To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP,RPP] 19 Rajd Rzeszowski

martin.h - Pon 19 Lip, 2010

Przem_106 napisał/a:
Wiem, ze nie powinienem tu o tym pisac, ale kto szybko doradzi jakie klocki najlepiej zapodac na przod do 106 i gdzie je kupic?

Ja się dziwię, że pada wogóle takie pytanie ;)
CL -> XXL Race & RALLY

Przem_106 - Pon 19 Lip, 2010

Jutro zadzwonie. Zawsze jezdziłem na seryjnych ^_^
Mick - Pon 19 Lip, 2010

Przemo, jutro dam Ci namiar na kogoś z Automobilklubu Rzeszowskiego w sprawie tych "równych" dróg :)
106 - Pon 19 Lip, 2010

po powodziach na pewno troche sie pozmienialo...

.. startowalem w rzeszowskim 2009 i idealnie rowno jednak nie bylo. wg mnie
bylo typowo jak na polskie wsie. oczywiscie byly partie rowne jak stol (np trasa
wyscigu gorskiego) ale byly tez partie z duzym wyrypem (zarowno w wolnych
i bardzo szybkich partiach - prawie dokrecone V na 13/59 w saxo). jesli trasa
bedzie podobna jak rok temu to wg mnie nie nastawiaj sie na zawieszenie
wyscigowo - torowe.

Przem_106 - Pon 19 Lip, 2010

106 napisał/a:
po powodziach na pewno troche sie pozmienialo...

.. startowalem w rzeszowskim 2009 i idealnie rowno jednak nie bylo. wg mnie
bylo typowo jak na polskie wsie. oczywiscie byly partie rowne jak stol (np trasa
wyscigu gorskiego) ale byly tez partie z duzym wyrypem (zarowno w wolnych
i bardzo szybkich partiach - prawie dokrecone V na 13/59 w saxo). jesli trasa
bedzie podobna jak rok temu to wg mnie nie nastawiaj sie na zawieszenie
wyscigowo - torowe.


To da się na tym rajdzie wogule wrzucic i doręcic 5 w 106?
Przeciez na 13/59 to ok 190km/h :O
Poza tym jakie bys załozył drązki 22mm, czy serie 19mm przy zwykłym b6 na tyle? Nie wiem czy zdąze przetestowac wszystko przed rajdem. Jutro muszę się wziąc ostro do roboty.

Bad-i - Pon 19 Lip, 2010

ja sie wypowiem tylko na temat CL, nie wiem jak u mnie bo ogniem nie wala ale hamuja masakrycznie. Dlatego juz mam dwa komplety (jezeli nie masz korektora to na tyl wrzucaj RC5+)
qbus - Wto 20 Lip, 2010

Bartek ale trasa w tamtym roku w rpp nie pokrywala sie chyba w ogole z ta z 2008, to byly dwa zupelnie inne rajdy z tego co pamieta. Na tym w 2008 chyba nawet ani raz 4 biegu w hondzie nie zapielismy nie wspominajac nawet o 5 :)
106 - Wto 20 Lip, 2010

qbus pewnie masz racje - 2008 nie jechalem... rok temu bylo kilka takich momentow
gdzie predkosci na prawde byly grube.. radek spinal dobrze poslady ale jak bylo 6 to
jechal na 6... chyba raz kontrowa nawet na Vtce :] dobrze bylo.

Przem_106 zadbaj o skrzynie bo na pewno duzo trzeba bedzie sie napracowac
lewarkiem... i kierownica ;)

Przem_106 - Wto 20 Lip, 2010

martin.h napisał/a:
Przem_106 napisał/a:
Wiem, ze nie powinienem tu o tym pisac, ale kto szybko doradzi jakie klocki najlepiej zapodac na przod do 106 i gdzie je kupic?

Ja się dziwię, że pada wogóle takie pytanie ;)
CL -> XXL Race & RALLY


Niestety firma ta ostatni komplet do 106 sprzedała Badi-emu. Do konca sierpnia raczej nie będzie CL do 106. Macie jakies pomysły skąd wziąc mocne wyczynowe klocki?

martin.h - Wto 20 Lip, 2010

Przem_106 napisał/a:
martin.h napisał/a:
Przem_106 napisał/a:
Wiem, ze nie powinienem tu o tym pisac, ale kto szybko doradzi jakie klocki najlepiej zapodac na przod do 106 i gdzie je kupic?

Ja się dziwię, że pada wogóle takie pytanie ;)
CL -> XXL Race & RALLY


Niestety firma ta ostatni komplet do 106 sprzedała Badi-emu. Do konca sierpnia raczej nie będzie CL do 106. Macie jakies pomysły skąd wziąc mocne wyczynowe klocki?


Uderz do Rallyshopu, oni też handlują CL. A jak nie to pozostaje DS3000. Nie wiem jak w porównaniu do ww. mają się OMP Racingi bo to też jest jakaś opcja.

Jaco - Wto 20 Lip, 2010

martin.h napisał/a:
Nie wiem jak w porównaniu do ww. mają się OMP Racingi bo to też jest jakaś opcja.



Kolega ostatnio jechał jako serwisant z pewnym zawodnikiem z cliocup, oni tam muszą jeździć na klockach OMP i podobno straszny syf, na ulice się może nadają ale do rajdowania już nie...

jarek-malopolska - Śro 21 Lip, 2010

W tym roku odcinek Korczyna (wraz z trasą wyścigu) chyba nie jedzie, bo nie znalazłem takowej informacji..
Przem_106 - Wto 27 Lip, 2010

No i mamy listę! W A6 i N2 mamy po 10 posadek! W sumie 12 sztuk 106/saxo! A więc jest z kim się scigac :jupi:
speed555 - Wto 27 Lip, 2010

widze że Banaś już w RSMP:)
Mick - Wto 27 Lip, 2010

Będzie dobrze dzieciak :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group