To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd ZamKowy Hucisko Orle Gniazdo 2009

martin.h - Pon 26 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
martin.h napisał/a:
Ja już wcześniej pisałem, że z Zawady będą ludzie. Chłopak ma talent i co najważniejsze ma pieniądze.

Bad-i, a jedziesz Barbórkę Warszawską? Co prawda to taki KJS, ale zawsze można się pokazać.


chyba zbyt duzy budzet jest potrzebny na Warszawe, poza tym nie wiem czy mozna tam startowac z R2 czy tylko R1 i w gore


Startować może każdy, kto ma jakąkolwiek licencję sportów motorowych, dlatego startują chłopaki z KJS'ów, Rallycrossu czy GSMP.

Co do budżetu to mówisz o wpisowym? Bo cała reszta to koszty zbliżone do RD-3L (to tylko 17 km OeSowych).

Anonymous - Pon 26 Paź, 2009

;D


Bad-i - Pon 26 Paź, 2009

martin.h nie jestem pewien czy z R2 mozesz wystarowac. Poza tym tam sa jakies ograniczenia inaczej jechalo by 200 aut.
martin.h - Pon 26 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
martin.h nie jestem pewien czy z R2 mozesz wystarowac. Poza tym tam sa jakies ograniczenia inaczej jechalo by 200 aut.


Można startować z R2.
Regulamin (pkt. 5.3) -> http://www.barborka.pl/dokumenty/regulamin.pdf

Będzie selekcja jeśli zgłosi się więcej niż 120 załóg, a to mało prawdopodobne.

rzeźnik. - Pon 26 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:

nie to co chlopcy z Astry ktorzy mieli okolo 11 minut na pierwszym odcinku (Grondal mial chyba 9,51)
no faktycznie za niektórymi chciało się krzyczeć " a jedź żesz k....." , a wojtka grondala znam dobrze i z maluszkiem się raczej nigdy nie cackał . Podobało mi się kiedyś na rajdzie subaru parę lat temu , os w mieście ,krawężniki , wypasine furki delikatnie po asfalcie a wojtuś pełne boki :lol2:
speed555 - Pon 26 Paź, 2009

ale przy Janeckim i Kopaczu to Grondal jest cieniutki.
rzeźnik. - Pon 26 Paź, 2009

speed555 napisał/a:
ale przy Janeckim i Kopaczu to Grondal jest cieniutki.
mejbi , za to grondal ma kozak barwy na maluszku :rotfl:
Jacek - Wto 27 Paź, 2009

takie wspominki z rajdu
1. swojskie wyroby

2. Przerabiamy swojskie wyroby

3. Coś a' la kamilrower

Michał - Wto 27 Paź, 2009

:rotfl: :rotfl: :rotfl: bart :D
CHRZANEK - Wto 27 Paź, 2009

No ja pi*%@#*le...
Bad-i - Wto 27 Paź, 2009

cytat z innego forum na temat jednego zajscia po Rajdzie Zamkowym (nie bede pisal o kogo chodzi)

"dodam jeszcze, że na Zamkowym wspomógł ideę tanich rajdów w RD-3L, i ukarał trzecioligowców (właściwie to nie do końca się orientuję, jakie prawo głosu miał nie zasiadając w ZSS) połową wpisowego kary za grzanie opon. nadmieniam, ze załóg zaproszonych na posiedzenie ZSS było kilka za to przewinienie, jednak drugoligowców ukarano 100 zł karą. uzasadnieniem było to, że chłopaki się uczą 'rajdować' i im wcześniej się nauczą, tym lepiej.
Brawo!
Miałem zamiar po zamkowym pisemnie zwrócić się do GKSS o wyjaśnienie tej hipokryzji, ale przechodzi mi ochota na walkę z wiatrakami.
do dyskusji konieczne są dwie rzeczy: temat, oraz dwóch dyskutantów."

czy jest gdzies jakis zakas grzania opony czy jak? Bo o fakcie ze na 3 ligowcow nalozyli wieksza kare juz pomijam :/

Bart - Wto 27 Paź, 2009

o kutwa, skąd ja się wziąłem na tym rajdzie?!
M - Wto 27 Paź, 2009

z nikąd, srałeś tylko
Bart - Wto 27 Paź, 2009

hmm.. możliwe, ale zdaje się tylko sikałem, w miejscach cywilizowanych wolę na siedząco :]
M - Wto 27 Paź, 2009

tak jak Majk ostatnio u Stefana :D :D :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group