To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - Indiana Jones 4 - WSZYSCY RAZEM DO KINA!!!

strick - Czw 22 Maj, 2008

Marek23 napisał/a:
Kurde wszyscy mają dziewczyny, tylko ja taki samotnik...


Do niedawna ja tak zawsze miałem

206 Gti - Czw 22 Maj, 2008

1. OSKAR + Sylwia 100%
2. Kondziu + Graża (raczej nie będzie bo jedzie na działkę)
3. PiTT + Ewa
4. Marcel + G - Wstepnie, bo 22.05 to chyba swieto i nie wiem czy nie wyjadziemy
5. Saxorula + Justa dwa dni później mam ślub - może być Ciężko
6.Free + Ania , jak wszyscy to i my
7. KluczyPĘK + Wrażliwy - A CO !! - nie wiem.
8. Adam i Argola
9. Rasta + *U*

rasta - Czw 22 Maj, 2008

To na która i gdzie, he?
saxorulez - Czw 22 Maj, 2008

OSKAR napisał/a:
Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki (123 minut)

22.05 (Czw)
Godzina: 20:00


W jakim kinie?

Marek23 - Czw 22 Maj, 2008

Marcel 08 napisał/a:
ty placzek .... mike , jaka i ja tez wiec rusz dupe na parkiet

Teraz mam parę projektów, wiek od 17 do 31...

rasta - Czw 22 Maj, 2008

JA proponuję GalerięM na 20:15 jest seans
saxorulez - Czw 22 Maj, 2008

rozmawialem z Oskarem

mamy rezerwacje w Zlotych Tarasach

spotykamy sie o 1930

KonradMK - Czw 22 Maj, 2008

Indy kopie jajca jak zwykle :D
Marek23 - Czw 22 Maj, 2008

Byłem... Ogólnie jest ok, czuć klimat poprzednich części i za to duży plus. Fabuła nie jest jakaś mega wykręcona, ale też do akceptacji. Jedynie końcówka jak dla mnie średnia, ale muszę się do czegoś doczepić.

PS. Poza tym dostał bym po pysku na tym filmie. Niespodobałem się 2 metrowemu koksowi, który z panną siedział obok mnie. Ja się nie ugiąłem i generalnie już myślałem, że mnie koleś rozwali, ale jakoś tylko słowa leciały.
Po seansie spotkałem go na parkingu, znowu do mnie co się patrzę, to mu na to, że po to mam k.urwa oczy. Kazał mi sp.erdalać, ja na to, że ok, ale najpierw jak na niby-gangstera przystało spisałem sobie jego blachy. Jest z Rybnika, znajoma w urzędzie komuniakcji jest, poczekam z miesiąć i k.urwa kartofle w rurze wydechowej i cukier do baku. Tępy chuj... Ale przyznam, że myślałem, że zginę. Był ze mną kuzyn, we 2 dalibyśmy radę, ale trzeba by było się liczyć ze stratami. Niektórz ludzie to są mega prymitywy.

Mick - Pią 23 Maj, 2008

my też już po tym... .filmie...
generalnie pare momentów mocno żenujących, ale ogólnie ok, fajnie że Ford troszke sobie poganiał w tym wieku.


a akcja z koksem na prawde niezła.. :/ do Oskiego też chcieli się przyjeb... przy kasie.
a skoro o Kasie mowa to też meliśmy niezła akcje.
bilety kupowaliśmy jakieś 30 minut :rotfl:

ale to może już Oskarek opowie, organizator naszego wyjścia do kina ;D

k-mart - Pią 23 Maj, 2008

Marek23 napisał/a:
Byłem... Ogólnie jest ok, czuć klimat poprzednich części i za to duży plus. Fabuła nie jest jakaś mega wykręcona, ale też do akceptacji. Jedynie końcówka jak dla mnie średnia, ale muszę się do czegoś doczepić.


Wlasnie wrocilem z kina i napisal bym taka sama receznje jak nasz wsciekly Narcyz, ogolnie fajna czesc, ale na bank nie bedzie moja ulubiona :)

PiTT - Pią 23 Maj, 2008

ha
końcówka trochę z dupy, ale przecież każdy chyba się nastawał na łatwy i przyjemny film
ja tam jestem bardzo zadowolony z wieczoru
grande szacun dla Oskara za ogarnięcie biletów :pom:
aaa i jeszcze fajnie, że naklepałem sakso mojo bejco :rotfl:

Anonymous - Pią 23 Maj, 2008

nie no porazka, zero null .... stracilem szacunek dla Indiana Jones ... kurde kosmici, barkowało mi Scully i Duchownego .... zjebali ten film .... koniec jak ufo sie uwalnia moze dobrze zrobiony technicznie, ale ogolnie KUPA jak 150 .....

ogolnie mike dostal pozniej w dupsko 2xze mna w PES ooooeeezuuuu faaaanstasycznie kochammmy go :D

OSKAR - Pią 23 Maj, 2008

Marcel 08 napisał/a:
nie no porazka, zero null .... stracilem szacunek dla Indiana Jones ... kurde kosmici, barkowało mi Scully i Duchownego .... wykonujący ruchy posuwiste ten film .... koniec jak ufo sie uwalnia moze dobrze zrobiony technicznie, ale ogolnie KUPA jak 150 .....

ogolnie mike dostal pozniej w dupsko 2xze mna w PES ooooeeezuuuu faaaanstasycznie kochammmy go :D



NIE ZNASZ SIE ZIOM !! ;/ ;/ ;/

Ta seria musi miec swoj klimat i jak kazda musi byc przesiaknieta "dziecinnoscia" Spilberba.

Przegieli kilka razy,ale jako film ktory od poczatku ma byc "bajka" to ok.

Akcja przy kasach mnie rozjebala.
Mamy XXi wiek,a dostalem czesc biletow wypisanych dlugopisem!!!!!

Żenada to przy kasach byla na maxa.
Narazie nie mam weny tworczej,wiec nei opisze dobrze,ale haos i niepotrzebne nerwy.

PiTT - Pią 23 Maj, 2008

efekty dzwiękowe podczas walki były bardzo podobne do tych
http://www.youtube.com/wa...feature=related
:rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group