To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Lublin 06.09.09

bizon - Pon 07 Wrz, 2009

Vlodarsky napisał/a:
TOXIC napisał/a:
na paliwie oszczedzimy jezdzac pociagami na te wszystkie tory a tam juz auto z lawety zjezdza i rzygotowane do jazdy i 30 chlopa sie patrzy a po torze tylko jedno auto jezdzi


wtedy jeden z nas przypadkiem je uszkodzi na pierwszym kółku w całym dniu i wszyscy wracają na peron i do domu

etam, wszyscy ida po flaszki do sklepu i sie bawimy :rotfl:

PiTT - Pon 07 Wrz, 2009

kiedy idziemy na gokarty?
to jest zajebista sprawa i można częściej śmiga, pozostaje kwestia wagi kierowcy - tutaj pojawiają się problemy :rotfl:

TOXIC - Pon 07 Wrz, 2009

Ale pomysl niejako ciekawy :) Jak by bylo odpowiednio duzo chetnych mozna by sie bylo podzielic na jakies Team'y i zrobic jakas mala lige :) ustalamy jakies bazowe autko w rozsadnym złomowym przedziale cenowym i kazdy team dłubie na własną reke :) a pozniej na torze sprawdzamy efekty :)
wasq - Pon 07 Wrz, 2009

k-mart napisał/a:
oczywiscie zabieramy ze soba wage oraz ciezarki.


w pewnym sensie zajebisty pomysl :) kazdy bedzie mogls sprawdzic i potrownac jzu tylko swoje umiejetnosci a nie kwestia wyposazenia walsnego auta

czyli cos na wzor Top Gear ??

Anonymous - Pon 07 Wrz, 2009

eM napisał/a:
A moze w 2010 urządzimy sobie swojego GUMBALLA,
z Wawy gdzieś na Słowację przez Sląsk a potem kraków i slowacja.
Specjalne zadania do wykonania po drodze etc. :)



Zajebisty Pomysł :jupi:

kamil - Pon 07 Wrz, 2009

karty dobry pomysł :) na starcie już mam przewagę :)
wasq - Pon 07 Wrz, 2009

eM napisał/a:
A moze w 2010 urządzimy sobie swojego GUMBALLA,
z Wawy gdzieś na Słowację przez Sląsk a potem kraków i slowacja.
Specjalne zadania do wykonania po drodze etc. :)



JESTEM ZA !!! pomysl te super :)

MoRToN - Pon 07 Wrz, 2009

Ja też al wytyczając trase weźcie pod uwage, że mam miche 4 cm na glebOM.
wasq - Pon 07 Wrz, 2009

MoRToN napisał/a:
Ja też al wytyczając trase weźcie pod uwage, że mam miche 4 cm na glebOM.


spoko wrzucisz fure do pociagu rozsiadzisz sei w przedziale na miejscu zjedziesz i dojedziesz pierwszy :P :P

TOXIC - Pon 07 Wrz, 2009

MoRToN, wezmiemy Ci deseczki zeby robic najazdy :)

Ja tez sie pisze na taki road trip :)

PieQt - Pon 07 Wrz, 2009

Czyli eM chce taki lublin rozciagnac na 2 kraje i dodatkowo latarnie rozstawic przy torze ;-)

ja jestem za,nawet moge byc w team'ie organizacyjno- sedziowskim

CHRZANEK - Pon 07 Wrz, 2009

eM napisał/a:
A moze w 2010 urządzimy sobie swojego GUMBALLA


Możemy.

Po drodze odwiedzimy :
Radom
Wyrazów
Autodrom w tychach
Tor w Brnie
Tor w Moście
Następnie w drodze powrotnej śmigniemy na rakietowa we Wrocku
A na deser Poznań.

Zajebisty pomysł.

Jakarti - Pon 07 Wrz, 2009

Rudello napisał/a:
Szkoda ze grilla nie było mimo to ze ktoś kupił prowiant. Kto i komu trzeba oddać za kiełbadrony itp?


Grill byl - mozna bylo skorzystac :)
Marcel wszystko kupil - kaska do niego.

bizon napisał/a:
komplet r888 195/50/15 w przyszlym sezonie. nie wiem czy mi to pomoze, ale przynajmniej nie bede sie bal wejsc w zakret z ogniem, tak jak to jest w tej chwili.

przeciez bedzie tak samo... myslisz, ze jak kupisz r888 to przestaniesz sie bac?? :) granica po prostu sie przesunie.. wiec moze lepiej jeszcze pojezdzic na zwyklych i raczej nabyc swiadomosci, ze w racie czego opanujesz taka sytuacje jak byla na radomiu.. strate przyczepnosci na r888 bez umiejetnosci ratowania sie wyobrazam sobie troche jak przygode Marcela..

to co Rudy mowi odnosnie nauki ma sens.. seryjna opona daje mniej funu i nie daje czasu ale praktycznie pozwala na przecwiczenie tego samego co na oponie lepszej przy wiekszej predkosci.. wiec chyba lepiej wyleciec w zielone przy 50 a nie 70 :) ja mam tak samo jak Łukasz np na dlugim zakrecie wiem, ze mozna szybciej ale mimo to nie jade.. Marek23 tak nie ma ale on jest inny :D

anjas - Pon 07 Wrz, 2009

ej no... dajcie foty...
bizon - Pon 07 Wrz, 2009

Jakarti napisał/a:
myslisz, ze jak kupisz r888 to przestaniesz sie bac??

nie :) ale roznica bedzie taka, ze na normalnych oponach z przodu pysk wyjezdza mi w byle zakrecie, a tyl sobie lata na boki jak chce. jezdzilem bez slickow w radomiu i raczej jest ciezko, bo predkosci zerowe a przod caly czas w krzaki.
Jakarti napisał/a:
wiem, ze mozna szybciej ale mimo to nie jade..

i ja tez nie pojade. a moze pojade jak nabede umiejetnosci. poki co to umiem tyle co nic, to byl raptem moj 4 wyjazd na tor w ciagu 2 lat, z czego tylko radom i lublin byly normalnymi torami. ten gosc, ktory puscil chlopakow w trawe moze i jest taki sobie ale dzieki niemu np dowiedzialem sie jak pokonywac luk za startem, na co bym sam nigdy nie wpadl. a wspominam ten luk dlatego, ze na slicku da rade go tak przejsc natomiast na yoko bym polecial ryjem na przelaj ;D a jak dostosuje predkosc do takiej, zebym nie polecial, to rownie dobrze moge go przejsc pieszo.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group