To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 36 Rajd Cieszyńska Barbórka

martin.h - Sob 20 Lis, 2010

GeKo napisał/a:
Hankiewicz chyba zapalił w ten sam dom co Herban w 2005???


Nie, Herban przywalił na Hażlachu.

106 - Sob 20 Lis, 2010

Zaraz po puchar / puchary lecimy... Moze
Jak wroce to cos moze wiecej opisze

A ZA ZDJECIA to mega bardzo dziekuje.

Nie wiem jak to janusz robi ale jego to zawsze na odcinku wypatrze. Na wisle 2x I tu tez 2x :d janusz zawsze sie wyroznia.... Hehe

jarek-malopolska - Sob 20 Lis, 2010

Bartek napisz, napisz, pozniej na spokojnie.. ;) mnie najbardziej ciekawi jak wygladało ladowanie ze srodka.. no iczy oddali płyte, zderzak.. ? Bo jak cos mam zdjecia kto brał i miał oddac.. Moge strzelic z ucha iudzielic informacji ;)
Anonymous - Sob 20 Lis, 2010

Marek23 napisał/a:
Troche się uśmiałem czytając teorie niektórych,że Hankiewicz jest szybki i da rade Siemankowi i że w Czechach pewno by nie gorzej pojechał(to tak z dedukcji).

Chyba teraz widać, Hanek Chuchale do pięt nie dorasta. Sieman może młody,ale reguluje tempo jak stary wyjadacz, a przy tym w tym momencie jest jednym z najszybszych driverów ośki w Polsce.

Szacun też dla Tomaszczyka, mega driver,ale ta Honda może i stara,ale odpycha się...

trochę przesadziłeś :lol2: jest jednym z szybkich driverów ośki w pl,a nie najszybszym, w tym roku w Polsce w ośce rządzi Bębenek a Siemanko jeszcze ma się od niego co uczyć

jarek-malopolska - Sob 20 Lis, 2010

fakt siemanko jest na prawde good driver, nawet jakies pojedyncze os_y jak porownac czasy i jego i bebenka szybciej przejechał (choc takie porownanie jest bez sesnu, nie jechali w jednej klasie, nie konkurowali bezposrednio ze soba), to jednak na "przestrzeni" całego rajdu mysle, ze nie wytrzymałby siemano takiego rownego, bardzo wysokiego tempa jakie prezentuje bebenek, co nie zmienia faktu, ze jest jednym z głownym kandydatów aby kiedys takie tempo prezentowac ;)
mativts - Sob 20 Lis, 2010

Koto napisał/a:
A najlepsze przejazdy były oczywiście Micry zamykającej stawkę

Potwierdza kto czekał na micre która zamykała rajd się nie zawiódł,koleś ciągnął za rekaw aż miło.Rajd spoko gdyby nie te odwołane oesy.

Janusz - Sob 20 Lis, 2010

106 napisał/a:
Nie wiem jak to janusz robi ale jego to zawsze na odcinku wypatrze. Na wisle 2x I tu tez 2x :d janusz zawsze sie wyroznia.


po prostu Ci macham :D a robię to tylko wtedy gdy widzę ze masz czas :P

Ale z was parówy, zamiast wszyscy się zgrać na wspólną ogladarę to były trzy grupy forumowe :P

Ja mam już swojego mistrza i mentora w motorsporcie, jest nim.....: PAN ŁAPA!!!

jarek-malopolska - Sob 20 Lis, 2010

Janusz napisał/a:
Ja mam już swojego mistrza i mentora w motorsporcie, jest nim.....: PAN YAPA!!!



No nastepnym razem sie trzeba ugadac, gdyby nie to, ze wyjazd wyszedł wczoraj w nocy to pewnie bys my sie jakos zgadali ;)

martin.h - Sob 20 Lis, 2010

Janusz napisał/a:
Ale z was parówy, zamiast wszyscy się zgrać na wspólną ogladarę to były trzy grupy forumowe :P

Sam jesteś parówa bo nie dzwoniłeś :P
Ja miałem jechać na Hażlach, ale jak zauważyłem, że nie wyrobię się czasowo to dzwoniłem do qbicy i zgadaliśmy się w Ustroniu.

PS: chyba muszę częściej przegonić puga na trasie bo wydech jak się nagrzeje to robi się przyjemny w odgłosie i zajebiście strzela, przy okazji waląc marchewami ;D

misiek86electro - Sob 20 Lis, 2010

taaa następnym razem grilli pod pache i nie robić grup tylko wszyscy razem :) proponuje warszawe :>
martin.h - Sob 20 Lis, 2010

Grill, flaszka itp. ;D Ja w to wchodze.
Jaco - Sob 20 Lis, 2010

ade napisał/a:
wie ktos co sie stalo a astra bak/syty??




Wiesiu z Damianem zbudowali bardzo ładną wydumkę, ale z powodu brakującej "zaślepki" nad świecami wypadały im przewody i auto przerywało... a szkoda bo była szansa na ładny wynik

106 - Nie 21 Lis, 2010

astra wieska to po dudziaku :]
jechalismy nia tyski i magurski... wiesiek przebudowa ja na Agr

jarek - tak czesci juz u nas.... swiatek z zowa przywiezli :)

mam kawalek onboarda z os1.. pozniej standardowo skonczyl sie prad w kamerze...

a po ladowaniu na hopie skonczyl sie prad w samochodzie... i takie tam rozne
przygody

puchary 2 - za 1 w N2 i 3 w N hehe i chyba 21 w generalce :D

ŁukaszS3 - Nie 21 Lis, 2010

MaxiA7 napisał/a:
trochę przesadziłeś :lol2: jest jednym z szybkich driverów ośki w pl,a nie najszybszym


Przecież Maras napisał że jednym z najszybszych a nie najszybszym Mamlasie

qbica - Nie 21 Lis, 2010

Janusz napisał/a:

Ale z was parówy, zamiast wszyscy się zgrać na wspólną ogladarę to były trzy grupy forumowe :P


Dobrze wiedziales że zaczynamy od Kozakowic, Koto też zostal poinformowany, a ja nie byłem driverem więc nie bede za całą nasza grupę decydowal gdzie pojedziemy :) :P Ale przynajmniej każda ekipa widziala co innego ;D

martin.h napisał/a:
PS: chyba muszę częściej przegonić puga na trasie bo wydech jak się nagrzeje to robi się przyjemny w odgłosie i zajebiście strzela, przy okazji waląc marchewami ;D

Nasz wydech tez zaczął przyjemnie brzmieć w drodze na serwis :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group