To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [Nowy Puchar wyścigowy] VW Racing nowe POLO

GeKo - Nie 18 Paź, 2009

tylko nie bardzo to rozumiem 6 aut 12 zawodników? WSMP, DSMP nie bardzo wiem jak oni to chcą połączyć wszystko
Mick - Nie 18 Paź, 2009

SFT widze, że zainteresowałeś się licencją. Może wspólny wypad do poznania na początku listopada? ;)
Stf - Pon 19 Paź, 2009

agentczor napisał/a:
Ciekawy temat - nawet nie wiedziałem o tym pucharze :)

Mogę się coś dowiedzieć jak trzeba bo mam wtyki w centrum zamieszania :)
Kolega pracuje w Gładysz Racing Team - mój znajomy lakiernik malował Golfy do TDI Cup :P itd itd :P


no to działajta ! dowiedz się ile osób już złożyło deklarację. ode mnie zgłoszenie właśnie poszło.

Mick - ja chyba na razie nie robię licencji - pojadę w styczniu - jeśli przypadkiem coś by miało z teo wyjść to wtedy będę myślał.

OSKAR - Pon 19 Paź, 2009

No prosze.Dzwonie do nich i nic ;/ Nie odbieraja w ogole ;/
pP - Pon 19 Paź, 2009

OSKAR napisał/a:
Nie odbieraja w ogole

bo wiedzą, że to Ty!!.. ps. dlaczego masz zdjęcie majka w solarium?

Mick - Pon 19 Paź, 2009

Stf napisał/a:

Mick - ja chyba na razie nie robię licencji - pojadę w styczniu - jeśli przypadkiem coś by miało z teo wyjść to wtedy będę myślał.


nie ma problemu,

po prostu myślałem, że pojade tam z kimś, zawsze trochę raźniej.

zobaczymy czy na barbórkę mnie pusczą z licencją BC :)

OSKAR - Pon 19 Paź, 2009

Cytat:
bo wiedzą, że to Ty!!


No wlasnie teraz mnie przeraszaj-panie oskarze przepraszamy ze musial pan czekac ;d

pP napisał/a:
dlaczego masz zdjęcie majka w solarium?


Bo tak jest ciekawiej ;d

106 - Pon 19 Paź, 2009

Mick napisał/a:
zobaczymy czy na barbórkę mnie pusczą z licencją BC :)

czym? hFal sie ;P

OSKAR - Pon 19 Paź, 2009

Zgłoszeni poszło ;d
Anonymous - Pon 19 Paź, 2009

Odpowiedź od kolegi który robi przy tych autach :)

Cytat:


ttt morton
12:29:33
siemka:P tak vw racing na sezon 2010 jak wypala kwalfikacje ktore maja byc w styczniu czy lutym narazie bedziemy budowac jedna polowke jako prototyp itp.
do pucharu ma byc 12 osob na 6 aut jak wypali jak narazie jest duzo zainteresowanych nawet z czołowki WSMP ale nie wiem ile jest zgloszonych jesli w styczniu sie okaze ze nikt nie zakwalfikuje sie to odpada ten puchar na 2010 tutaj masz wiecej szczogolow

http://www.vwracing.pl/?p=3439

Kaczor
12:37:28
a jak to 12 osob na 6 aut?

ttt morton
12:38:55
na dlugim dystansie musisz miec zmiane kierowcy po 1.5 godziny a caly wyscig trwa 3 godziny czyli na 6 aut po 2 osoby to 12 osob pozatym w wyscigach masz 2 treningi 2 sprinty i jeden wyscig lub dwa zalezy
12:39:18
noi dlugi dystans

Kaczor
12:39:22
aha :D

ttt morton
12:39:27
2 osoby moga sie dogadac co do jazdy
12:39:40
ale zapewne i jeden i drugi sie najezdzi:)

Kaczor
12:39:40
ok dzięki :D


Mam też info że Gładysz ma przy swoim salonie zajmować sięw niedalkiej przyszłości przeróbkami nie tylko vw. Tzn hamownia, budowa rajdówek itd :)

A tu takie małe OT - jak im łądnie w Brnie urządzili Golfa 6 :P



GeKo - Pon 19 Paź, 2009

No to już jednak nie wygląda to tak optymistycznie :D 2x 8900 netto od każdego. I kwasy kto z kim w zespole będzie jeździł, powiedzmy ze jakiś wyjadacz trafi na kogoś nieogarniętego i się będzie wkurwiał.
OSKAR - Pon 19 Paź, 2009

Moje zgloszenie zostalo przyjete ;d Takiego maila wlasnei dostalem :)
106 - Pon 19 Paź, 2009

OSKAR napisał/a:
Moje zgloszenie zostalo przyjete ;d Takiego maila wlasnei dostalem :)

za 8900 netto to i ja bym je zaakceptowal :D

Stf - Pon 19 Paź, 2009

panowie prawda jest taka że za tego tysiaka można mieć ciekawy track day na profi torze dobrze przygotowanym furakiem (o ile testy będą w polówce). generalnie za tą kasę własnym autem nie polatalibyśmy po Poznaniu chociażby...
Anonymous - Śro 21 Paź, 2009

Stf napisał/a:
panowie prawda jest taka że za tego tysiaka można mieć ciekawy track day na profi torze dobrze przygotowanym furakiem (o ile testy będą w polówce). generalnie za tą kasę własnym autem nie polatalibyśmy po Poznaniu chociażby...


Gorzej jak ktoś nieogarnie i rozwali to cacko - czym będą jechać kolejni bo jak kolega mówił na ten test robą jeden prototyp :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group