To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

Bart - Pią 07 Sty, 2011

szary, a nawet zielony o_O
was79 - Pią 07 Sty, 2011

cuda Panie ;D
iQ - Pią 07 Sty, 2011

Niedlugo wiosna to i kolor odpowiedni ;-)
Maciusiowy - Sob 08 Sty, 2011

i jest w Austrii...podobno jechał cało droge z dachem otwartym ;)
206 Gti - Sob 08 Sty, 2011

wrzuce film ze swoim upadkiem - będę chciał wysłuchać opini Marka jako experta co poszło nie tak.

Naturalnie nie przyjechałem tutaj autem

Marek23 - Sob 08 Sty, 2011

Ok, czekam :]
Konrad - Sob 08 Sty, 2011

Przeciekiem dostałem filmik od 206_SLK, Marku wypowiedz się, co poszło nie tak...
;D

Marek23 - Wto 11 Sty, 2011

Niedaleko Istebnej, w czechach w Bukovcu działa fajny snowpark Parkowa Dolina prowadzony przez polaka. Można poskakać na małej i większej skoczni, są też jakieś boxy i inne przeszkody.

Tu fotka z jednego z moich wypadów tam.

kosmita - Wto 11 Sty, 2011

Marek23, orientujesz się może gdzie w PL albo gdzieś blisko za granicą jest opcja pojeździć w halfpipie ?
Marek23 - Wto 11 Sty, 2011

Splinderovy Mlyn w Czechach ma maly,ale miły pajp. Dla nie-eksperta to chyba najlepsza opcja,bo jazda w 6-7 metrowym superpipie to już ciężka sprawa. W polsce jakiekolwiek newsy o pipie ignoruj...bełkot marketingowy o dziurze w śniegu gdzie najwyzęj można zakopac te wszystkie psie odchody z tematu o żalu.
Jaco - Wto 11 Sty, 2011

Kurde zajebiście sobie tak poskakać ( tzn tak mi się wydaje) Szacun Marku , a jako że zjeżdżanie w dół zaczyna mi się nudzić to mam ambicję zacząć przygodę ze skakaniem... szkoda tylko że snieg stopniał to w sumie do Bukovca daleko nie mam.. :/
Marek23 - Wto 11 Sty, 2011

Ale tam ze śniegiem nie jest źle. Chyba w niedzielę tam jadę, to mogę Ci dac parę zasad skakania...
kosmita - Wto 11 Sty, 2011

Marek23 napisał/a:
Splinderovy Mlyn w Czechach ma maly,ale miły pajp. Dla nie-eksperta to chyba najlepsza opcja,bo jazda w 6-7 metrowym superpipie to już ciężka sprawa. W polsce jakiekolwiek newsy o pipie ignoruj...bełkot marketingowy o dziurze w śniegu gdzie najwyzęj można zakopac te wszystkie psie odchody z tematu o żalu.

Dzięki. Ja ekspertem nie jest, ale pajp mi się zawsze podobał i chciałem spróbować.

Koto - Wto 11 Sty, 2011

Marek23 napisał/a:
Ale tam ze śniegiem nie jest źle. Chyba w niedzielę tam jadę, to mogę Ci dac parę zasad skakania...


A może piątek? Ja pewnie wtedy się wybiorę. Czy ten Twój ziomek od parku nie mieszka teraz na Kubalonce? Bo jakiegoś Matiza oklejonego w Parkową Dolinę tam widuję.

Jaco - Wto 11 Sty, 2011

Marek23 napisał/a:
Ale tam ze śniegiem nie jest źle. Chyba w niedzielę tam jadę, to mogę Ci dac parę zasad skakania...



Bardzo chętnie, ale chyba innym razem bo w niedziele mam zajęcia i jakieś zaliczenia :wall:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group