To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - bixenon vs xenon

michool_vt - Pon 05 Sty, 2009

niech dołożą napęd z focusa rs :D
Bad-i - Pon 05 Sty, 2009

106 napisał/a:
(alu z maxi do clio...i po temacie)


to już mam ;)


lenny napisał/a:
anjas napisał/a:
redakcja turbo kamery


Badi - a navi jest?
felgi to chyba najbardziej realny cel

a może jakiś ciptjuning?


navi nie ma; primo nie sądze zeby tyle dali, secund do navi to chyba pół auta trzeba rozebrac itd...

chip tuning to później ;)

kurcze nie wiem jak obrazy felg z katalogu wrzucic (sa 3 modele w 16")

ps napisał/a:
a oni maja ten prawdziwy bixenon w ofercie czy nie??

tutaj jest problem, bo na stronie w informacjach piszą że mają ale w konfiguratorze czy tez katalogu z opcjami nie ma biksenonów (czyli wynika ze nie maja)

CHRZANEK - Pon 05 Sty, 2009

Ja bym był usatysfakcjonowany ciuchami firmowanymi Ford Motorsport :D :D :D

Ewentualnie mogli by zasponsorować przejażdzkę z Mikko Hirvonenem fiordem WRC i będzie git.

dzik - Pon 05 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:

za "biksenony" doplacilem 1.600 ;) - tzn za ksenony tyle doplacilem (ale zostaly opisane jako biksenony), dlatego oni sie teraz boja ze powiem ze jednak chce biksenon a wtedy na bank nie bedzie to tylko tyle ;)


to pewnie na wiecej niz te 1600 dolozyc nie beda chcieli

a jak sprawa fotela?

Bad-i - Pon 05 Sty, 2009

CHRZANEK napisał/a:
Ja bym był usatysfakcjonowany ciuchami firmowanymi Ford Motorsport :D :D :D

Ewentualnie mogli by zasponsorować przejażdzkę z Mikko Hirvonenem fiordem WRC i będzie git.


tak tak, to jest idea. Powiem żeby dali Adze body z napisem Ford Motosport a dodatkowo niech ją Hirvonen przewiezie po OSie w Monte Carlo ;)

dzik napisał/a:


a jak sprawa fotela?


mysla

Bad-i - Pon 05 Sty, 2009

fotela tez podobno nie da sie zmienic (gosc przyznal ze skopiowal jakąś oferte i nie wykasował tego co jest błedem teraz)

propozycja salonu: jakaś przenośna navigacja (jutro mają przesłać model) oraz aluminiowe felgi 16"

ja sobie tak pomyslalem o tylnym spojlerze (w sumie ma ciekawy opis, wystepuje jako opcja, brak mozliwosci w samochodach z automatyczna skrzynia biegow) - czy ktos w czym moze przeszkadzac spojler skrzyni ??

pP - Pon 05 Sty, 2009

jak dla mnie oferta całkiem fajna; tylko ciekawe co to za navigacja.
Vlodarsky - Pon 05 Sty, 2009

może to kwestia zamocowania - skrzynia auto wykorzystuje wszystkie wolne otwory technologiczne :rotfl:

propozycja chyba całkiem spoko :)

Bad-i - Pon 05 Sty, 2009

powiem szczerze ze w doopie tak na prawde mam ich nawigacje (dla mnie taka przyczepiana to porazka) - sam juz swojej nie uzywam niestety

Vlodziu z ta skrzynia to ja pytam powaznie

mi - Pon 05 Sty, 2009

to spoiler na tylną klapę? Może więc automaty mają jakieś inne przetłoczenia/fabryczny mały spoilerek?
Vlodarsky - Pon 05 Sty, 2009

ja nie widzę związku- może zwyczajnie podchodzą do tego tak że taki sportowy akcent nie pasuje do auto
PieQt - Wto 06 Sty, 2009

Badi, a ja myślalem, że to tai nieciekawy temat

więc nie daj się zbyć nawigacją i felgami, zgodnie z prawem masz 2 tygodnie od wydania samochodu na odstąpienie od umowy z powodu niezgodności towaru wydanego z umową, w twoim przypadku niezgodności samochododu ze specyfikacją z zamówienia

dlatego ty masz pełne prawo do odstąpienia, a ford ma mega problem w postaci używanego samochodu - więc oblicz sobie ile stracił na wartości Twój samochód wyjeżdżając z salonu i poproś o rekompensatę równą tej wartości.

Możesz na przykład wynegocjować jakiś mega rabat na kolejny samochód, a może ktoś odkupi od Ciebie ten rabat za jakiś procent ;-) call me

są chętni do negocjacji, bo masz pełne prawo oddać im samochód i żądać zwrotu pieniędzy, albo zażądać zastępczego samochodu i czekać na złożenie bi-xenonów. Zastępczego oczywiście takiego samego, albo wyższego

Bad-i - Wto 06 Sty, 2009

Pieqt, problem polega na tym ze podobno w Polsce do tej pory sprzedali tylko dwa takie auta :) - takze zastepczego takiego samego nie dostane.

Jezeli chodzi o te rabaty i zwrot auta - hmm rabat OK ale na zwrocie to nie za bardzo mi zalezy. Ja to jeszcze ja, ale kobieta ktora wyczekiwala na ten samochod i praktycznie dostala go pod spozniona choinke moze tego nie zrozumiec - tym bardziej ze jej to nie przeszkadza nic a nic :]

No nic, dzisiaj maja zadzwonic i sie odniesc do moich propozycji. Zobaczymy co powiedzą.

p.s. nadal nie rozumiem o co chodzi z tym spojlerem na tył i automatyczna skrzynia :F

lenny - Wto 06 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
nie rozumiem o co chodzi z tym spojlerem na tył i automatyczna skrzynia


potężna zagadka jak dla mnie!!

badi - walcz!! pieqt dobrze napisał - powinieneś wywalczyć znacznie więcej niż równowartość 'niedoróbek'...

Bad-i - Wto 06 Sty, 2009

Lenny to bardziej skomplikowane jest - jakbym to co wywalczyl szlo do mnie do kieszeni to tak a w innym przypadku alu i navi moze wystarczyc ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group