To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Stacho - Czw 11 Mar, 2010

Mam nadzieje że Robert wypadnie dobrze :) mógłby mi sprawdzić prezent na urodziny i wskoczyć na pudło w pierwszym wyściugu :)
anjas - Pią 12 Mar, 2010

Stacho napisał/a:
mógłby mi sprawdzić prezent na urodziny i wskoczyć na pudło w pierwszym wyściugu


niestety, ale obstawiam raczej branzoletkę ;) :D

Stacho - Pią 12 Mar, 2010

anjas napisał/a:
Stacho napisał/a:
mógłby mi sprawdzić prezent na urodziny i wskoczyć na pudło w pierwszym wyściugu


niestety, ale obstawiam raczej branzoletkę ;) :D



Gryfin aka Gołąb ma ją na szyi :D

ps - Pią 12 Mar, 2010

anjas napisał/a:
Stacho napisał/a:
mógłby mi sprawdzić prezent na urodziny i wskoczyć na pudło w pierwszym wyściugu


niestety, ale obstawiam raczej branzoletkę ;) :D


ehehehhehehheheheh :D

saxorulez - Pią 12 Mar, 2010

3 po pierwszym terningu
martin.h - Pią 12 Mar, 2010

Tutaj więcej:

Cytat:
Adrian Sutil wyprzedził Fernando Alonso (+0,183) i Roberta Kubicę (+0,458) w pierwszym treningu na Bahrain International Circuit. Kierowca Force India wyszedł na czoło stawki w 66 minucie i dwa razy poprawiał najlepszy wynik.

Sesję rozpoczęto przy temperaturze 28 stopni. Słońce nagrzało nawierzchnię do 35 °C. Jarno Trulli jako pierwszy pojawił się na torze. Wszyscy poza dwójką HRT i Lucasem Di Grassim, zaliczyli instalacyjne okrążenie.

Do 41 minuty prowadził Heikki Kovalainen. Następnie Lewis Hamilton na pierwszym szybkim kółku poprawił czas Lotusa o 6,4 sekundy. Robert Kubica po swoim pierwszym mierzonym okrążeniu wyszedł na drugie miejsce.

W 49 minucie, Hamiltona zmienił na P1 Jenson Button. Kubica zakończył w trójce serię 7 okrążeń. Po godzinie klasyfikację otwierały Ferrari - Fernando Alonso wyprzedzał Felipe Massę (+0,146). Na 14 minut przed końcem, Robert Kubica wrócił do trójki uzyskując 1.57,041 na ostatnim z czterech mierzonych okrążeń.

Ostatni sklasyfikowany, Jarno Trulli tracił 7,3 sekundy do Sutila. Na 21 minut przed flagą w szachownicę, Bruno Senna rozpoczął rollout HRT. Siostrzeniec Ayrtona zaliczył w sesji trzy okrążenia. Karun Chandhok nie wyjechał z boksu.

ps - Pią 12 Mar, 2010

Rusek daleko - to najwazniejsze :jupi:
saxorulez - Pią 12 Mar, 2010

czekam na part II już za 45 minut
kamil - Pią 12 Mar, 2010

ps napisał/a:
Rusek daleko - to najwazniejsze :jupi:
a dlaczego to najważniejsze ? Masz kompleks Rosjan ?
ps - Pią 12 Mar, 2010

kamil_wrc napisał/a:
ps napisał/a:
Rusek daleko - to najwazniejsze :jupi:
a dlaczego to najważniejsze ? Masz kompleks Rosjan ?


hmm, jesli to pytanie na powaznie, to sie dziwie i odpowiadam:

nie, raczej odwoluje sie do tradycyjnej niecheci Polakow do Rosjan. Taki zart jakby..

jesli zart to spoko.. :)

kamil - Pią 12 Mar, 2010

nie, nie na poważnie zadałem.

Bo dziwią mnie wszechobecne stereotypy i uprzedzenia do innych narodowości w szczególności, że żyjemy w dosyć nowoczesnym świecie...

anjas - Pią 12 Mar, 2010

rusek to pijak a niemiec to hitlerowiec..., że też Kubica ma takiego pecha do partnerów...

Aha, team z francji też jest nie za bardzo, bo francuzi to pedały przecież!

martin.h - Pią 12 Mar, 2010

A Kubica to alkoholik, to też nieciekawie :/
PiTT - Pią 12 Mar, 2010

a Polak to złodziej i cwaniak :rotfl:
kamil - Pią 12 Mar, 2010

a żydzi to wiadomo...do gazu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group