To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Spawanie/spawarka

ŁukaszS3 - Czw 12 Lut, 2015

Wiesz co zależy co chcesz spawać... Generalnie pospawasz nią wszystko ale przy grubych detalach jak polecisz na full mocy to będzie trzeba odczekać chwile między spawaniem. Takie detale z 10mm blach myślę że jej nie straszne o ile nie będziesz takich spawał przez 8h dziennie. Powiem Ci że u nas w okolicy spawarka tej firmy jest niemal na każdej ślusarni.
Anonymous - Czw 12 Lut, 2015

160A to juz solidne natężenie
arssss - Czw 12 Lut, 2015

Dobra to chyba zdecyduje się na coś takiego,ale jeszcze podejde popytać na jakiś sklep.
Dzięki chłopaki!

Barejka - Czw 12 Lut, 2015

arssss, 160A to w chooj mocy, taki downpipe z rury 3mm spawalem proadem 80-90A, wiec takiem 160A mozesz spawac pewnie wiecej ;) wedlug mnie jesli chcesz polepic wydech i bude migomat bedzie najbardziej uniwersalny, do tego jeszcze gaz dochodzi i butle bo do gwasowki chyba CO2 nie za bardzo
arssss - Czw 12 Lut, 2015

Czyli taka będzie dobra do moich potrzeb. Do tego maska butla i chyba spokojnie zamknę się w tych 2tys netto.
Barejka - Czw 12 Lut, 2015

arssss, butle kupuj do razu dla siebie, mozna wynajac ale to blokowanie kapitalu ;D bierz jak najwieksza bo ja popelnilem blad kupilem taka chyba 6-8l to szybko ucieka. Maska samosciemniajaca ofkors nawet taka najtansza daje rade w koncu zapomnialem co to naswietlone oczy :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group