To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

106 - Wto 06 Mar, 2007

tu sa dwa filmy:
http://www.rajdy.org.pl/download.php?id=34
http://www.rajdy.org.pl/download.php?id=35

Anonymous - Wto 06 Mar, 2007

Kulig był naprawdę dobry, na tvn turbo też są jakieś relacje z tego rajdu w Wieliczce!!

PS. Najlepszy jest gość co mówił jak to 15 minut przed wypadkiem Kuliga nie mógł odebrać telefonu od niego bo był z żoną u ginekologa :)

Marek23 - Wto 06 Mar, 2007

W Sporrcie też był onboard Kuliga, jak wurcem leciał na szutrze...dla mnie szok, bóg nie kierowca.

PS. Nazwijcie mnie szowinistą,ale jakoś nie wierzę w kobitki za kierownicą. Też widziałem tego boka i się zastanawiam...takie doświadczenie w wyścigach, jedzie na czas i ja postawiło bokiem. Dziwne...

Anonymous - Wto 06 Mar, 2007

Marek23 napisał/a:
W Sporrcie też był onboard Kuliga, jak wurcem leciał na szutrze...dla mnie szok, bóg nie kierowca.

PS. Nazwijcie mnie szowinistą,ale jakoś nie wierzę w kobitki za kierownicą. Też widziałem tego boka i się zastanawiam...takie doświadczenie w wyścigach, jedzie na czas i ja postawiło bokiem. Dziwne...



widzisz ja lekko postawilo bokiem a kilku facetow wyrznelo tam w kraweznik :D

Bad-i - Wto 06 Mar, 2007

106 czy to zdjecie ze strefy jak ogumienie zmieniasz ;)




w sumie podnosnik "prawie jak w torowych TDI" :D

Marek23 - Wto 06 Mar, 2007

ade napisał/a:
widzisz ja lekko postawilo bokiem a kilku facetow wyrznelo tam w kraweznik :D


Zacznijmy od tego, że Ci kolesie to dla mnie oszołomy. Piana w pysku i walili, aż się płakać chciało. Dla mnie jakieś antytalenty.... A ona nie jechała źle, ale sorry no nie wierzę, myslę, że jest do klepnięcia na luza.

PS. Onboard Kościucha z tego Lancera też niezły. Auto aż wymuszało katastroficzny styl jazdy. Diabeł, nie auto.

Loko - Śro 07 Mar, 2007

Ale do klepnięcia przez kogo? :)
Marek23 - Śro 07 Mar, 2007

Przez kierowcę amatora, który nie jest idiotą... To dalej jest kobitka i nie wierzę, że jeździ bardzo szybko. Sorry za te zaściankowe poglądy, ale wystarczy, ze juz w życiu normalnym jestem bardzo dyplomatyczny.
106 - Śro 07 Mar, 2007

hymm obiektywnie po pierwszej petli byla pierwsza w osce... o jakis tam kawalek
sekundy przed klementowiczem w RWD b m w.. klemens na kazdej nawiezchni
ogarnia RWD jak malo kto i do wolnych driverow nie nalezy. wprawdze jak gadalismy
na strefie to mowil ze da sie jeszcze szybciej ale na czas sie to nie przelozylo.
w moim oczach pojechala pozytywnie.

qbus - Śro 07 Mar, 2007

Marek tylko wez pod uwage to jakim ona autem jechala... sekwencyjna skrzynia, ponad 230 KM mocy i w srodku oprocz Karoliny, fotela, lewarka praktycznie nic. Zadna inna oska w tym rajdzie nie miala takiego odejscia jak to Clio, zero problemow z trakcja, zajebista guma, moze zawias troszke zbyt twardy ale i tak po calej drodze to to nie skakalo. Nie mowie ze nie daloby sie tym pojechac szybciej... pewnie zeby sie dalo.
Jakarti - Śro 07 Mar, 2007

widzialem dzisiaj w Sporrrrt w/w Pania :)

bez pilota a zawias to chyba byl od wozu drabiniastego.. na malych nierownosciach skakalo strasznie ale widac, ze jechalo ladnie :)

Anonymous - Śro 07 Mar, 2007

qbus napisał/a:
Marek tylko wez pod uwage to jakim ona autem jechala... sekwencyjna skrzynia, ponad 230 KM mocy i w srodku oprocz Karoliny, fotela, lewarka praktycznie nic. Zadna inna oska w tym rajdzie nie miala takiego odejscia jak to Clio, zero problemow z trakcja, zajebista guma, moze zawias troszke zbyt twardy ale i tak po calej drodze to to nie skakalo. Nie mowie ze nie daloby sie tym pojechac szybciej... pewnie zeby sie dalo.



nikt nie mowi, ze ona jest the best i lepsza od facetow..

ale na pewno daje sobie rade dobrze z ta cliowka...

auto widac bylo, ze jest troszke za twarde

dla mnie jak na dziewczyne jechala super, a jak na faceta bardzo dobrze :D

Michał - Śro 07 Mar, 2007

Mareczku, troche mniej piany bo coś cie ostatnio zaczyna ponosic . Zawody przegrałeś ?? moze to ze zimy juz nie ma i sniego przez to tez, wiec na desce nie posmigasz. Luuuuz ziom
Marek23 - Śro 07 Mar, 2007

Ziomuś, byłem 2 w ten weekend na zawodach, a niedługo lece za wode, więc śnieg będzie.

A przy czym mnie ponosi? Jak zobaczyłem onboard Kuliga, to klęknąłem i uświadomiłem sobie, że tak nigdy nie pojadę. Dla mnie baba, nie jaram się wogóle i koniec. A z resztą na tej imprezie było widać, jak niektórzy jeżdżą. Czołowka N4 z głową, taki Frycz czy Kuzi lub Bęben jakoś w krawężniki nie walili, bo mają głowę. A kolesie w fwd jak dziki po oponach i krawężnikach. Karolinka jak na dupeczke ok, ale ogólnie bez zajawy.

Michał - Śro 07 Mar, 2007

drugi ?? to hujowo :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group