To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rozeta - Corner's cup 27.09.2009

Bad-i - Pią 25 Wrz, 2009

Kamilbike napisał/a:
Beda kolejki jak za PRLu po mieso :/


jakby nawet sie spieli jak gumka w majtkach to nie wyjdzie krócej niż

2 min x

Stf napisał/a:

ok. 130 na Rozetę


= 260 min :/

zayebistą zabawę bedzie mial ten ostatni w kolejce :D (dodam tylko ze te 2 minuty na auto to mega optymizm bo mysle ze bedzie to około 4-5 minut srednio biorac pod uwage potracone pachołki lub awarie :rotfl: :rotfl: :rotfl: )

Kamilbike - Pią 25 Wrz, 2009

To jakbym mail tam jechac to musialbym brac ze soba kuchnie polowa, bo z glodu bym padl :P Jak jest wiecej osob jest fajnie, ale bez przesady, 130 fur to juz delikatnie mowiac spory tlok
Bad-i - Pią 25 Wrz, 2009

ziom poszli na kase, jak mozna przyjac 130 zgloszen na taka impreze (chodzi tylko o przejaz rozety) - przeciez to trzeba byc kompletnym debilem serio
Stf - Pią 25 Wrz, 2009

jest jakieś XX lecie mazdy mx-5 - no i z tego co napisał OZ jest ich około 100sztuk. mają być puszczane dopiero po przejazdach innych niemazd.
rasta - Sob 26 Wrz, 2009

Namiastkę tych mazd już mieliśmy pod Buwem :D
M - Sob 26 Wrz, 2009

To w takim razie moze być ciekawe ;)
Vlodarsky - Nie 27 Wrz, 2009

jest iloś tam lecie mazdy mx5 dlatego ich się tyle kręci po mieście też
saxorulez - Nie 27 Wrz, 2009

jakeiś wieści..? ja nie pojechałem - walczę z chorobą..
Marek23 - Nie 27 Wrz, 2009

Chcąc,nie chcąc stawiam na STFa, choc w sumie nie wiadomo, kto tam przyjechał
saxorulez - Nie 27 Wrz, 2009

też mi się tak wydaje ze Przemo da im popalić.. chyba że te laska z CTRa będzie :D
Marek23 - Nie 27 Wrz, 2009

saxorulez napisał/a:
też mi się tak wydaje ze Przemo da im popalić.. chyba że te laska z CTRa będzie :D

Nie lubię golfów, ale ten wraz z kierownikiem skręca. Wygrają Ci, którzy spędzili na Rozecie najwięcej czasu, cudów nie ma. Mam nadzieje, ze clio lub 106 też cos pokażą.

pP - Nie 27 Wrz, 2009

stf zrobił 1.20 coś ale był niezadowolony z opon..
koleś co był w poprzednim odcinku opt w crx zrobił podobno 1.15 :> tak raściak mówił..

z ciekawszych rzeczy to na 1/4 przyjechali litwini czarnym matowym corrado i w pierwszym przejeździe trzasneli niskie 9..pozniej podobno mieli isc ponizej 9

Stf - Nie 27 Wrz, 2009

w obecnym setupie na rozecie byłem ostatni raz :/ ...totalnie nie mój dzień. startowałem jako pierwszy ok. 8 rano na zimnych gumkach i zimnym betonie - no i w 1 przejeździe gruby bokas - czas 1:21,6 :/ drugi przejazd już nawet bez większych błędów ale podświadomie zachowawczo przez co nadal mega lipa 1:21,3... wstyd, bo best tam mam 1:20,19 a nawet podczas opt na contisportach zrobiłem 1:20,5. nie wiem czy to w sumie wina tylko opon, które się skończyły czy za dużego ciśnienia... wyjeżdża przodem i tyle, zrobienie czegoś na poziomie 1:19,5 będzie mega trudne :/

Generalnie z tego co kojarzę to z FWD Arvid sieknął dzisiaj 1:16,4- (wygrał generalkę chyba a wczoraj na treningach sieknął 1:15,4 coś ..... gruuubo !), druga była preluda - kolegi który był z nami na Lublinie w zeszłym roku - coś 1:20,9. Rasta z tego co widziałem całkiem bezbłędnie w 1 przejeździe ale opony totalne skończone śmietniki więc chyba 1:23,x

Standardowo do 4 łapów i rwd podejścia nie było. Koleś z pomorza 500+ konnym evo w drugim przejeździe z wieloma błędami 1:17... prosiak gt3 (dłubany) 1:17, Pablo w evo X - druga wizyta na rozecie i z błędami 1:17,22... jestem zły :/

GeKo - Nie 27 Wrz, 2009

Czyli co FWD skręca lepiej niż RWD :rotfl:
Jacek - Nie 27 Wrz, 2009

kurde niezła biba była


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group