To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Dupowóz zimowy - temat eskpercki

Rasputin - Sob 07 Wrz, 2013

Kurdę jaki aktualny temat. Sam szukam dupowozu na zime (szkoda mi maluchów). Nawet nie sądziłem,że w takim przedziale mozna wybierać jak w ulęgałkach!! Plan jest taki,że ma tanio przelatać zime a potem albo złom albo kanał Żerański albo Wrak Race.
Ja ma trzech faworytów i raczej tylko w nich szukam. Uno mk1, Citroen AX 1.5D(ewentualnie 1.1. gaz) lub najdroższy Subaru Justy 1.2 4x4. Najbliżej mi do AX w dieslu,bo Uno mk1 i Justy rzadko się pojawiają w ogłoszeniach. Tylko takim Justy można by pyknąć jakiś zimowy KJS i powalczyć o pudło.
P.S. ostatnio miałem możliwość kupna Toyoty Tercel 1.5 100ph, klima itp ważne OC tylko bez przeglądu za 300pln xD xD Kurwa jeżdżąca fura z klimą za 3 stówki (dodam,że auto z zewnątrz wyglądało naprawdę spoko - zero rdzy ,pierwszy właściciel). Ale odpuściłem bo miał byc to mały i tani dupowóz a 1.5 tego nie gwarantuje.
CC odpuściłęm bo takie same gówno jak maluch a pozycja za kiera 100 razy gorsza.

budzik - Nie 08 Wrz, 2013

http://otomoto.pl/fiat-un...-C30239062.html
Wyglada spoko tylko kawałek od Wwa :/
Rasputin napisał/a:
CC odpuściłęm bo takie same gówno jak maluch a pozycja za kiera 100 razy gorsza.

:]

Anonymous - Nie 08 Wrz, 2013

Sorka ale maluch to jest najbardziej gowniany pojazd jakim jezdzilem a cc mozna sie bezproblemowo na codzien poruszac
budzik - Nie 08 Wrz, 2013

Rasputinowi chodziło pewnie o to, ze cc700 jedzie tak samo jak maluch, brzmi jak kosiarka a siedzi się jak na taborecie :>
Młody Papież - Nie 08 Wrz, 2013

po co kupować tyle samochodów?
czy może samochód z klimatyzacją nie ma już funkcji ogrzewania?
o co chodzi?
ja rozumiem mabza, że on potrzebuje uno na zime...no ale nie każdy jezdzi rsem ej

Kamill - Nie 08 Wrz, 2013

rabarbar napisał/a:
Sorka ale maluch to jest najbardziej gowniany pojazd jakim jezdzilem a cc mozna sie bezproblemowo na codzien poruszac

Dokładnie, oprócz absu i el bezpieczeństwa ma to samo co większość podstawowych wersji małych samochodów produkowanych aktualnie.
Do ax to bym się wstydził wsiąść :D A uno kojarzy mi się ze starym dziadem. Tylko sc lub cc :>

rasta - Nie 08 Wrz, 2013

My Astrę kupiliśmy za 1.5 pln i już była w gazie. Ceny części tak śmiesze, że nawet nie ma co wypisywać. Może i była trochę podrdzewiała, ale kto by się tym przejmował w tym prajsie.
CHRZANEK - Nie 08 Wrz, 2013

Za tą kaskęto zdecydowanie można kupić jakić duży wygodny i BEZAWARYJNY samochód, np Citroena BX...


















:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Hahahahahahahahahahahahaha
Dawno mi sie tak nic nie udało...

Rasputin - Nie 08 Wrz, 2013

Kamill napisał/a:
Do ax to bym się wstydził wsiąść :D A uno kojarzy mi się ze starym dziadem.

I za to właśnie kocham te samochody :jupi: Większość wybiera klasyczne E36 :rotfl:

mi - Nie 08 Wrz, 2013

ja przypominam, że wciąż mam 318is w gazie do oddania :>
M - Nie 08 Wrz, 2013

poka poka
mi - Nie 08 Wrz, 2013

poka, poka... Nie mam fot... Chyba, spojrzę...



EDIT: o taki o



...tylko numery ma SY, zderzak inny (lampy takie same), lusterka, alu 15 z e46, czarny jest, brzydki i obskurny. Cyknę coś kiedyś, muszę się zmobilizować. Serio jest brzydki raczej.

kosmita - Nie 08 Wrz, 2013

Dużo za to bmw chcesz ?
Młody Papież - Nie 08 Wrz, 2013

no w końcu to bmw!
mi - Nie 08 Wrz, 2013

To niemiecki segment premium, na dodatek rwd i z najlepszym 4-cylindrowym silnikiem. Nie może być tanio!
Cyknę foty to będzie można dyskutować, do założeń z pierwszego posta w tym temacie wiele nie zabraknie w każdym razie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group