To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Kubły

Kamill - Pon 30 Lip, 2012

Przem_106 napisał/a:
Wszystko fajnie, tylko ciekawy jestem czym poza napisem FIA APROWED roznią się te fotele od dotychczas produkowanych, bo ceny poszły w gorę prawie dwukrotnie :lol2:

Ktoś za homologacje musi zwrócić, nie koniecznie muszą to być klienci którzy kupują kubły bez homo :)

GeKo - Pon 30 Lip, 2012

Przem_106, Choćby tym, że pewnie maty szklane lub tkaniny muszą być certyfikowane a nie chinol, żywica mimo że poliestrowa ( co mnie troche dziwi że nie epoksyd) też musi być certyfikowana i nie kosztuje już 5zł za kg a jakieś 25-35zł do tego dodatki samogasnące, koszty badań i certyfikacji, to się musi zwrócić.

I fajnie że kolejna firma oferuje taki produkt. Fotel z uszami w tej kasie MISTRZ, ja za swoje używane sparco dałem 2k lata temu.

mi - Wto 31 Lip, 2012

a no właśnie. I już nie jest tak, że kupuje się "jakiś tani fotel". Teraz kupuje się markowe Mirco. Może nie jest to brand porównywalny z Recaro, ale śmiało można je teraz nazwać markowymi.
Mick - Wto 31 Lip, 2012

GeKo napisał/a:

I fajnie że kolejna firma oferuje taki produkt. Fotel z uszami w tej kasie MISTRZ, ja za swoje używane sparco dałem 2k lata temu.


Tylko teraz na rynku mamy Fotele Bimarco Grip z uszami za ok 1300 PLN oraz fotel GP-Race z uszami za ok 1300 PLN.
więc jak dojdzie Mirco to faktycznie będzie już kilka tanich a dobrych foteli w rozsądnej kasie i nie trzeba będzie wydawać 2 K na Sparco lub OMP.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group