To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Fura dla mamusi

M - Wto 02 Kwi, 2013

Otwieram popcorn
Toldi - Wto 02 Kwi, 2013

nissan note 1.4 16v
was79 - Wto 02 Kwi, 2013

Toldi napisał/a:
nissan note 1.4 16v


+1
Jak zainteresowany to mogę zrobić wykład na temat nielicznych fakapów :faja:

fydi - Wto 02 Kwi, 2013

kosmita napisał/a:
Może ja jeździłem popsutymi egzemplarzami, bo nie chciały palić mniej niż 9


Może, ale za bardzo nie wiem jak udało Ci się trafić kilka razy na popsutego Jimnego, jak tam nie ma się za bardzo co zepsuć. Tak czy inaczej mogę uczciwie powiedzieć, że to 8,3l jest tyle ile mniej więcej wychodzi w mieście. Może na autostradzie paradoksalnie wyjdzie więcej, ale nie sprawdzałem.

was79 - Wto 02 Kwi, 2013

prędkość autostradową to ma dobrą, ile tam jest w papierach v max 135 km/h?
GOKART - Wto 02 Kwi, 2013

Polecam nissana Micrę. Mojej mamuśce taką doradziłem i po 2 latach użytkowania widzę że jest bardzo zadowolona. Auto zaprojektowane dla kobiety - wysoka pozycja za kierownicą (fotel kierowcy można obniżać) , wielkie lusterka dzięki którym nie zawadzi o żaden krawężnik, silnik benzyna 1.2 l 80 KM. Tylna kanapa przesuwna - można zwiększać / zmniejszać pojemność bagażnika kosztem miejsca na tylnej kanapie + mnóstwo przydatnych schowków. Co ciekawe świetnie się prowadzi , na 16" kołach świetnie wybiera dziury i inne mistrzostwa na naszych drogach. Średnia spalania w/g komputera z ostatnich 2 lat - 5.9 l :-) Generalnie auto w środku wydaję się o połowę większe niż na zewnątrz. Wygląd kontrowersyjny ale może się podobać.
fydi - Wto 02 Kwi, 2013

was79 napisał/a:
prędkość autostradową to ma dobrą, ile tam jest w papierach v max 135 km/h?

Kurde nie wiem, ale z trzema osobami 130 km/h daje rady zrobić. Trzeba tylko uważać na podmuchy wiatru :)

P.S. Tomcat pamiętasz jak sprawdzaliśmy ile sraxo pojedzie na krótkim przełożeniu? Może challenge?

martin.h - Wto 02 Kwi, 2013

Też mogę polecić Micrę (K12 1.2) lub Note'a 1.4. Samochody w miarę bezawaryjne, aczkolwiek Micra miała problemy z rozrządem i czasem trzeba się liczyć z jego dosyć wczesną wymianą (koszt w ASO ok. 2,5-3 tyś. zł).
kosmita - Wto 02 Kwi, 2013

fydi napisał/a:

Może, ale za bardzo nie wiem jak udało Ci się trafić kilka razy na popsutego Jimnego, jak tam nie ma się za bardzo co zepsuć. Tak czy inaczej mogę uczciwie powiedzieć, że to 8,3l jest tyle ile mniej więcej wychodzi w mieście. Może na autostradzie paradoksalnie wyjdzie więcej, ale nie sprawdzałem.

"popsutymi", bo tam faktycznie mało co może się popsuć
tak czy siak spalanie w tym samochodzie było dla mnie zaskakująco wysokie, dla porównania w tych samych warunkach toyota aygo 4,5 litra, panda 5 litrów

a wracając bardziej do tematu, to może honda jazz ?

Kamill - Wto 02 Kwi, 2013

martin.h napisał/a:
Też mogę polecić Micrę (K12 1.2) lub Note'a 1.4. Samochody w miarę bezawaryjne, aczkolwiek Micra miała problemy z rozrządem i czasem trzeba się liczyć z jego dosyć wczesną wymianą (koszt w ASO ok. 2,5-3 tyś. zł).

ILE o_O , rozrzad do Ibizy w ASO same czesci 500zł z pompa wody napinaczami itd, wymiana to jest 3-4 roboczogodziny.

Bart - Wto 02 Kwi, 2013

tam jest łańcuch, stąd ta cena
itr 911 - Wto 02 Kwi, 2013

http://forum.hothatch.org/viewtopic.php?t=9773

something special for mom :faja:

Tomcat - Wto 02 Kwi, 2013

Kleo 3 fajne, ale jednak poza budżetem.

Jazz - sam Clarkson poleca, z tego co słyszałem są nie do zayebania, a jak z ekonomicznością ?

Micra - miałem ich troche w wypożyczalni, wszystkie egzemplarze przeżyły ponad 60 tys. km, więc test zdany :P

Note - to już lepiej Micre :)

PS. Wyniki ze spritzaufmeinarschmonitora to dla mnie troche jak porównywanie niezawodności zawieszenia Niemcy vs. Polska. Kraków to od dłuższego czasu taki jeden duży korek.

fydi napisał/a:
P.S. Tomcat pamiętasz jak sprawdzaliśmy ile sraxo pojedzie na krótkim przełożeniu? Może challenge?


Tera to mam 13x64 to sie moge na autostradzie z wspomnianym Jimny ścigać :P

itr 911 - Wto 02 Kwi, 2013

Tomcat jak jesteś zainteresowany takim cleo to dawaj propozycje na pw :faja:
Kenet - Wto 02 Kwi, 2013

Mój ekspercki głos w tej dyskusji - tylko Fusion!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group