To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [f] LEJDIS

Anonymous - Nie 10 Lut, 2008

i ty o tym nie wiedziałes ej ziom co za dziwka z niej :devil: dobra odkochales sie :crazy:

dobra Dżon masz racje jest słaba ;D

Anonymous - Pon 11 Lut, 2008

HALOOOOOO KURWA!! ot

ps. witam was koledzy

KonradMK - Pon 11 Lut, 2008

Byłem na tym wczoraj, prawie zasnąłem - nuda, sztampowość, gdyby nie Szyc to Polshit kupiłby prawa do tego dzieła za 2 flaszki i wyemitował to w przerwie Milionerów. Żarty w stylu "kurwa mać ja pierdolę" odeszły z erą Benny Hilla. Głębia postaci nie sięga nawet warstwy wodonośnej bałtyckiej plaży. I zdecydowanie za dużo informacji, wątki jak ze zlepionych odcinków telenoweli. Ogólna ocena 1/10 za Szyca
CHRZANEK - Pią 15 Lut, 2008

Byłem, widziałem - troche sie śmiałem...

Powiem tak: Jak na film dla Bab to nie było najgorsze bo coś tam przynajmniej zrozumiałem, no i Milena była zadowolona że nie marudziłem w kinie ;)

gaugan - Nie 17 Lut, 2008

bylem, widzialem, bez szalu. laski graja marnie, goscie zajebiscie, szczegolnie tandem Szyc - Wieckowski. do testosteronu sie nie umywa

dobry na dvd przedbzykankowe

pzdr

Anonymous - Sob 01 Mar, 2008

hehe nie ma to jak refleks... Ale kinie jeszcze bylo troche ludzi.
Moje wrazenia:
na poczatku przerazenie - niestety marnie strasznie. Sztuczne dialogi, bohaterowie ktorym sie nie wierzy, wlasciwie bez sensu, zastanawiasz sie o czym sa te wszystkie sceny... mialem wrazenie ze to jakas pomylka.... Od samego poczatku (zato) podobalo mi sie cos z czym nasze kino ma problem - szybki montaz. Po jakiejs godzinie zaczelo sie robic jakos tak niby lepiej, pod koniec wlasciwie juz znosnie - bylo kilka zabawnych momentow, i takie ogolnie pozytywne wrazenie po sobie zostawia. Tak przynajmniej widzialem po innych ludziach.

Nie zmienia to faktu ze to inna liga niz testosteron. :crazy: :crazy: :crazy:
Nie mowiac juz o tym ze Testosteron to byla mistrzowska sztuka teatralna i dzieki temu w filmie nie bylo niczego nieprzemyslanego - wszystko sprawdzone. Jedyne co to pamietam ze zalowalem ze szyc zagral kelnera. Nie dlatego ze zle to zrobil ale ze prawdziwy kelner ze sztuki byl bezbledny. A gral go ... Robert Więckiewicz :) fajnie ze w lejdis dali mu taka wieksza role bo to bardzo dobry aktor :)

Vlodarsky - Sob 01 Mar, 2008

Ja chyba się nie dopisywałem Mi nie pasowały zbyt duże odstępy między czymkolwiek. Od jakiejś akcji do akcji to przysypiałem. Trochę za długi ten film.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group