To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Anonymous - Pon 09 Lip, 2007

oosbiscie nie sadze, zeby w tym sezonie wskoczył ktos na posium poza "wielka czórka" jezeli zaden z ich bolidów sie nie wysypie .....
FreeMan - Pon 09 Lip, 2007

Marcel 08 napisał/a:
oosbiscie nie sadze, zeby w tym sezonie wskoczył ktos na posium poza "wielka czórka" jezeli zaden z ich bolidów sie nie wysypie .....


podzielam Twoje zdanie.

mozemy liczyc tylko na awarie Ferrari albo McLarena. Niestety :(

Anonymous - Pon 09 Lip, 2007

najwaznejsze ze to ze Robert obronił sie juz 2 razy [raz przed Alonso i drugi raz przez Massa] a Nick szkolnie został przez nich objechany - co wg mnie pokazuje,ze jednak gdy bolidy BMW sa w podobnej specyfikacji Polak jest lepszy od Niemca - moze to brzydko brzmi, ale dla mnie w tej chwili widac poziom jaki reprezentuje Nasz R.Kubica - cudownie jest patrzec i cieszy serducho,ze Polak jest w F1 i jest w chwili obecnej 5 kierowca (niestety tylko 5, bo bolid jest tez na tym poziomie) liczy i wierze,ze jak tylko BMW technologicznie sie poprawi to Kubica bedzie wlaczył o MŚ
Loko - Pon 09 Lip, 2007

To normalne w f1 ze sa zespoły lepsze i gorsze, wkoncu meidzy innymi o walke technologi tutaj chodzi. Od zawsze były zespoły które nie miały najmniejszych szans i te które rozdawały karty. W tamtym sezonie królowało ferrari + renault i nie było do nich podejścia a w tym ferrari + mc laren. Sytuacja troche zmienai sie na mokrym bo tam wieksza role odgrywa kierowca.
CHRZANEK - Pon 09 Lip, 2007

Dlatego spójrzmy na to z innej strony: Dobrze że Robert nie jezdzi w tych "drugoligowych" teamach.
Gdyby zacząl w jakimś badziewnym zespole być moze nie mial by mozliwosci pokazania swoim ogromnych mozliwości.

Dzięki niemu bmw ma motywacje zeby doskonalić bolid, bo z takim kierowca mają szanse na walke o najwyższe pozycje. Ja mysle że w przyszlym roku Robert będzie na podium.

Marek23 - Pon 09 Lip, 2007

Cytat:
A nastepny wyscig to Nurburgring 2007-07-22 . Marku, to chyba Twoj ulubiony tor :)

Ale oni ścigają się po krótkiej pętli, która nie ma nic wspónego z Zielonym Piekłem.

A ja oczywiście życzę Robertowi jak najlepiej, ale z drugiej strony jak słyszę, że Nasz Polak jest najlepszy i gdyby miał najlepsze auto to by był pierwszy, to mi się rzygać chce. To jest głupia polska gadka, narodu, który ma duże kompleksy i zawsze potrzebuje kogoś, by poczuć sie lepiej. Tak było z Małyszem,itd...

To nie jest tak, że Kubica jest 5 kierowcą w F1, niby według jakich porównań tak można twierdzić. To jest jazda po torze, który każdy przejeżdża ileś set razy. Samochód ma tu najwieksze znaczenie i tak naprawdę nigdy się nie dowiemy, kto jest lepszy od kogo.
A jak słucham tych naszych polskich komentatorów to już wogóle nie mogę...Idioci.

M - Pon 09 Lip, 2007

[quote="Marek23"]
Cytat:
To jest głupia polska gadka, narodu, który ma duże kompleksy i zawsze potrzebuje kogoś, by poczuć sie lepiej. Tak było z Małyszem,itd...

Mów za siebie stary.

Marek23 - Pon 09 Lip, 2007

eM, nie będę wchodził w tą dyskusję, bo chyba nasze poglądy są lekko różne. A Robert niech już nie jeździ z naklejką papieża na kasku, bo to też jest lekko wieśniacka akcja.
M - Pon 09 Lip, 2007

Ale tu nie ma o czym dyskutować.
mi - Pon 09 Lip, 2007

Marek23 napisał/a:
jak słyszę, że Nasz Polak jest najlepszy i gdyby miał najlepsze auto to by był pierwszy, to mi się rzygać chce. To jest głupia polska gadka, narodu, który ma duże kompleksy i zawsze potrzebuje kogoś, by poczuć sie lepiej. Tak było z Małyszem,itd...

też to tak widzę, czy to się komuś podoby czy nie...
O papie nie wspominam, bo to chyba nie wymaga komentarza

Anonymous - Pon 09 Lip, 2007

pozwole sobie napisac tylko tyle ......


marek troszke przeginasz z niektórymi zwrotami i słowami :/

CHRZANEK - Pon 09 Lip, 2007

Marek ma swoje zdanie, i nikomu nie broni mieć wlasnego.
Ja Go rozumiem - mimo ze jego poglądów nie podzielam.

Anonymous - Pon 09 Lip, 2007

jasna sprawa ale troszke obraża "kolegów" przynajmniej w moimi przekonaniu ... osobiscie tez jestem zwolennikiem wyrazania swojego zadnia, ale nie zjeb*** wszystkich innych majac swoje zdanie :P
M - Pon 09 Lip, 2007

Dobra przeciez nie bedziemy sie tu bić.
O F1 gadać :)

CHRZANEK - Pon 09 Lip, 2007

BMW jest przed RENAULT, a RENAULT przed HONDA


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group