To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Subaru Rally Poland 2007, 12 -14.07

CHRZANEK - Pią 13 Lip, 2007

Marek23 napisał/a:
CHRZANEK napisał/a:
"perkusyjni bracia".

No coś Ty ziom... Bębenki są słabi.


No to sie jeszcze okaże ;)
A gdzie jest MISZCZ ???

CHRZANEK - Pią 13 Lip, 2007

No to juz wiadomo że MISZCZ zaliczyl rowa i 5minut w plecy.
To samo zrobil superhiperextra jezdzący Lubiak - tyle że on już na dzień dzisiejszy OUT.

Po pierwszej pętli
1)BOUFFIER
2)DYTKO
3)LAGADULA z jakimś Kucharem ;)
4)CZOPIK
5)GRZYB
6)FRYCZ
7)Perkusyjni Bracia

To tak na szybko.

saxorulez - Pią 13 Lip, 2007

a Quchar?
Misiek_lbn - Pią 13 Lip, 2007

CHRZANEK napisał/a:
3)LAGADULA z jakimś Kucharem ;)

:?:

CHRZANEK - Pią 13 Lip, 2007

PO OS 5

1)ŻABOJAD
2)DYTKO +25,3
3)GRZYB +0,9 (S1600 rulez!)
4)PERKUSYJNI +2,3
5)LAGADULA (+Qhar) +0,6
6)CZOPER +0,1
7)FRYTA +3,2
8)GABI +5,3
9)GRZYBEK +20,4
10)SOŁEK +7,5
...
25)MISZCZ +7,38,3 do Żabojada

Co wykonal Qhar?
Jaka będzie kolejnosc na miejscach 4-6?
Czy Grzyb da rade ?

O tym w następnym odcinku.

Loko - Pią 13 Lip, 2007

A ja włąśnie wróciłem z oesów, staliśmy z tommim na spadaniu do ciasnego zakretu z głębokim cięciem. No i generalnie mało kto jechał tam jak trzeba, z tego co pameitam to Maciejewski c2 ładnym torem to przejechał.
Ale i tak nic nie przebije muchy, który na wolnym przejezdzie przepałował przez taśme :D Ostro naparzał, wolny przejazd a on leciał jak o wszystko :D

Marek23 - Pią 13 Lip, 2007

CHRZANEK napisał/a:
A gdzie jest MISZCZ ???

Ziom, to nie jest mój guru, ale jak ktoś 3 razy z rzędu robi mistrza to ma pojęcie o jeździe.
CHRZANEK napisał/a:
To samo zrobil superhiperextra jezdzący Lubiak - tyle że on już na dzień dzisiejszy OUT.

Lubiak to załamka...

Cytat:
Co wykonal Qhar?
Jaka będzie kolejnosc na miejscach 4-6?
Czy Grzyb da rade

Ja liczę, że Fryta pójdzie do przodu, życzę mu tego mistrza.
Grzyb jest groźny...

Janusz - Pią 13 Lip, 2007

Ka sie strasznie zawiodełm..;/ majpeir lece na OES 1 znalazłem sobie fajne miejsce.. spadanie koło kosciła na mostek..:D a tu wolny przejazd... no to rura na trzeci OES, niestety tam ustawiłem sie w dość kijowym miejscu.... potem nie zdążyłem na 5 OES.. wiec pojechałem na 6 tym razem znalazłem sobie super miejsce..:D czekał z godzinne i okazało sie ze znowu wolny przejazd.. no szok.. po prostu.. lekko sie zawiodłem.... No i zapewne słyszeliscie wszyscy co sie stało na pierwszym OES'ie... jak bodajże "B" zamiast lewy 90 pojechał prawy 90 i prosto w kibiców... dziecko nie zdążyło odskoczyć.. ale chyba nic poważnego sie nie stało.. karetka zaraz sie pojawiła...;/
Marek23 - Pią 13 Lip, 2007

Janusz napisał/a:
No i zapewne słyszeliscie wszyscy co sie stało na pierwszym OES'ie... jak bodajże "B" zamiast lewy 90 pojechał prawy 90 i prosto w kibiców... dziecko nie zdążyło odskoczyć.. ale chyba nic poważnego sie nie stało.. karetka zaraz sie pojawiła...;/


Słyszałem, że dziecko potrącono, ale, że w taki sposób. Ja nie wiem co za idiotów tam wsadzają, jezu, normalnie szok. Jeszcze jak czytam, że Mucha wolny przejazd szedł wszystko... I jeden głupi żabojad ich klepie na własnych śmieciach.

qbus - Pią 13 Lip, 2007

Yea bylo dokladnie tak jak chlopaki pisza, gosc pomylil strony drogi trafiajac w grupke ludzie, wiekszosc sie rozbiegla dziecko zostalo. Generalnie z 3 oesow ktore mielismy dzis w planie 2 nam odwolali, kupa. Francuzik spoko cisnie, bede zajebiscie zadowolony jak wygra. Jutro wbijam na 2 pelne przejazdy rsmp/ppzm 9 oesu. so cyu.
Marek23 - Sob 14 Lip, 2007

Co się dzieje!!! Po 7 oesie, Grzyb ma bodajże 9 sekund do Francuza, 3 jest Frycz...liczę na niego.
Peter - Sob 14 Lip, 2007

kurde jestem pod wrazeniem Grzyba w tym Suzuki....ladnie kosi eNki... :562:
saxorulez - Sob 14 Lip, 2007

go Kuchar go Kuchar.. tylko dwie sek mu brakuje do 3 miejsca :)
Loko - Sob 14 Lip, 2007

Właśnie wróciłem z oesów, pozatym ze chyba mam udar od tego słońca, to tam gdzie stalismy francuz i grzyb jechali zdecydowanie najlepiej. Staliśmy w fajnym miejsc, gdzie było widać około 7 szybkich zakrętów na spadaniu i wyraźnie było widać ze francuz i grzyb odstawali od reszty. Na koniec jeszcze dla podniesienia poziomu emocji 206 strzeliła dzwona, zreszta wcześniej astra tez tam poleciała.
Marek23 - Sob 14 Lip, 2007

Kuchar chyba będzie mistrzem Polski... Gratulacje za równo jazdę, również dla Lagaduli.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group