To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

Gaydek - Czw 16 Sie, 2012

Najfajniejsze gdzieś okazują się Polki. Np. ostatnio w metrze w Barcelonie... Się zgadaliśmy, że ona Polka :] .
Maciusiowy - Pią 17 Sie, 2012

dziwne, że nie widzieliście ładnych Chorwatek, bo mnie w Splicie szyja bolała od rozglądania się ...jest dobrze pod tym względem ;)
rasta - Pią 17 Sie, 2012

Pewnie to same Polki były :rotfl:
Maciusiowy - Pią 17 Sie, 2012

rasta napisał/a:
Pewnie to same Polki były


w pewnym procencie na pewno, ale czy to ważne? :faja:

ŁukaszS3 - Czw 23 Sie, 2012

Adios po raz 2 w tym roku! :rotfl: tym razem 16 dni :jupi:
rasta - Czw 23 Sie, 2012

J.ebać biedę i biedaków co siedzą w korpo i nie mają urlopów :rotfl:
Anonymous - Czw 23 Sie, 2012

rasta napisał/a:
J.ebać biedę i biedaków co siedzą w korpo i nie mają urlopów :rotfl:


długo Cię znajdę? :rotfl:

Bonczek - Czw 23 Sie, 2012

Dobrze, że użyłeś "i" zamiast "lub" :rotfl:
itr 911 - Nie 26 Sie, 2012

Pozdrowienia z Makarskiej :-)Je 38stopni dziękuję.
Ps.dzierlatki naprawdę ok szczególnie w VodicachB-)Vodicach

Anonymous - Nie 26 Sie, 2012

itr 911 napisał/a:
Pozdrowienia z Makarskiej :-)Je 38stopni dziękuję.
Ps.dzierlatki naprawdę ok szczególnie w VodicachB-)Vodicach


Mój brat (20l.) z koleżankami (18-20l.) własnie dzisiaj wrócił z Vodic... może to te dzierlatki widziałeś ;D

bizon - Nie 26 Sie, 2012

AleX_R53 napisał/a:
itr 911 napisał/a:
Pozdrowienia z Makarskiej :-)Je 38stopni dziękuję.
Ps.dzierlatki naprawdę ok szczególnie w VodicachB-)Vodicach


Mój brat (20l.) z koleżankami (18-20l.) własnie dzisiaj wrócił z Vodic... może to te dzierlatki widziałeś ;D

albo brata ;D

Anonymous - Nie 26 Sie, 2012

bizon napisał/a:
AleX_R53 napisał/a:
itr 911 napisał/a:
Pozdrowienia z Makarskiej :-)Je 38stopni dziękuję.
Ps.dzierlatki naprawdę ok szczególnie w VodicachB-)Vodicach


Mój brat (20l.) z koleżankami (18-20l.) własnie dzisiaj wrócił z Vodic... może to te dzierlatki widziałeś ;D

albo brata ;D


zapytam czy miał takie przygody :rotfl:

M - Pon 27 Sie, 2012

Andrzeju jest plan na czerwiec do zatonu , reflektujesz? :D
Opisz trochę wrażeń z tego miejsca proszę - cel to głownie dać się wyszaleć dzieciakom

anjas - Pon 27 Sie, 2012

M napisał/a:
Andrzeju jest plan na czerwiec do zatonu , reflektujesz?
Opisz trochę wrażeń z tego miejsca proszę - cel to głownie dać się wyszaleć dzieciakom


bardzo chętnie, choć zobaczymy jak się życie potoczy :)
Zaton jest spoko. Wielki ośrodek - pewnie ładnych kilkadziesiąt hektarów, sporo atrakcji dla dzieci na miejscu - kilkanaście placów zabaw, długa - piaszczysta plaża, lodziarnie itp. Ośrodek położony w sosnowym lesie (marnie znam się na drzewach ale tak mi się wydaje), z tych drzew nawaliło mi full żywicy na samochód, ale po powrocie ładnie zeszła po detailingu denaturatem.

Okolica też OK - miasteczko NIN do którego jeździ ciuchcia na kołach z ośrodka (traktor z wagonikami - ale fajna atrakcja).
Niedaleko Zadar - też można skoczyć na wycieczkę.

W ośrodku działa supermarket, dosyć drogi ale jeśli nie chce się ruszyć dupy do miasteczka to można kupić. Są też "Krupówki" - ulica ze sklepikami, restauracjami, straganami, lekarzem.
Na terenie ośrodka jest też bankomat - kiedy byłem dużo bardziej opłacało się wypłacać kuny z bankomatu niż kupować w PL. Lepszy kurs.

Naprawdę fajne miejsce na rodzinny wyjazd. Mieszkać można w apartamentach (takie sobie ale bliżej plaży) albo w apartamentach LUX - też takie sobie, bez rewelacji, trochę dalej od plaży bo budowane jako ostatnie - pewnie ze 300-400 metrów do morza.

Można też mieszkać w domkach albo przyjechać własnym campingiem. Takiego zajebiaszczo wielkiego pola campingowego wcześniej nie widziałem.

W Zatonie jest pewnie z tysiąc osób ale teren jest na tyle duży, że wcale tego nie czuć. Ośrodek funkcjonuje jak małe miasteczko.

Mimo braku ***** chętnie bym tam wrócił.

M - Pon 27 Sie, 2012

Senkju


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group