To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Hothatch na KOE

Anonymous - Pon 02 Lip, 2007

FreeMan napisał/a:
teraz to jest biznes,


ale to juz nie wroci.



to pierwsze zabiło wiele PRZYJAŹNI :573:


to drugie własnie nie wróci :563:

Anonymous - Pon 02 Lip, 2007

ja bylam i czuje sie spalona sloncem..
moje czerwone gowno przywiozlo pucharka wiec sa powody do radosci :D

Anonymous - Wto 03 Lip, 2007

FreeMan napisał/a:
a Al rozbijal swoja A3 niemilosiernie
pamietam alberta a3... kiedys podjechalismy z bratem ciotecznym, Majkela rodzonym, pod jego dom bo sprzedawal audio ze stanow bo bylo za ciezkie :) czekalismy na niego kilka minut, nagle ryk, z oddali, coraz blizej, ktos strasznie napiepsza, i buch bokiem z za zakretu sie wylania, :)ta a3 to bylo auto na codzien... o to chodzi... hothatch :D potem turbina sie chlodzila kilka dni :D bylem wtedy smarkiem i wygladalo to jak szybcy i wsciekli dla mnie :) tylko nie wiem przypadkiem czy film juz byl czy jeszcze nie wszedl :D
Anonymous - Wto 03 Lip, 2007

JIMEK napisał/a:
tylko nie wiem przypadkiem czy film juz byl czy jeszcze nie wszedl :D


napewno wtedy nie było jeszcze filmu .... wczesniej chyba była produkcja Mavericka :/

BaRtO_206GT - Wto 03 Lip, 2007

Jak dla mnie to porazka.. spodziewalem sie czegos naprawde innego niz kazde zawody sss.. Czegos na miare KING OF EUROPE.. a tak naprawde czulem sie tak samo jakbym sobie pojechal na bemowo.. Oglonie auta tez za bardzo nie dopisaly, wiele aut ktore byly na liscie startowej nie dojechaly.. Duze wrazenie na mnie zrobil Jet Car i plymouth ktory trzaskal 8-ki. Super byly RS4 i Golf R32 i maluszek V8 a tak poza tym to tak... Niestety w Polsce jeszcze dlugo chyba nie doczekamy sie wyscigow na miare mistrzostw europy..

Dziekuje Ani, Krzysiowi i Saxorulezowi za zajebiscie spedzony dzien!! :564:

FreeMan - Wto 03 Lip, 2007

Marcel 08 napisał/a:
JIMEK napisał/a:
tylko nie wiem przypadkiem czy film juz byl czy jeszcze nie wszedl :D


napewno wtedy nie było jeszcze filmu .... wczesniej chyba była produkcja Mavericka :/


ale Jimi chyba mowi wlasnie o The Fast and The Furious.
O ile sie nie myle to wlasnie od tego wszystko sie zaczelo... i to juz napewno bylo po filmie.

Anonymous - Wto 03 Lip, 2007

f&f wyszlo 6lat temu w 2001
Janusz - Śro 04 Lip, 2007

MI z Tych zdjatek sie najbardziej ta subarka podobała..:D przyznam szczerze ze kiedyś słyszałem ze Tylko jedna taka jest w Polsce... nawet Colin taka ma w garażu :D
Loko - Czw 05 Lip, 2007

Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś faktycznie byłą tylko jedna sti 22b i co ciekawe byłą zarejestrowana na firme jako ciężarówka :D :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group