To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - pomoc prawna/podatkowa

Jakarti - Wto 22 Kwi, 2014

Czesio napisał/a:
ja potrzebuję sprawną firmę windykacyjną, która ściągnie dług. Mam już prawomocny wyrok sadu, tylko ze dłużnik nic na siebie nie ma.

w takiej sytuacji to chyba moze sciagnac tylko gacie :D
chyba, ze szukasz ŁOBUZA :D

Anonymous - Wto 22 Kwi, 2014

Jakarti napisał/a:
Czesio napisał/a:
ja potrzebuję sprawną firmę windykacyjną, która ściągnie dług. Mam już prawomocny wyrok sadu, tylko ze dłużnik nic na siebie nie ma.

w takiej sytuacji to chyba moze sciagnac tylko gacie :D
chyba, ze szukasz ŁOBUZA :D


Dlatego szukam SKUTECZNEJ firmy, może ktoś miał podobną syt. i może kogoś polecić.

Jakarti - Wto 22 Kwi, 2014

czesiek, koorwa, szukasz gangstera na forum? :rotfl:
Anonymous - Wto 22 Kwi, 2014

Jakarti napisał/a:
czesiek, koorwa, szukasz gangstera na forum? :rotfl:


Szukam firmy.

Jakarti - Wto 22 Kwi, 2014

musisz szukac w Pruszkowie, w Wołominie itp.
tam są dobre firmy :D

siema - Wto 22 Kwi, 2014

Jakarti napisał/a:
zmien po prostu wykonawcę, wrecz wypowiedzenie umowy z racji niedotrzymania jej warunkow i dzialaj dalej. facet wisi ci jakas kase? mysle o tym, ze jesli jest teraz niewyplacalny to bedziesz wojował latami w sadzie a nic nie dostaniesz :(

bo jak "tylko" jest opoznienie i pierdolenie 3po3 to znajdz innego wykonawce a pozniej zajmij się sądami ;)

Jasne, że mi wisi kasę :) Cenię sobie swój czas i gdyby było inne rozwiązanie, to już dawno bym z niego skorzystał. Bez gruntownego przygotowania się do sprawy nie chcę zlecić tego innej firmie, gdyż wtedy moja strata będzie x2, bo nie dość że nie odzyskałbym już straconych pieniędzy, to musiałbym zapłacić nowej firmie.

Czy gość jest aktualnie wypłacalny, czy nie- to w sumie kompletnie mnie nie interesuje. Bo co jeśli nie? Mam mu sprawy nie założyć? Będę miał wyrok, idę do komornika i w pierwszej kolejności niech zajmuje jego rusztowanie które stoi u mnie na posesji i jest pewnie warte ~10k zł. Jak coś się później uda z niego ściągnąć, to dobrze- jak nie, to trudno, będzie miał utrudnioną resztę życia, a facet młody, więc trochę mu to doskwierać będzie. Zostawić tego nie zamierzam.

Chcę mu założyć sprawę z tytuły niewykonania przedmiotu umowy i obciążyć go kosztami dokończenia elewacji przez inną firmę. Rozchodzi się o to, by przygotować się do tego należycie i przypilnować papierów tak, żeby mnie byle menda wzięta przez niego do obrony nie wyjebała na formalnej pierdole.

arssss - Wto 22 Kwi, 2014

tylko pilnuj żeby tego rusztowania nie zawinął zanim coś zaczniesz działać.
Jakarti - Wto 22 Kwi, 2014

siema napisał/a:
Jasne, że mi wisi kasę :)

slabo
to zmienia postać rzeczy :(



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group