To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [architektura]

Anonymous - Śro 12 Mar, 2008

czy schody bez barierek są niepraktyczne czy niebezpieczne to bym się zastanawiał bo mając barierkę też możesz zlecieć jak by to powiedzieli zwolennicy porterówek,,

oczywiście każdy ma swoje poczucie bezpieczeństwa komfortu estetyki i potrzeb i to przelicza przez swoje możliwości finansowe ale faktycznie za takie same pieniądze często można uzyskać ciekawsze bryły budynków czy praktyczniejsze rozwiązania w środku typu podniesione poddasze żeby skosy nie zaczynały się 40cm nad podłogą :) także jest to ciężki temat bo każdy inaczej to widzi,

u nas buduje się raczej stereotypy sprawdzone, niż np budownictwo nowoczesne pasywne, niekiedy za niewiele większe pieniądze,

wydaje mi się że uśredniona nasza krajowa architektura będzie coraz ciekawsza wraz ze wzrostem zasobności w portfelach osób chcących posiadać swój wymarzony dom.

Bad-i - Czw 13 Mar, 2008

IMHO schody bez barierek zawsze beda bardziej praktyczne od tych bez (biorac pod uwage chocby bezpieczenstwo dzieci). Ja patrzac w przyszlosc zrobilem sobie schody ze specjalnymi szklanymi barierami zeby nie tworzyc dla dzieci drabinek ;)


A jezeli chodzi o rozwiazania o dom marzen - moj dom marzen polegl poniewaz projekt przekorczyl budzet o jakis 1 mln PLN ;D

r26rulez - Czw 20 Mar, 2008

cos w temacie
http://dom.gazeta.pl/wnetrza/1,86567,5040802.html

Michał - Czw 20 Mar, 2008

smiac mi sie z tego chce .
niezła głupota :D
a jak masz terenówke ?
a jak masz ujebaną terenówke
a jak masz ujebanego sedana zwykłego
a jak masz dizla który kopci
garaż to nie tylko miejsce dla samochodu, to tez miejsce gdzie mozna tysiące innych rzeczy wykonać
pozdro
:D

k-mart - Czw 20 Mar, 2008

ja w garazu osobiscie (nawet tym ktory mam obecnie) zyczyl bym sobie pare gadzetow:

- zajebiscie wielka i mieka kanape
- jakis wielki TV full hd
- ps 3
- glosne audio
- lodowka pelna zywca
- grill

no i ze dwa williamsy :)

GOKART - Pią 21 Mar, 2008

a ja mam piłkarzyki w garażu :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group