To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Lotos Baltic Cup

Bad-i - Nie 16 Maj, 2010

zajebongo, super. Oby tak dalej - o ktorej dzisiaj zaczynaja?

edit: już jadą :) - czekam na chlopakow

edit2: ale się wysypują samochody, chlopaki 23 czas na odcinku co daje 18 pozycje w generalce.

edit3: ruszylo RSMP - Kajetan na odcinku

edit4: Hankiewicz leje Chuchałem by 4.1 seconds przed ostatnim odcinkiem

edit5: Chuchała wygrał z Hankiewiczem by 2.7 seconds :(

qbus - Nie 16 Maj, 2010

po rajdzie... Chuchala wygral ostatni wygrywajac rajd, dobra walka do samego konca. Moi zostali na 2 dzisiejszym oesie, rozbita misa, propably kamien wpadl pomiedzy plyte a mise.
Bad-i - Nie 16 Maj, 2010

Przemo 2gi w Nce i 1 w N2. GRATULACJE

edit: czy dobrze widze ze dojechały tylko 3 samochody grupy N??

edit2: Witkowski wygrał Astrę - widać u kogo serwisuje auto :jupi:

Przem_106 - Nie 16 Maj, 2010

No i po rajdzie.
Niestety wypadlismy dzisiaj 2 razy poza drogę i nie moglismy na nią wrócić o własnych siłach. W obu przypadkach pomagali kibice i trwało to w sumie ok 2 minuty :<
Nie jestem zadowolony, bo nie powinienem popełnić takich błędów.
Szkoda, bo pierwsza dziesiątka była w realnym zasięgu. Odliczając wczorajsze przygody mogłoby być nawet lepiej. Ale któż ich nie miał :]
Niestety odpuszczamy Warminski, bo nie mamy z kim się ścigać, a poza tym plan był taki, że pojedziemy go gdy będziemy w TOP 10 co niestety się nie udało :<
Narazie więcej nie napisze, bo jestem poprostu zły T_T

Bad-i - Nie 16 Maj, 2010

Przemo nie przesadzaj, super wynik. Jak robisz takie wyniki to powinienes jezdzic non stop. Jeszcze raz gratuluje.
Mick - Nie 16 Maj, 2010

To i ja coś napiszę więcej.
Wracam właśnie w samochodzie ze Złotnickim i mam trochę czasu.
Faktycznie dzisiaj było znacznie lepiej niż wczoraj, chociaz wczorajszy trzeci OeS już był jechany znacznie lepiej, dość wczuliśmy się w samochód i trasę.
Dzisiaj na pierwszym odcinku, jechało się zarombiście, doskonałe tempo, niestety po wlocie do lasu, mieliśmy sekwencję 4-kowych i 3-kowych zakrętów, dość ciężkich, przy skarpie itd i niestety na shamowaniu samochodu przed P3 polecieliśmy prosto... całe szczęści, że nie było już dużej prędkości bo tam gdzie spadliśmy stało drzewo... :/
już wtedy pomyśałem, że wszystkie starania na nic i muszę wychodzić i pokazywać "OKEJKĘ" kolejnym zawodnikom...
Ale całe szczęście zjawili się momentalnie kibice i wyciągnęli nas z tego bagna, na bank byli uwaleni po szyje w błocie, ale wielki szacun, że nas wypchnęli, bo było dość "głęboko"...
do końca odcinka dojechaliśmy z dobrym tempem, na kolejny wyjechaliśmy tak samo i na jednym - już nie pamiętam dokładnie, którym zakręcie, "podpalił" nas nasz kolega Lizak i wyjechaliśmy w pole - jak pisał Przemo nie obyło się bez pomocy kibiców i tutaj strata to tylko 30 sek.

Rajd Mega trudny, z wyrypem straszliwym, tak jak Qbus pisałeś Knopt rozsalił miske mając solidną płytę... - btw bez problemu dopuścili go bez tylnego zderzaka?

Ciesz się ze zdobytych doświadczeń na szutrach i czekam na kolejne starty :)
Przemo wielkie dzięki za wszystko, jesteś na prawdę MEGA dobrym drajwerem.

Ale się rozpisałem...

106 - Nie 16 Maj, 2010

Mick napisał/a:
już wtedy pomyśałem, że wszystkie starania na nic i muszę wychodzić i pokazywać "OKEJKĘ" kolejnym zawodnikom...
Ale całe szczęście zjawili się momentalnie kibice i wyciągnęli nas z tego bagna, na bank byli uwaleni po szyje w błocie, ale wielki szacun, że nas wypchnęli, bo było dość "głęboko"...

i to jest piekne z jakim poswieceniem niektorzy ogladaja rajdy... bloto,
syf, brud, deszcz... jak sa kola to jechac trzeba dalej. na krakowskim
wyciagnelismy auto w 3 osoby z rowu. 2 miejscowych, ja i kierowca
w aucie.. akurat w takim beznadziejnym miejscu polecieliemy ze nikt
tam nie stal (na poczatku spadania do lapanowa...ale odcinek jechal
w odwrotnym kierunku)

kiedy nastepny start?

przemek jak nie w klasie to w grupie lub generalce mozesz walczyc ;)

qbus - Nie 16 Maj, 2010

Cytat:
Qbus pisałeś Knopt rozsalił miske mając solidną płytę... - btw bez problemu dopuścili go bez tylnego zderzaka?


tak... na szczescie Nowak wyrazil zgode.
Piekos tez rozwalil mise po jednej z hop, generalnie chyba trudny rajd wiec gratuluje wam mety, a ze nie ma sie z kim scigac? no coz szutry jednak zawsze byly slabiej obsadzone.

Przem_106 - Nie 16 Maj, 2010

Bad-i napisał/a:
Witkowski wygrał Astrę - widać u kogo serwisuje auto :jupi:


Bad-i, muszę Cię zmartwic - Witkowski nie przeszedł BK2 - wywalili go za brak Kata :)

GeKo - Nie 16 Maj, 2010

kwestia nie miał w ogóle, czy się wyłupał :]
Przem_106 - Nie 16 Maj, 2010

Serwisanci przyznali, ze nie było wogole ;D
Marek23 - Nie 16 Maj, 2010

Bad-i napisał/a:
edit5: Chuchała wygrał z Hankiewiczem by 2.7 seconds

Pieknie! A jeszcze rok temu H. szydził z Chuchały na testach Inter Jaru :lol2:

jarek-malopolska - Pon 17 Maj, 2010

Gratulacje Przem - Mick :jupi:
Bad-i - Pon 17 Maj, 2010

Przem_106 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Witkowski wygrał Astrę - widać u kogo serwisuje auto :jupi:


Bad-i, muszę Cię zmartwic - Witkowski nie przeszedł BK2 - wywalili go za brak Kata :)


Od Adamanta wyjezdzal z katem ;) - nie nie zartuje oczywiscie. Ale bardzo lubie tego goscia, fajny chlopak.

Mick - Pon 17 Maj, 2010

Przem_106 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Witkowski wygrał Astrę - widać u kogo serwisuje auto :jupi:


Bad-i, muszę Cię zmartwic - Witkowski nie przeszedł BK2 - wywalili go za brak Kata :)

generalnie z tego co widzę, to chyba bardzo dobre podsumowanie pracy Adamanta...

Badi, rozmawiałem z serwisem, który zajmuje się samochodami Łukasza Złotnickiego, znają się na francuzach lepiej niż kto inny, to są ludzie od Piotrka Macjejewskiego, którzy teraz mają własny serwis rajdowy i są "do wynajęcia". wiem że samochody przygotowują profi, zaplecze serwisowe też mają świetne, spokojnie dogadasz się co do ceny a samochód zawsze gotowy na czas i nawet z testami.
Jak będziesz zainteresowany to przekazę Ci numer tel.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group