To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Tanie Upalanie !

was79 - Sob 21 Kwi, 2012

Bart napisał/a:
Kubas racji nie ma. 205 jest samochodem o klasę mniejszym niż ciff (którego odpowiednikiem w peżołach jest 306/7/8/9), poza tym konstrukcyjnie o dobrych parę lat starszym (co w 99% przypadków oznacza - lżejszym).


Merytoryczny post Barta - drukuje i wieszam w sypialni nad łóżkiem, żeby móc wspominać to zdarzenie

budzik - Wto 24 Kwi, 2012

Pod NOSem:
http://otomoto.pl/subaru-...-C23722244.html
;D

Anonymous - Wto 24 Kwi, 2012

Jezuuuu Starzy mnie zabiją :rotfl:
Anonymous - Wto 24 Kwi, 2012

A tak btw. to muszę kupic sobie coś sedanowatego do bujania tyłka , bo rodzice wiedzą jak jeżdżę i niezbyt przychylnie patrzą na branie ich aut.

Więc plan jest taki że najpierw dupowóz potem upalator. Inaczej tego nie widzę . W cenie zdrowego clio sporta kupie sobie 2 auta i będe miał spokój

Kamill - Wto 24 Kwi, 2012

Czesio napisał/a:
kupie sobie 2 auta i będe miał spokój

Tak ci sie tylko wydaje ;D

KarQ - Śro 25 Kwi, 2012

Przecież do bujanki masz mecenasa :rotfl:
Anonymous - Śro 25 Kwi, 2012

Ejj Ziomy

http://otomoto.pl/bmw-318-C23802007.html moj był is , może wziąć go z powrotem ?

qbus - Śro 25 Kwi, 2012

O co tu chodzi w ogóle?
GeKo - Śro 25 Kwi, 2012

Czesio, Serio komentować Twoje wybory, weź zaciśnij pasa na 3-4 miechy odłóż trochę grosiwa i kup coś w miarę świeżego i w miarę zdrowego. Inaczej włazisz z kibla w kibel
was79 - Śro 25 Kwi, 2012

on jest masochistą, zostaw go w spokoju :lol2:
Bonczek - Śro 25 Kwi, 2012

Jest jedno wytłumaczenie. Czesio jest zmienny, niecierpliwy i nie potrafi dążyć do wyznaczonego sobie celu - mam nadzieję, że nie uraziłem ;)
Anonymous - Śro 25 Kwi, 2012

Bonczek napisał/a:
Czesio jest zmienny, niecierpliwy i nie potrafi dążyć do wyznaczonego sobie celu - mam nadzieję, że nie uraziłem



Trafiłeś w sedno , odnośnie aut nie potrafię się nigdy zdecydować , zakup danego modelu zawsze jest wynikiem parotygodniowej jazdy na dany model.

Bonczek - Śro 25 Kwi, 2012

Odniosłem to wrażenie również na podstawie tego co mówisz na temat swoich planów dot. pracy i ogólnikowo 'na życie' ;)
Anonymous - Śro 25 Kwi, 2012

Na życie mam plan A i B :) A odnośnie pracy w regionach z większym bezrobociem chyba bierze się to co jest więc trzeba być dość wszechstronnym. Do tej pory byłem : Pracownikiem ogólnobudowlanym , kierowcą , magazynierem , operatorem walca , kierowcą wozidła , PH , i teraz aktualnie "Specjalistą ds. Laboratoryjnych" :)
michool_vt - Śro 25 Kwi, 2012




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group