To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

106 - Wto 04 Sie, 2009

w ten weekend w rzeszowie 18 rajd rzeszowski - runda mistrzostw polski, slowacji
i rajdowego pucharu. lista zgloszen obfita - kolo 150 samochodow, kilka chyba 7
S2000 i jeden rasowy WRC - skoda octavia...

startuje w pucharze z radkiem kucharskim saxo vts n2 - numer zalogi 175

jak ktos sie wybiera to zaaaaaaaaappraszam bo rajd zapowiada sie bardzo fajnie:
http://rallyonline.pl:84/...=pnews&&s=23390

GeKo - Wto 04 Sie, 2009

Kurde, pierwszy raz bodajże od Elmotu 1999 konkretne nagrody dla zawodników w Rajdzie Rzeszowskim, to jest to !!!

Cytat:
info autoklub

Pan Roch Kołodziej, od 30 lat mieszkający w Stanach Zjednoczonych, oraz jego żona Dona - z pochodzenia Indianka ze szczepu Miccosukee, ufundowali specjalną nagrodę dla zwycięzców Karpackie 18 Rajd Rzeszowski, którzy są zrzeszeni w klubach należących do okręgu rzeszowskiego Polskiego Związku Motorowego. Nagroda to niezwykle atrakcyjny, 10-dniowy pobyt w ośrodku Miccosukee Tribe of Indians of Florida (www.miccosukee.com). Specjalną atrakcją dla zdobywców nagrody będą testy na torze Homestead-Miami Speedway, goszczącym wyścigi NASCAR, Indy Car i Grand-Am.

Taki amerykanski driiiim :rotfl:

Cytat:
info autoklub

Firma Van Pur SA postanowiła zrobić dużą niespodziankę wszystkim zawodnikom startującym w Karpackie 18 Rajdzie Rzeszowskim. Prezes Spółki ufundował dwie równorzędne nagrody. Po 15.000 zł otrzymają zwycięskie teamy z tytułu zajęcia pierwszego miejsca na OS „Browar” w kategorii samochodów z napędem na jedną oś oraz w kategorii samochodów napędzanych na cztery koła.

Cytat:
Dla zwycięzców Odcinka Specjalnego po browarze Van Pur,


He he to sie rozpije towarzycho

Mick - Wto 04 Sie, 2009

Bartku,
pare lat temu to jeździłem i opisywałem trasę na tym rajdzie, ba nawet odcinki ustalaliśmy :)

generalnie moja familia z Rzeszowa jest organizatorem Rajdu Rzeszowskiego... pewnie znacie nazwisko Ryndak... ale w tym roku mnie tam nie będzie... wybrałem Barum... :/

qbus - Wto 04 Sie, 2009

przeciez Barum zupelnie kiedy indzie... :)

my niestety opuscilismy rzeszów, startowalem tam w tamtym roku, chyba najtrudniejszy rajd w pl, powodzenia 106... pewnie sie zjawie w sobote jako kibic takze do zobaczenia jak cos.

106 - Wto 04 Sie, 2009

poza szutrami to chyba juz jeden z ostatnich rajdow ktorych jeszcze nie jechalem....
wiec sie ciesze z tego rajdu... qbus dajesz pomuka... co w nim trudnego?
z onboardow to chyba kreto i nie bardzo szeroko. spodziewam sie czegos podobnego
jak dawna wisla + sniezka.... (choc jest mi obojetne co dyktuje hehe)

Anonymous - Śro 05 Sie, 2009

szeja skreca CTR'em .... o kurde ...


widzę, że jeszcze auto Krzyśka całe ;D


WOW


chlopaki z AKC

Bad-i - Śro 05 Sie, 2009

nawet nie wiedziałem ze Krzysiek jest nadal powiązany z TELE5

Szeja zgarnie puchar w tym roku ;)

Anonymous - Śro 05 Sie, 2009

jest jest i nieźle tam się ustawił, bo ma niezły budżet chyba :)
Bad-i - Śro 05 Sie, 2009

no domyślam sie, po takiej reklamie. He he niech powie szefowi Tele5 żeby oddał długi :D
qbus - Śro 05 Sie, 2009

106 kreto kreto kreto i jeszcze raz kreto... generalnie ja sie tam napisalem 2-3x tyle co na kazdej eliminacji, zakret w zakret, bardzo malo prostych, zazwyczaj bardzo ciasno, po deszczu mega slisko, asfalt tam strasznie plywa, w tamtym roku trudnosc powiekszyla bardzo zmienna pogoda, rano bylo sucho a zapowiadalo sie na deszcz ok poludnia przyswiecilo slonce by po poludniu gdy juz wyjechalismy z serwisu zaczelo padac, dla mnie bomba. za co pomuka Ci mam dac? heh bo nie kojarze :)
106 - Śro 05 Sie, 2009

pomuk dla mnie to to co napisales :) ok to zrobie sobie wiecej kartek do pisania :D
GeKo - Śro 05 Sie, 2009

A na Dolnośląskim będą 2 rundy RPP w 1 i 2 dzień. Za drugi dzień wpisowe wynosi 600zł. Nie ma możliwości jechać tylko 2 dnia. Regulamin ramowy z RSMP obowiązuje.
CHRZANEK - Śro 05 Sie, 2009

A to ciekawostka ...

Taki 2 dniowy PZMot :)

GeKo - Śro 05 Sie, 2009

Pojada Ci co sie beda liczyc w walce o tytul, bo to koszty jednak o jakies 30% wieksze
106 - Czw 06 Sie, 2009

Juz po zapoznaniu. Myslalem ze trasy beda trudniejsze. Oczywiscie miejsc na dzwony jest sporo ale mega kręto w tym roku nie jest. Os1 bardzo zbliżony do starej wisły. Dwa pozostaje przypominają mi odcinki z subaru tyle ze sa węższe i proste troche krótsze. Rajd pod krotkie mocne małe auto. Fajny. Czesko słowackie kity sa mega. Jutro o 14h50 mamy bk. Pogoda mega zmienna. Co 5 km inna :) :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group