To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

rasta - Śro 29 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:
kwestia podejścia zależy od zasobności portfela.



Nie stać mnie na niszczenie normalnych opon na torze. /bo tak to po 2 wypadach były by do kosza, a tak sezon polatają :D

Janusz - Śro 29 Wrz, 2010

Cytat:
Nie stać mnie na niszczenie normalnych opon na torze. /bo tak to po 2 wypadach były by do kosza, a tak sezon polatają :D

a tak to masz slika po dwóch upalaniach do wyrzucenia ;p

rasta - Śro 29 Wrz, 2010

Mi R888 na 2/3 sezonu styknęły, a tak to po 2 upalaniach w ogóle nie miał bym na czym jeździć nawet po ulicy. No i czasy były by z dupy.
Janusz - Śro 29 Wrz, 2010

Cytat:
Mi R888 na 2/3 sezonu styknęły, a tak to po 2 upalaniach w ogóle nie miał bym na czym jeździć nawet po ulicy. No i czasy były by z dupy.


hmm... to kto puscił plote ze r888 starcza na dwa-trzy upalania ??

a co do czasów to wiadomo... pomyśl co by było jakbyś zainwestował w gładkiego slicka :D

rasta - Śro 29 Wrz, 2010

Kluczowa jest tu właściwie zrobione geometria i zbieżność! Jeśli jest źle to i na jednym upalaniu pójdą do kosza.

Na razie zainwestowałem R888 235 i stwierdzam, że robią robotę :D

Miniac - Śro 29 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:

w sumie większość fur chyba nie ma slicka ??
slicka ma chyba tylko:
anjas
rasta
Jacek
miniac


Jakiego mam slicka powiedz, bo chyba zapomniałem jakiego miałem i gdzie odłożyłem :lol2:

Loko - Śro 29 Wrz, 2010

rasta napisał/a:
Mi R888 na 2/3 sezonu styknęły, a tak to po 2 upalaniach w ogóle nie miał bym na czym jeździć nawet po ulicy. No i czasy były by z dupy.


Polecam się na przyszłość, moge zrobić kilka z dupy czasów, na deszczówce :rotfl:



Bez slicka też da się pojechać szybko, a opona wytrzymuje dużo więcej niż dwa upalania ;D w tym momencie ma na koncie jakieś 5-6 imprez + codzienna jazda i jest nadal w świetnym stanie ;)

Janusz - Śro 29 Wrz, 2010

Miniac napisał/a:
Jakiego mam slicka powiedz, bo chyba zapomniałem jakiego miałem i gdzie odłożyłem :lol2:

no to coś się mnie pomieszało :P

Janusz - Śro 29 Wrz, 2010

Loko napisał/a:
rasta napisał/a:
Mi R888 na 2/3 sezonu styknęły, a tak to po 2 upalaniach w ogóle nie miał bym na czym jeździć nawet po ulicy. No i czasy były by z dupy.


Polecam się na przyszłość, moge zrobić kilka z dupy czasów, na deszczówce :rotfl:

[url=http://img178.images...ump.jpg]Obrazek[/URL]

Bez slicka też da się pojechać szybko, a opona wytrzymuje dużo więcej niż dwa upalania ;D w tym momencie ma na koncie jakieś 5-6 imprez + codzienna jazda i jest nadal w świetnym stanie ;)


no ale ostatnio rasta zrobił na slicku 40.x A warunki były raczej gorsze bo było chłodniej.
Natomiast u mnie gsd 3 wytrzymała 4 miechy normalnej jazdy... jednak nie ogarniam :D

Loko - Śro 29 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:
Loko napisał/a:
rasta napisał/a:
Mi R888 na 2/3 sezonu styknęły, a tak to po 2 upalaniach w ogóle nie miał bym na czym jeździć nawet po ulicy. No i czasy były by z dupy.


Polecam się na przyszłość, moge zrobić kilka z dupy czasów, na deszczówce :rotfl:

[url=http://img178.images...ump.jpg]Obrazek[/URL]

Bez slicka też da się pojechać szybko, a opona wytrzymuje dużo więcej niż dwa upalania ;D w tym momencie ma na koncie jakieś 5-6 imprez + codzienna jazda i jest nadal w świetnym stanie ;)


no ale ostatnio rasta zrobił na slicku 40.x A warunki były raczej gorsze bo było chłodniej.
Natomiast u mnie gsd 3 wytrzymała 4 miechy normalnej jazdy... jednak nie ogarniam :D


Nie wiem jak Ty to robisz, może pora ustawić zbieżność :D Pamietam ostatnią rozmowę na ten temat i wtedy przyjąłem do wiadomości, ze jeżdzisz długie traski codziennie to moze sie bardziej zużywać guma. Ja jeżdziłem wtedy głónie w korkach po mieście, ale od 3 miesiecy codziennie napierdalam po 50 km wiochami i na zakretach nie oszczędzam auta tym bardziej ze nie lubie rano wstawać i nadal nie zauważyłem specjalnego zużycia :rotfl:

206 Gti - Śro 29 Wrz, 2010

Byłoby uczciwie jak byśmy wszyscy jechali na drogowym kole :- :'( )
Anonymous - Śro 29 Wrz, 2010

206 Gti napisał/a:
Byłoby uczciwie jak byśmy wszyscy jechali na drogowym kole :- :'( )


albo tylko jednym samochodem :P

Janusz - Śro 29 Wrz, 2010

Loko napisał/a:
Nie wiem jak Ty to robisz, może pora ustawić zbieżność :D Pamietam ostatnią rozmowę na ten temat i wtedy przyjąłem do wiadomości, ze jeżdzisz długie traski codziennie to moze sie bardziej zużywać guma. Ja jeżdziłem wtedy głónie w korkach po mieście, ale od 3 miesiecy codziennie szybko leci po 50 km wiochami i na zakretach nie oszczędzam auta tym bardziej ze nie lubie rano wstawać i nadal nie zauważyłem specjalnego zużycia :rotfl:


no ja nie wiem no... najmocniej zabiły je Niepołomice, ale już wcześniej były bardzo ubogie... a ani nie jaram lacza ani nic... do tego zbieżność była ustawiana rok temu :P jak były zmieniany cały zawias ;p

hmm gdzieś na Radomiu tracę do Ciebie 0.5 sekundy... fakt po suchym dużo tam mi sie nie udało polatac, ale kręciłem taki powtarzalny wynik.. wiec któryś zakręt muszę przejadając gorzej... (wydaje mi sie ze na tym torze różnica w osoiagach w przypadku saxo i sporta nie ma żadnego znaczenia, o ile w ogole mój sport jest szybszy niż Twoje saxo :P )

mi - Śro 29 Wrz, 2010

łe tam uczciwie-nieuczciwie - znów jakieś napinanie i rywalizacja. Fun ma być, ot co. Niech każdy przyjedzie na tym, co ma. Tak to widzę (jako widz).





Janusz napisał/a:
ani nie jaram lacza ani nic...

ja ostatnio wykopałem bratu dziurę w podjeździe do garażu paląc gumę. Poważnie.

rasta - Śro 29 Wrz, 2010

Loko napisał/a:
rasta napisał/a:
Mi R888 na 2/3 sezonu styknęły, a tak to po 2 upalaniach w ogóle nie miał bym na czym jeździć nawet po ulicy. No i czasy były by z dupy.


Polecam się na przyszłość, moge zrobić kilka z dupy czasów, na deszczówce :rotfl:

[url=http://img178.images...ump.jpg]Obrazek[/URL]

Bez slicka też da się pojechać szybko, a opona wytrzymuje dużo więcej niż dwa upalania ;D w tym momencie ma na koncie jakieś 5-6 imprez + codzienna jazda i jest nadal w świetnym stanie ;)


Szkoda, że ta tabelka jest mocno nieaktualna xD

No i nie zapominajmy, że R888 to semi-slick.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group