To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Nowomowa handlarzy AUT

Anonymous - Śro 02 Sty, 2013

Albo to które pisał prof. Chrzanek ! :D

CHRZANEK napisał/a:
Z takim opisem to nikt nie zwróci uwagi na ten samochód :(

Ja bym napisal tak:

Sprzedam pomylony w kosmos BMW 318is.
Fura ful wypas po niemieckim kombatancie rocznik 1914, przelot mały za to moc duża.
Fura targa wafla na każdym biegu, a i z łapy można na rondzie bocznikiem postawić.
Kolor jest mega, świnie w niedziele idąc do kościoła się oglądają i uśmiechają.
Dach nie przecieka - znawcy tematu wiedza o co chodzi.
Stan igła, nic nie stuka i nie puka, opony jak nowe, rozrzad wymieniany co przegląd, wydech gra jak ta lala.
Furkensa okazjonalnie popsuty na seryjnych felach które pasują jak z fabryki - i jest to wyjątkowa okazja.
BMW pali ile wlejesz i wyciąga 4 dupy tygodniowo (osiągi zależne od miejsca zamieszkania oraz tego jaka muza leci z głośników).
Jak jesteśmy przy temacie to audio super puka, bas słychać u sąsiada, więc w tym temacie nowy nabywca nie będzie musiał niczego przerabiac.

PS: W środku gabinet, oraz świnia na patyku oraz windoły w elektro*.
Klima sprawna, trzeba ją tylko założyć i nabić - poza tym funkiel nówka nie śmigany nie tyrany - polskie drogi oglądał wyłącznie w TV

Oddam tylko w dobre ręce dla znawcy tematu - najlepiej kolekcjonera.


*) skóra, drewniane wstawki oraz elektryczne szyby - info dla tych buraków co sie nie znaja i całe życie jeździli borewiczem.

michool_vt - Śro 02 Sty, 2013


Kamill - Śro 02 Sty, 2013

Ten sam szablon
http://otomoto.pl/fiat-fi...-C27332693.html

rasta - Śro 02 Sty, 2013

Ma chłop talent :rotfl:
Maciusiowy - Czw 03 Sty, 2013

Bart napisał/a:
przekonaliście mnie - daję wiarę handlarzowi, jutro jadę po tego mecesana! Ubiorę się jakoś niedzielnie, bo przecież taka dawka prestiżu i luksusu wymaga odpowiedniej oprawy.


byleś kupiłeś? :>

michool_vt - Czw 03 Sty, 2013

;D już widzę Barta w sutannie ogladajacego mecenasa, a potem placacego za niego snikersami
Jakarti - Czw 03 Sty, 2013

papierkami po snickersach! :D
Rasputin - Pon 21 Sty, 2013

Co za tytuł xD
http://moto.allegro.pl/ze...2955975538.html
Swoją droga to strasznie tanie te bunie :]

michool_vt - Pon 21 Sty, 2013

kurdens, fajne xD
M - Pon 21 Sty, 2013

Coś mi nie pasuje z tą piątką, wzbudza mocne podejrzenia ten samochód wizualnie.
Michał - Pon 21 Sty, 2013

zauważyłem że oprócz bardzo bogatego języka, ostatnio nasi biznesmeni od sprzedaży używanych samochodów bardzo poprawili się w tematyce zdjęć, kadrowania, oraz obsługi prog. graficznego photoshop. Ich ulubiony filtrem jest clarify.

Kierownica w świetnym stanie - tak na oko , 155 tyś

Sibu - Pon 21 Sty, 2013

Michał napisał/a:
używanych samochodów bardzo poprawili się w tematyce zdjęć, kadrowania, oraz obsługi prog. graficznego photoshop. Ich ulubiony filtrem jest clarify.


Używają specjalnego pluginu PhotoGabinet.

Bartli - Pon 21 Sty, 2013

Michał napisał/a:
zauważyłem że oprócz bardzo bogatego języka, ostatnio nasi biznesmeni od sprzedaży używanych samochodów bardzo poprawili się w tematyce zdjęć, kadrowania, oraz obsługi prog. graficznego photoshop. Ich ulubiony filtrem jest clarify.

Kierownica w świetnym stanie - tak na oko , 155 tyś
Obrazek

Oferty z Płocka od dawna słyną z dobrych zdjęć :)

Barejka - Pon 21 Sty, 2013

zdjecia robi zapewne jakis bardziej profesionalny fotograf wynajety przez handlarzy, wystarczy popatrzec na oferty z gubina i plocka, wszystkie zdjecia praktycznie identycznie wykonane o_O
Walle - Pon 21 Sty, 2013

Koledzy, lepsi handlarze biorą teraz fotografa. Kosztuje to około 100 pln za auto, więc się opłaca. W danym regionie zdjęcia często robi jeden i ten sam człowiek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group