To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Mazowiecki 2010

Bad-i - Wto 02 Mar, 2010

no tez to tak rozumiem, ze zglasza mnie niby ODLOTY MAREK23 DZIWEX TEAM i jedyne co musze zrobic to zapłacic 500 pln wiecej.

A tutaj fragment z RSMP:

18.9. Klasyfi kacja zespołów producentów.
18.9.1. W klasyfi kacji zespołów producentów może być zgłoszony zespół, który
będzie legitymował się ważną licencją wydaną przez PZM i którego wyłącznym lub
jednym z partnerów jest fi rma będąca producentem lub ofi cjalnym importerem marki
samochodowej na terenie RP. Każda z takich fi rm może zgłosić tylko jeden zespół.
Nazwa marki musi występować w nazwie zespołu.
18.9.2. Zespół stanowi 1 – 2 samochody. Punkty do klasyfi kacji zespołów producentów
zostaną przyznane tylko najwyżej sklasyfi kowanej załodze każdego zespołu w każdym
rajdzie.
18.9.3. Każdy, kto chce uczestniczyć w klasyfi kacji zespołów producentów obowiązany
jest wykupić stosowną licencję.
18.9.4. Wpisowe zespołu producentów wynosi 500 PLN za jedną załogę. Zgłoszenie
do rajdu może być przesłane pocztą elektroniczną (w tym przypadku potwierdzeniem
jego przyjęcia jest e-mail zwrotny od Organizatora), lub złożone w biurze rajdu przez
przedstawiciela zespołu lub członka załogi. W każdej z tych form zgłoszenie musi
zostać dostarczone Organizatorowi przed rozpoczęciem BK1 wraz z potwierdzeniem
wpisowego.
18.9.5. Klasyfi kacja zespołów producentów prowadzona będzie w każdym rajdzie
w przypadku zgłoszenia przynajmniej jednego zespołu.
18.9.6. W klasyfi kacji zespołów producentów RSMP uwzględnione będą tylko marki
samochodowe, a nie kompletne nazwy zespołów. Dopuszczalne są zmiany nazwy
zespołu w trakcie sezonu, o ile nazwa marki samochodowej pozostanie ta sama.
18.9.7. Tytuły mistrzowskie nadane zostaną w zależności od ilości sklasyfi kowanych
zespołów:
● przy dwóch sklasyfi kowanych zespołach - tytuł Mistrza Polski Marek;
● przy trzech sklasyfi kowanych zespołach - tytuły Mistrza Polski Marek
i Wicemistrza Polski Marek;
Regulamin Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - 2010
Główna Komisja Sportu Samochodowego 21
RSMP
● przy czterech i więcej sklasyfi kowanych zespołach - tytuły Mistrza Polski Marek,
Wicemistrza Polski Marek
i II Wicemistrza Polski Marek.
18.10. Klasyfi kacja zespołów sponsorskich.
18.10.1. W klasyfi kacji zespołów sponsorskich może być zgłoszony zespół, który
będzie legitymował się ważną licencją zawodnika wydaną przez PZM. Upoważnia ona
do zgłoszenia zespołu w klasyfi kacji zespołów sponsorskich.
18.10.2. Zespół stanowią 1 – 3 samochody. Punkty do klasyfi kacji zespołów
sponsorskich zostaną przyznane maksymalnie dwóm, najwyżej sklasyfi kowanym
załogom każdego zespołu w każdym rajdzie.
18.10.3. Wpisowe zespołu sponsorskiego wynosi 500 PLN za jedną załogę. Zgłoszenie
do rajdu może być przesłane pocztą elektroniczną (w tym przypadku potwierdzeniem
jego przyjęcia jest e-mail zwrotny od Organizatora), lub złożone w biurze rajdu przez
przedstawiciela zespołu lub członka załogi. W każdej z tych form zgłoszenie musi
zostać dostarczone Organizatorowi przed rozpoczęciem BK1 wraz z potwierdzeniem
wpisowego.
18.10.4. Każda załoga uczestnicząca w rajdzie może być zgłoszona tylko w jednym
zespole w klasyfi kacji zespołów sponsorskich.
18.10.5. Klasyfi kacja zespołów sponsorskich prowadzona będzie w każdym rajdzie
w przypadku zgłoszenia przynajmniej dwóch zespołów.
18.10.6. Pod warunkiem ogłoszenia klasyfi kacji w minimum trzech rajdach (niezależnie
od ilości rozegranych), tytuły mistrzowskie nadane zostaną w zależności od ilości
sklasyfi kowanych zespołów:
● 3 zespoły - tytuł Mistrza Polski;
● 4 - 5 zespołów - tytuły Mistrza Polski i Wicemistrza Polski;
● powyżej 5 zespołów - tytuły Mistrza Polski, Wicemistrza Polski
i Drugiego Wicemistrza Polski;
18.10.7. Jeżeli w którymkolwiek z rajdów nie zostanie ogłoszona klasyfi kacja zespołów
sponsorskich, rundę taką traktuje się, jako nierozegraną.


Tutaj juz to jasniej opisali

Przem_106 - Wto 02 Mar, 2010

Odnosnie badan psychotechnicznych, to są potrzebne do konca roku, bo na ich podstawie podbijają licencje do konca roku.
Ja tez miałem do maja, ale zeby podbic licencje na 2010r. musiałem zrobic nowe, ktore bedą wazne co najmiej do konca 2010r.
Widząc skan Twojej licencji, masz podbitą licencję na 2010r i widocznie ktos w okręgu przeoczył tą sprawę, więc teoretycznie do konca tego sezonu nikt juz nie bedzie rządał od Ciebie waznych badan psychotechnicznych na zadnych zawodach.
Co do zespołow, to w pucharze są klasyfikacje klubowe, a w MP zespołowe.

Bad-i - Wto 02 Mar, 2010

Przem_106 napisał/a:

Widząc skan Twojej licencji, masz podbitą licencję na 2010r i widocznie ktos w okręgu przeoczył tą sprawę, więc teoretycznie do konca tego sezonu nikt juz nie bedzie rządał od Ciebie waznych badan psychotechnicznych na zadnych zawodach.
Co do zespołow, to w pucharze są klasyfikacje klubowe, a w MP zespołowe.


ad.1 Przeczytałem wszystkie regulaminy, w RPP nigdzie nie jest napisane ze musisz miec badania psychotechniczne wazne do konca calego sezonu (tak rzeczywiscie jest napisane ale w regulaminie RSMP)

ad.2 Powyzsze nie zmienia faktu ze ktos moze na Warszawskim (chcialem zrobic nowe po warszawskim bo te koncza sie w kwietniu)sprawdzic i zapytac dlaczego mam wazne do połowy kwietnia!!?? W sumie nie wiem czy oni jeszcze to sprawdzaja w RPP, ale dla swietego spokoju zrobie je jeszcze przed Warszawskim (to juz zaden koszt i zadna strata czasu)

ad.3 Wiem ze w RPP sa klasyfikacje klubowe (nie ma sponsorskich), chodzi o same widzi mi sie sponsora ktory chce mnie zglaszac jako team.

106 - Wto 02 Mar, 2010

regulamin rpp opiera sie na rsmp.. czego nie dopuszcza reg rpp wymagane jest
z rsmp. jest tak jak mowi przem. badania powinienes miec do konca sezonu.
na poszczegolne rajdy na bk nie musisz juz wozic kwitka z psychotestami... tego
juz nie sprawdzaja.

Bad-i - Wto 02 Mar, 2010

dobra zrobie dla świetego spokoju :)

Rozumiem ze z normalnymi badaniami nie ma takiego samego zastosowania :)

106 - Wto 02 Mar, 2010

dokladnie ... lepiej zrobic niz pozniej tlumaczyc sie przed sponsorami.

normalne badania nie sa potrzebne do wydania licencji...
sprawdzaja je na kazdych zawodach na bk.

Przem_106 - Wto 02 Mar, 2010

Bad-i napisał/a:


ad.1 Przeczytałem wszystkie regulaminy, w RPP nigdzie nie jest napisane ze musisz miec badania psychotechniczne wazne do konca calego sezonu (tak rzeczywiscie jest napisane ale w regulaminie RSMP)

ad.2 Powyzsze nie zmienia faktu ze ktos moze na Warszawskim (chcialem zrobic nowe po warszawskim bo te koncza sie w kwietniu)sprawdzic i zapytac dlaczego mam wazne do połowy kwietnia!!?? W sumie nie wiem czy oni jeszcze to sprawdzaja w RPP, ale dla swietego spokoju zrobie je jeszcze przed Warszawskim (to juz zaden koszt i zadna strata czasu)


Ad. 1 Nie musi byc takiego zapisu w regulaminie RPP, bo to kwestia Okręgu PZM, ktory wystawia lub podbija licencje. Psychotesty od tego roku pokazuje sie tylko tam i jesli podbiją Ci licencję, to oznacza, ze musisz miec wazne psychotesty do konca roku.

Ad. 2 Na Warszawskim nikt Ci nie sprawdzi psychotestow! Zaden regulamin RPP nie mowi o okazywaniu tego dokumentu.
Ja bym na Twoim miejscu zrobił badania, ale po rajdzie, bo i tak na czas rajdu masz wazne.
Na upartego nie musisz robic do konca roku, ale jak np. wjedziesz w tłum ludzi na prostym odcinku drogi po połowie kwietnia, to zaczną węszyc i sprawdzac, czy masz aktualnie w porządku z głową :faja:

Przem_106 - Wto 02 Mar, 2010

Wracając do tematu rajdu - luknijcie na dziury w Otwocku

GeKo - Śro 03 Mar, 2010

Psychotetsy mieć najlepiej wpięte zszywaczem na końcu książki sportowej.

Przem te dziury to pikuś w porównaniu tego co było na poprzednich eliminacjach tuż przed metą lotną jakieś ostatnie 150 metrów, tam trzeba było przejechać przez torowiska i szyny leżące praktycznie na ziemi.

Mick - Śro 03 Mar, 2010

Przem_106 napisał/a:
Wracając do tematu rajdu - luknijcie na dziury w Otwocku


o w morde, ale wyryp...

co zrobić w końcu rajd asfaltowy

qbus - Śro 03 Mar, 2010

Tak apropo to ma ktos z was miedzynarodowa sportowa ksiazeczke zdrowia? Jaka jest procedura jej wydawania?
Mick - Śro 03 Mar, 2010

qbus napisał/a:
Tak apropo to ma ktos z was miedzynarodowa sportowa ksiazeczke zdrowia? Jaka jest procedura jej wydawania?


wydaje mi się, że możesz ją uzyskać u lekarza sportowego, prawdopodobnie więcej ciut kosztuje niż zwykła...

106 - Śro 03 Mar, 2010

qbus napisał/a:
Tak apropo to ma ktos z was miedzynarodowa sportowa ksiazeczke zdrowia? Jaka jest procedura jej wydawania?

ja mam. jest zolta i wbijana jest tam tylko data badania. dodatkowo ostemplowana
przez pzm. dostalem ja z zg pzm w warszawie. jak skladalem wniosek "R-codrivers
only". badania lekarz mi wpisywal w obie...

qbus - Śro 03 Mar, 2010

Cytat:
wydaje mi się, że możesz ją uzyskać u lekarza sportowego, prawdopodobnie więcej ciut kosztuje niż zwykła...


a zwykla cos kosztuje i dostajesz ja u lekarza sportowego? :)

dzieki 106... pewnie bede skladal wniosek o R-co driver niebawem to sie okaze co i jak.

106 - Śro 03 Mar, 2010

jak pisalem...mi przyslala ja patrycja bednarek... ale trzeba sie upomniec
bo nie zawsze maja druki.. brzykcy chyba czarnecki tez dlugo nie mieli
tych zoltych drukow. i ja za nia nic nie placilem. przyszla razem z licencja.

zwykla biala to u nas w okregu pzm w katowicach wydawali.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group