przejeżdżana 3 razy, więc mozna sie wykazac.

Młody Papież - Czw 15 Paź, 2009

kuuurdesz... ponapinałbym gdzieś w górach po mokrym... za długa przerwa i mnie nosi ;)
Bart - Czw 15 Paź, 2009

może w Tarnowskich Górach?
Marek23 - Czw 15 Paź, 2009

Dżon napisał/a:
kuuurdesz... ponapinałbym gdzieś w górach po mokrym... za długa przerwa i mnie nosi ;)

Zapraszam do Marklowic. Jade potworem, 60 konnym sejem. Po rajdzie, moge sie dac karnac,jak ktos sie nie boi.

Bad-i - Czw 15 Paź, 2009

w takim razie wpadam na ogladare
Marek23 - Pią 16 Paź, 2009

Czy nikt z okolicy nie ma ochoty na oesy w niedzielę? Bad-i, przyjedź nowym nabytkiem...
k-mart - Pią 16 Paź, 2009

ja mam ochote, ale nie mam czasu :/
Niemy - Pią 16 Paź, 2009

hmm to jak panowie, śmigamy do tych Marklowic?
Marek23 - Nie 18 Paź, 2009

Własnie wrócilem z imprezy z Marklowic, impreza super!

Niestety jechałem seryjnym seicento, na seryjnym rozwalonym zawiasie, hałasujące łozyska i przede wszystkim na 4 wysokoprofilowcyh zimówkach nalewkach :lol2:

Na miejscu okazało się, że mam najwolniejszy samochód. Cc i Sc to chyba bez wyjątku dłubane 1.2 8v i 1.2 16v, na krosno/bilu i slikach. Maluchy 900tki, bardzo profi zbudowane. Poza tym parę 106 i saxo, konkret swift, kadetty gsi i nawet astra opc na 17 sliku.

Były dwie imprezy:
-jedna obejmowała 3 krotne przejazdy dwóch odcinków specjalnych, po około 1,5-2 km.
Oesy konkret, las, pole,zabudowania. Opis typu 120 przez szczyt 60 lewy 4- 30 prawy
5 zacisk na 4 ślisko. Hardcore!

- olbrzymi asfaltowo-szutrowy plac, max 2 bieg, trochę wąsko.

Oczywiście większośc startujących znała oesy, a miejscowi upalaja tam jak wsciekli.
Zrobiłem opis szczegółowy na maxa, bo błąd na oesie mógł kosztowac wiele, nawet zycie.

Pierwszy oes, czas niezły, 1,5 sek gorszy od cc 1.2 16v rajdówki jadącej przed nami. Drugi oes, na prawym 6 z racji małej mocy szedłem wszystko, by nie tracic na długich prostych(niektóre po 150m-200m), skoczyłem konkretnie sejem i uszkodzeniu uległ czujnik położenie wału. Zjazd na bok, pół godziny czekania na ziomka z takowym czujnikiem. Potem dalsza jazda na drugiej pętli, czasy non stop około 15 miejsca na 45 aut. 3 petla odwołana, ogólnie zadowolony bardzo, wygrał lokal w profi rajdowym swifcie.

Na placyku zająłem 11 miejsce na 36, jadąc ostatni przejazd z kapciem, który pojawił sie na pierwszym nawrocie :wall: Placyk wyjął lokal w jakims kosmicznym maluchu.


Impreza super. Jeśli ktoś czuje się na siłach i potrafi choc ciut jezdzic na opis to polecam.
Trasy oesów wiodły po drogach wykorzystanych w rajdzie śląskim z rsmp.
Poza tym biorąc pod uwagę, że do tego złomu wsiadłem wczoraj o 21 po raz pierwszy to start udany. Wrócę tam clio lub 106 :faja:

vojt3k - Nie 18 Paź, 2009

Czopik zjawił się dziś na Kręciołku Krakowskim ( Eurostar/Prefabet), a to pewnie dlatego, ze były naklejki Szkoły Bezpiecznej Jazdy Czopika jako reklama obowiązkowa dla startujących.......
Radził by jechać na naciętym slicku, a jak ktoś nie ma to na zużytej letniej gumie, na te płyty betonowe mokre.....
Kilka porad odnośnie ręcznego... używać tylko do podcięcia auta...
No i jeszcze radził co najlepszego do kajtków. Mocna ośka : Wspomniał o SC/106/Saxo :D
Popatrzył z 10-15 min i pojechał.....

k-mart - Pon 19 Paź, 2009

Gratki Marek, dobry wynik jak na tak slaby sprzet!

p.s. 20km od Laax odkrylem dzisiaj os masakre. Zero ruchu, zero zabudowan, dlugosc ~10km. Oczywiscie albo 10% pod gore albo z gory.
Oprocz tego bardzo nierowny asfalt, miejscami lod.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group