To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

szymlorek - Nie 08 Kwi, 2007

Wózek sam z zakrętu nie wypada ;) Trzeba sobie ostwarcie powiedzieć że dzisiaj nie błysnął ;) Brawo dla Hamiltona, początek kariery w F1- marzenie.
Anonymous - Nie 08 Kwi, 2007

Problemy z kontrolą trakcji....
Vlodarsky - Nie 08 Kwi, 2007

Niedługo samochody będą się same ścigać a kierowcy będą tylko patrzeć... Za dużo elektroniki w dzisiejszym sporcie i nie ścigają się kierowcy, a firmy. Kto wyłoży więcej hajsu na techologie ten prowadzi... bezsens...
Anonymous - Nie 08 Kwi, 2007

najlepsza jest dezinformacja jak sie to oglada. Komentatorze przejeci swoja rola widza mniej niz widac w telewizorze, nawet nie widzieli ze sie z heidfeldem cmoknal ze jakas czesc poleciala w pizdu
szymlorek - Nie 08 Kwi, 2007

Za to później zientarscy przeżywali to przez kolejne pół godziny w studio po wyścigu szukając teori spiskowych :D
saxorulez - Pon 09 Kwi, 2007

Ogólnie słuchać ich nie mogłem...
dzisiaj rano widziałęm wywiad z Kubicą
bardzo dziwnei wypadł w tym wywiadzie... jakis taki sie zrobił "cwany"

Anonymous - Pon 09 Kwi, 2007

Robert taki sie robi jak jest na maksa wkur....ny. Nienawidzi jak cos w wozie nie działa tak jak należy.
Zresztą od poczatku sezonu wiedział że bedą problemy z tym gów.... i cieżko pracował żeby jakoś to wyprostować. A tu klops... auto szybkie ale awaryjne.

saxorulez - Pon 09 Kwi, 2007

lagadula napisał/a:
auto szybkie ale awaryjne.


no przez to drugie nie mozemy się przekonac czy szybkie..

Loko - Śro 11 Kwi, 2007

Heidfeldowi idzie zdecydowanie lepiej niż w poprzednich sezonach wiec chyba jednak szybkie :)
M - Śro 11 Kwi, 2007

Mi sie wydaje ze oni cos kubicy psuja w elektronice zdalnie... zeby Polaczek sobie nie pojezdzil za dobrze.
dzik - Śro 11 Kwi, 2007

Ja juz sam nie wiem co myslec, daleko mi od teorii spiskowych, ale z drugiej strony niemiecki zespol i niemiec jako rezerwa czeka aby wejsc do kadry.
M - Śro 11 Kwi, 2007

Przeciez wiesz jacy są Niemcy...
DeeS - Śro 11 Kwi, 2007

Robert vs Nick

http://www.youtube.com/watch?v=pOtZ2yKq274


Zadna trakcja tylko czesc z noska ;(

Moim zdaniem wina lezy po stronie Nicka, byc moze go nie widzial ale miejsca mu nie zostawil i zjechal na niego co w tej sytuacji skonczylo sie jak sie skonczylo .

Szkoda mi Roberta bo odwala niezla robote a teraz musi znosic te wpadki...

Ja osobiscie czekam na Monaco tam Robercik pokaze pazurki :)

saxorulez - Śro 11 Kwi, 2007

moim zdaniem Nick myśląc trochę pojechał by po zewnętrznej blokując w ten sposób szanse na wyprzedzenie ich przez zawodników z tyłu. Jak sie jest w teamie razem to powinno się myślec...
Jakarti - Śro 11 Kwi, 2007

saxorulez napisał/a:
moim zdaniem Nick myśląc trochę pojechał by po zewnętrznej blokując w ten sposób szanse na wyprzedzenie ich przez zawodników z tyłu. Jak sie jest w teamie razem to powinno się myślec...


dokladnie.. powinni pojsc na wodeczke czy na jakiegos Warsteinera i po prostu pogadac.. byc w teamie i sie nie dogadywac to masakra.. pozniej sie konczy tak jak ostatnim razem.. jada szerokoscia toru i nikt ich nie wyprzedzi :D

i tak 60 okrazen :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group