To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - dylemat dotyczący sprzedaży 106 i zakupu Clio 2 sport

tomecki - Śro 24 Lis, 2010

na ph1 nie trafiłem, widziałem 3 ph2
pit - nie chodzi mi o wymieniony błotnik czy maskę, z tamtymi było zdecydowanie więcej grzebane
sej w 16v na bilu naprawdę taki dupiaty?
a co myślicie o tym powyższym ph1?

tomecki - Śro 24 Lis, 2010

layer napisał/a:
Z w/w jechałem tylko saxo i to była pełna seria, moje cc 1.2 16v to głośna rajdówka na krótkiej skrzyni, więc wrażenia z jazdy mnoży się razy 1.5 ;)


ostatnie - cc w 16v mocno dostaje od saxo? załamałeś mnie :/ a jak ze skręcaniem i prowadzeniem (sej na b6/eibach)
kurde ja juz jestem bliski kupna seja, duże znaczenie maja tu nestety finanse :/

kosmita - Śro 24 Lis, 2010

tomecki, to może jakaś honda vti albo 206 gti/s16 ?
layer - Śro 24 Lis, 2010

Sej, czy CC, bo to jest to samo zawieszenie wymyślone w 1990 roku przez FIATA niestety jest dosyć archaiczne. Małe pudełko, które się za bardzo nie chce prowadzić. Nawet na bilu. Jak masz budżet, a chyba masz skoro oglądasz się za Clio, to szukaj czegoś lepszego niż stary Fiat ;) Co do osiągów, to tak jak pisałem trudno jest porównać rajdówkę do serii, ale wydaje mi się, że w Saxo wskazówka na liczniku przemieszczała się szybciej ;)
Jak masz ochotę, to zapraszam do Tychów na przejażdżkę moim cieniasem, sam ocenisz ;)

Ewentualnie ze starych wozów z okolicy może zainteresuje Cie TO.
Myslę, że warto się przejechać. Auto dające dużo frajdy z jazdy za rozsądną kasę w zakupie. Mysle, że np Ziober to potwierdzi, też bo upalał takiego sprzęta ;)

Yarko - Śro 24 Lis, 2010

tomecki, może spróbuj odkupić swojego puga ?
tomecki - Śro 24 Lis, 2010

Yarko napisał/a:
tomecki, może spróbuj odkupić swojego puga ?


próbowałem ;D auto wychodzi poza mój budżet
do rejlaka wleciały oz ultralagera 15" + nowe toyo 195/45, kierowajka omp corsica, na dniach listwy na zderzakach robimy w kolorze, wysyłam b6kę do skrócenia do zerkopolu -będzie stał na eibachu -35mm i jeden ząbek z tyłu, trochę kasy wpompowane w to auto już jest :/
koleś go nie odda chyba nigdy :)

co powiecie o tym srebrnym sporcie ph1 którego wklejałem? ma sporo rzeczy eksploatacyjnych wymienionych, jest jakis tam zawias koni, etc
co do budżetu - mam na seja, na sporta muszę się zapożyczyć niestety :wall:

ziober - Śro 24 Lis, 2010

layer napisał/a:
Mysle, że np Ziober to potwierdzi, też bo upalał takiego sprzęta ;)


Dokładnie :) . Swift GTI to naprawdę przyzwoite auto jak za te pieniądze. W sumie przez półtora roku upalałem nim po różnych kjsach i tylko zmieniałem klocki, olej, kola. No i przede wszystkim bardzo fajnie się prowadził. Jedyne minusy to blacha i ponoć skrzynia biegów (ja tego problemu nie miałem). Layer też coś o swifcie może napisać bo posiadał ze dwie sztuki ;)

Anonymous - Śro 24 Lis, 2010

Kurcze a może Colta gti kup , do tymczasowego jeżdżenia ? tylko więcej prawdopodobie powie Ci Ictus bo on miał gti a ja kupiłem szrota
ictus - Czw 25 Lis, 2010

coltow tez jak na lekarstwo... pozatym to juz sa pelnoletnie fury... to w jakim by stanie nie byly buda i tak zmeczona i gnie sie jak plastelina
koma600 - Pią 26 Lis, 2010

tomecki, przekombinowałeś szukaj clio a nie pchaj sie do tyłu
pit - Pią 26 Lis, 2010

nom
vitesse - Czw 06 Sty, 2011

do clio sport wejda stalowki 14 z zimowkami ?
Anonymous - Czw 06 Sty, 2011

nie,minimum 15
a tak dokładnie to na tył wejdzie 14,na przód min 15

kaziu1985pn - Czw 06 Sty, 2011

vitesse, jeśli zmienisz przy okazji zaciski i tarcze na 259 to wejdzie :D
Anonymous - Pią 07 Sty, 2011

kaziu1985pn napisał/a:
jeśli zmienisz przy okazji zaciski i tarcze na 259 to wejdzie :D
i zwrotnice ;P
rabarbar napisał/a:
a tak dokładnie to na tył wejdzie 14

na tył to i 13" wejdzie ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group