To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - wypozyczalnie upalaczy

nox - Śro 23 Wrz, 2009

Tak czy siak odpowiedzialność jest bardzo duża std. normalnych wypożyczalni jest odpowiedzailność do 1000zł często mniej .

W awosie masz do wyboru BMW seria M3, M5, M6 , Porsche Carrera 911 4s , Audi s5 600 euro za dobę i znacznie korzystniejsze warunki związane z odpowiedzialnością :D

Marek23 - Śro 23 Wrz, 2009

saxorulez napisał/a:
Janusz,

za uszkodzenie M3 masz odpowiedzialność €20000
za uszkodzenie toru €10,000
za uszkodzenia osób 3cich €10000

Razem możesz beknąć €40000
:rotfl:
Grubo. W smie gdybym miał byc na torze sam, to relax, mozna jechac stosunkowo lajtowo i miec fun. Ale najgorsze, ze z Toba na torze poza paroma prosami bedzie tez w cholere wystraszonych emerytow, ktorzy moga robic rozne dziwne rzeczy na torze. Nie wiem czy jednak laweta i moje clio...

ewentualnie http://www.rsrnurburg.com/ clio z tego. Tylko strach o to, że na przykład opóźniasz hamowanie, a koleś tego nie widzi i Cię przyciera w zkręcie.

teoretycznie nie wolno tam wyprzedzac prawa tak?

nox napisał/a:
W awosie masz do wyboru BMW seria M3, M5, M6 , Porsche Carrera 911 4s , Audi s5 600 euro za dobę i znacznie korzystniejsze warunki związane z odpowiedzialnością :D

Ale jak walniesz na Nurburingu to chyba złamiesz warunku umowy,jeżdżąc po torze. Choć w sumie w teorii to autostrada. Już sam nie wiem, dawac prawnika...

Anonymous - Śro 23 Wrz, 2009

Zróbmy Coś Szalonego ^^ ;d
wasq - Śro 23 Wrz, 2009

[quote="Marek23"]
ewentualnie http://www.rsrnurburg.com/ clio z tego. Tylko strach o to, że na przykład opóźniasz hamowanie, a koleś tego nie widzi i Cię przyciera w zkręcie.

teoretycznie nie wolno tam wyprzedzac prawa tak?
[quote]


wyprzedzanie jest w 100% dozwolone nalezy jednak wykponywac go lewa strona tak samo jak widzisz ze ktos sie zbliza zjezdzasz mu do prawej migajac kierunkiem

wyp[rzedzajac tez walisz kierunkiem


na glownej stronie "ringu" masz film instruktazowy z podpisami po angielsku i chyba tez polsku jak nalezy jechac jak nalezy sie zachowywac

pP - Śro 23 Wrz, 2009

Marek23 napisał/a:
ale jak będzie budżet, to siada te M3.



wasq napisał/a:
wyprzedzanie jest w 100% dozwolone nalezy jednak wykponywac go lewa strona tak samo jak widzisz ze ktos sie zbliza zjezdzasz mu do prawej migajac kierunkiem


Stf - Śro 23 Wrz, 2009

no ale to ducato wymija go po prawej...



ehh pojechałbym. ale za mało jeździłem rwd coby się odważyć na m3 i prędkości 230+...

mikan - Śro 23 Wrz, 2009

jaki jest koszt i czy jest możliwość wjechania własnym pojazdem
Stf - Śro 23 Wrz, 2009

mikan napisał/a:
jaki jest koszt i czy jest możliwość wjechania własnym pojazdem


swoim lenistwem wymagasz od kogoś żeby za Ciebie przebierał w stronach i wklejał kolejny raz to samo ? temat ma dopiero 3 strony.

Walle - Śro 23 Wrz, 2009

Marek z Clio się przesiadać na M3 na nurbur to dość odważnie :) Technika FWD i RWD to troszkę coś innego. Mogę Ci pokazać jak się jeździ 140KM/228Nm E30 ze szperą - zobaczysz czy dałbyś radę :faja: Kwotę odpowiedzialności jakoś dogadamy :devil:
Stf - Śro 23 Wrz, 2009

140km - 228Nm - co to za motor ?
M - Śro 23 Wrz, 2009

2.5 w dieslu :faja:
saxorulez - Śro 23 Wrz, 2009

1.8is po programie
Walle - Śro 23 Wrz, 2009

Stf napisał/a:
140km - 228Nm - co to za motor ?
R6, 2.7 litra, max moment przy 3.200, max moc (wg. fabryki 129KM) przy 4.800 - taki troszkę dizel na benzynę, w serii 8,8 do paki.
Marek23 - Śro 23 Wrz, 2009

Walle napisał/a:
Marek z Clio się przesiadać na M3 na nurbur to dość odważnie :) Technika FWD i RWD to troszkę coś innego. Mogę Ci pokazać jak się jeździ 140KM/228Nm E30 ze szperą - zobaczysz czy dałbyś radę :faja: Kwotę odpowiedzialności jakoś dogadamy :devil:

Ale ja nigdzie nie napisałem, że zrobię super czas,itd i że ogarniam te m3 lepiej niż ktokolwiek. Walle jak mi chcesz pokazac, jestes z wawy, ja z poludnia to raz. A dwa, to skąd wiesz jak jeżdżę rwd?

Ale w sumie w listopadzie będę w wawie. Dasz zrobic kolko twoim Bmw? Jak się okażę, że mnie szpera i moc przerosly to Ci tankuje do pełna.

GeKo - Śro 23 Wrz, 2009

Marek nigdy sie nie pierdoli w tańcu :rotfl: Stawia sprawy jasno.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group