To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

Bad-i - Nie 25 Wrz, 2011

Marek23 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Hołek jest jak Szeja, pojechał i zamiata wszystkimi

Hołek już nie zamiata, a z Szeją zobaczymy ziom :*

Szkoda,że kapeć go wyeliminował,ale kombinowanie w stylu Ogiera mnie obrzydza.


Nie mam pojecia dlaczego tak nie lubisz tych dwoch zawodnikow. Jezeli chodzi o Szeje to mow co chcesz - RPP wygral? wygral i to z palcem. Teraz pojechal Nka i tez wszystkich naklepal. Ja wiem ze zaraz go porownasz ze Loeb by go objechal - ale przypominam ze nie rozmawiamy o WRC tylko RPP

A to ze nie znosisz Holowczyca to juz dla mnie kompletna niewiadoma - tak sie sklada ze to jedna z kilku osob ktora przez ostatnie lata prezentuje polskie rajdy (takze terenowe) na calym swiecie. Ja wiem, Chulała na Dakarze by Holka zjadl z przewaga 3 dni :]

Marek23 - Nie 25 Wrz, 2011

Bad-i napisał/a:
Nie mam pojecia dlaczego tak nie lubisz tych dwoch zawodnikow. Jezeli chodzi o Szeje to mow co chcesz - RPP wygral? wygral i to z palcem. Teraz pojechal Nka i tez wszystkich naklepal. Ja wiem ze zaraz go porownasz ze Loeb by go objechal - ale przypominam ze nie rozmawiamy o WRC tylko RPP

Ale ja do Szeji nic nie mam, nawet sie tam znamy, bo cos tam kiedys na snowboardzie jezdzil.. I duzy szacun za wygranie Wisly. Jezdzi dobrze i tyle.

Bad-i napisał/a:
A to ze nie znosisz Holowczyca to juz dla mnie kompletna niewiadoma - tak sie sklada ze to jedna z kilku osob ktora przez ostatnie lata prezentuje polskie rajdy (takze terenowe) na calym swiecie. Ja wiem, Chulała na Dakarze by Holka zjadl z przewaga 3 dni :]

No nie przepadam za nim, mam do tego prawo? Rajdy terenowe wogole mnie nie interesuja, Jestem kibicem rajdowym, sledze, patrze,porownuje. Od ku,r,wa dawna. I dla mnie Holek jest ch,u,jo,wy. Nie wygral Polskiego 2xpod rzad nigdy, a Kajto tak. Wynik sie liczy na koncu i nic innego. Nie ma p,ie,rdolenia, ze juz sie malo jezdzi,itd. Ze terenowka i takie, takie.

speed555 - Nie 25 Wrz, 2011

[quote="Bad-i"]
Marek23 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Hołek jest jak Szeja, pojechał i zamiata wszystkimi



A to ze nie znosisz Holowczyca to juz dla mnie kompletna niewiadoma - tak sie sklada ze to jedna z kilku osob ktora przez ostatnie lata prezentuje polskie rajdy (takze terenowe) na calym swiecie. Ja wiem, Chulała na Dakarze by Holka zjadl z przewaga 3 dni :]


Ja dokładnie tak samo uważam, Hołek przez swoja medialność bardzo promuje rajdy w PL od dobrych kilku-kilkunastu lat. Zapytaj przypadkową osobę na ulicy zeby wymieniła jakiegoś kierowcę rajdowego z Polski, obstawiam że 7/10 powie Hołowczyc! Kajetanowicz OK, ale Hołek to legenda.

A najbardziej przeze mnie zapamietany moment to rok 1997 jak jechał rajd cypru i w RMF'ie bodajże podczas koncowych odcinków co chwila przerywali audycje zeby powiedziec ze jeszcze ilestam kilometrów i bedziemy miec mistrza europy w rajdach... takich momentów sie nie zapomina...

Bad-i - Nie 25 Wrz, 2011

Marek23 napisał/a:

No nie przepadam za nim, mam do tego prawo? Rajdy terenowe wogole mnie nie interesuja, Jestem kibicem rajdowym, sledze, patrze,porownuje. Od ku,r,wa dawna. I dla mnie Holek jest ch,u,jo,wy. Nie wygral Polskiego 2xpod rzad nigdy, a Kajto tak. Wynik sie liczy na koncu i nic innego. Nie ma p,ie,rdolenia, ze juz sie malo jezdzi,itd. Ze terenowka i takie, takie.


Ciezko cie zrozumiec, serio. Raz piszesz ze Szeja jest slaby a pozniej ze nic do niego nie masz. OK, zostawmy Szeje.

Odnosnie Hołowczyca, masz jak najbardziej prawo zeby go nie lubic. I tutaj nie mam nic do tego czy go lubisz czy nie. Ale caly czas piszesz ze jest slaby i nic nie pokazuje. To ja Ci po raz kolejny pisze ze przyjechal na Rajd Polski i w I dniu naklepal Kajtka.

Kajto wygral Polski 2x - SUPER...... Tylko co On osiagnal w Swiecie?? Czy tutaj tez uwazasz ze Holek jest slabszy?

Moze zrobimy szybkie porownanie kto ile rajdow wygral, kto ile razy byl mistrzem Polski itd....

Ja poprostu uwazam ze Hołowczyc zasluguje w tej chwili w Polskim Motorsporcie na szacunek jakiego nikt inny sobie nie wywalczyl (jazda, marketingiem, czym chcesz)

kamil - Nie 25 Wrz, 2011

+1
Marek23 - Nie 25 Wrz, 2011

Bad-i napisał/a:

Ja poprostu uwazam ze Hołowczyc zasluguje w tej chwili w Polskim Motorsporcie na szacunek jakiego nikt inny sobie nie wywalczyl (jazda, marketingiem, czym chcesz)

Nie no sorry, ale chyba zapomniales o Kuligu, ktory nie dosc,ze byl lepszym kierowca, to chcial rowniez cos zrobic dla polskich rajdow(puchar pandy). Gdzie Holek zawsze byl skoncentrowany na sobie i na tym polegala jego promocja rajdow w Polsce. Ale ok, jego zbojeckie prawo.

Natomiast nie lubie go, szanuje za przeszlosc,ale nie moge sluchac jego p.ie.r.dolenia w wywiadach. Choc teraz na Polskim luzowal. Mam jako kibic rajdowy do tego prawo. I nie musze robic zadnych porownan,bo dokladnie wiem co kto wygral. Po prsotu mi Holek nie pasi i musisz z tym jakos Bad-i zyc...

kamil - Nie 25 Wrz, 2011

Myślę, że nikt nie zapomina Kuliga.

Kulig, miał zdecydowanie miał inną osobowość niż Hołek, szczególnie w kwestii bycia medialnym.
Co nie zmienia faktu, że jeden i drugi mieli wspaniałe osiągnięcia.

Przem_106 - Nie 25 Wrz, 2011

Marek, naprawdę nie chce się tego czytac, bo z niczym nie masz racji.
Kulig był swietnym kierowcą (jest do dzis moim idolem własnie za osobowosc, skromnosc, umiejętnosci i determinacje) ale nie mozna jednoznacznie stwierdzic, ze był lepszy.
Sprawdz sobie Marku pojęcie "Hołowczyc Management" jesli jestesmy przy promocji i pomocy. Sprawdz sobie pojęcie fundacja "Kierowca Bezpieczny"
A w wywiadach jest o wiele dalej z przodu niz w wynikach, niestety taka jest prawda.

Wydaje mi się Marek, ze mu zazdroscisz.

Przem_106 - Nie 25 Wrz, 2011

A jeszcze w kwestii "zbojeckiego prawa" koncentracji tylko na sobie, to czy nie masz zalu, ze np taki Sołowow nie wezmie pod swoj namiot serwisowy kilku młodych utalentowanych kierowcow, np min. ciebie. Ma swietny zespoł, sam wie ze za duzo juz nie osiągnie, a do tego jest jednym z, lub najbogatszym Polakiem. Więc kto jak nie on ma pomoc młodym zdolnym i biednym.....
rajdowcom

Marek23 - Nie 25 Wrz, 2011

Przem_106 napisał/a:
Kulig był swietnym kierowcą (jest do dzis moim idolem) ale nie mozna jednoznacznie stwierdzic, ze był lepszy.

Ale mam do tego prawo. Holek wogole nie uzywal lfb, odnajdywal sie tylko w 4wd, gdzie Kulig byl o wiele bardziej wszechstronny.
Przem_106 napisał/a:
Sprawdz sobie Marku pojęcie "Hołowczyc Management" jesli jestesmy przy promocji i pomocy.

Rozwin proszę co takiego robi,bo chyba jestem ograniczony.
Przem_106 napisał/a:
Sprawdz sobie pojęcie fundacja "Kierowca Bezpieczny"

Nie no prosze Cię :rotfl: Holek aka najwiekszy upalator na ulicy mogl sobie podarowac z ta akcja :lol2:
Przem_106 napisał/a:

Wydaje mi się Marek, ze mu zazdroscisz.

To rownie dobrze, musialbym nie lubiec Chuchaly, Kajta,Loeba i jeszcze nie wiem ilu. Serio prymitywny argument. Panowie Holek do domu, przynajmniej nie plakal jak wtedy gdy mu sie fura spalila.

Marek23 - Nie 25 Wrz, 2011

Przem_106 napisał/a:
A jeszcze w kwestii "zbojeckiego prawa" koncentracji tylko na sobie, to czy nie masz zalu, ze np taki Sołowow nie wezmie pod swoj namiot serwisowy kilku młodych utalentowanych kierowcow, np min. ciebie. Ma swietny zespoł, sam wie ze za duzo juz nie osiągnie, a do tego jest jednym z, lub najbogatszym Polakiem. Więc kto jak nie on ma pomoc młodym zdolnym, a biednym.....

Solek jezdzi za swoje moj drogi kolego i wara od jego hajsu. Holek jezdzi za sponsorskie,wiec duza roznica. I nie mam zalu do Holka,ze sie koncentruje na sobie,tylko stiwerdzam fakt.

Przem_106 - Nie 25 Wrz, 2011

Przem_106 napisał/a:
Sprawdz sobie Marku pojęcie "Hołowczyc Management" jesli jestesmy przy promocji i pomocy.

Marek23 napisał/a:
Rozwin proszę co takiego robi,bo chyba jestem ograniczony.

Pewnie nie wiele, ale zawsze cos.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Zaborowski

Marek23 - Nie 25 Wrz, 2011

Przem_106 napisał/a:

Pewnie nie wiele, ale zawsze cos.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Zaborowski

Bylo w WRC o tym, jeszcze jednego typa podobno wspomagal. Jednak ze w moich oczach Kulig robil duzo wiecej,a co by bylo gdyby zyl to nie pisze, bo wiadomo,ze bez sensu.
Konczac, nie lubie Holka za wywiady,za rajdy terenowe,za brak wszechstronnosci. I tyle. Pasuje mi,ze nie wygral. Kajtem tez sie juz tak nie podniecam,ale wygral, byl lepszy i nara.

Przem_106 - Nie 25 Wrz, 2011

Marek23 napisał/a:
Przem_106 napisał/a:
A jeszcze w kwestii "zbojeckiego prawa" koncentracji tylko na sobie, to czy nie masz zalu, ze np taki Sołowow nie wezmie pod swoj namiot serwisowy kilku młodych utalentowanych kierowcow, np min. ciebie. Ma swietny zespoł, sam wie ze za duzo juz nie osiągnie, a do tego jest jednym z, lub najbogatszym Polakiem. Więc kto jak nie on ma pomoc młodym zdolnym, a biednym.....

Solek jezdzi za swoje moj drogi kolego i wara od jego hajsu. Holek jezdzi za sponsorskie,wiec duza roznica. .


Czyli uwazasz, ze to Hołek powinien oddawac innym lub dzielic to co dostaje na siebie?

Marek23 - Nie 25 Wrz, 2011

Przem_106 napisał/a:

Czyli uwazasz, ze to Hołek powinien oddawac innym lub dzielic to co dostaje na siebie?

Jezu :wall: Nic takiego nie napisalem. Po prostu uwazam,ze pisanie czego on to dla rajdow nie robi jest wedlug mnie naiwne.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group