To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMOŚ] 2 RAJD PORĘBSKI

GeKo - Sob 04 Wrz, 2010

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział kiedy ma BK to się dobijać bo mam zapisanych wszystkich.
Marek23 - Sob 04 Wrz, 2010

Nie jade, glowica pospawana,uszczelka nowa,a plyn ucieka. Pierwsze ogledziny nic nie daly... Jutro motor do rozebrania, Wisla pewno tez przepadla. Podejrzenie peknietego lub lkrzywego bloku. Ogolnie zalamka, nie mam kasy na nowy silnik(w tym jest wszystko nowe).
Odwieszam kask zanim tak naprawde cos pojechalem :wall:

Anonymous - Sob 04 Wrz, 2010

ku.rwa a to pech .... ale nie ma co się rozklejać - dajesz M23 :*
matt - Nie 05 Wrz, 2010

my siedzimy w siewierzu 6 km od poręby, pada non stopa ja nie mam jakichkolwiek deszczówek, mam nadzieje nowe r888 dadzą rade choć cieńko to widze, jakby komuś zalegały jakieś deszcze a wyjeżdża jutro to chętnie przyjmę :)

dozo

GeKo - Nie 05 Wrz, 2010

matt, Obowiązkowo docinaj!!! My też teniemy swoje, na niedociętych nie ma opcji jechać.
matt - Nie 05 Wrz, 2010

Marek23, wielka szkoda,głowa do góry, złożysz jeszcze lepszy motor :)
matt - Nie 05 Wrz, 2010

GeKo, to będę musiał liczyć na Waszą/ czyjąś pomoc bo mój serwis w wersji dla ubogich jeszcze nie posiada takich sprzeętów :]
GeKo - Nie 05 Wrz, 2010

My też, ;) Dogaduj się Bartkiem Grzybkiem, będzie stał na serwisie Zagłębiowskiej Grupy Rajdowej, on nam bedzie docinał.

Prośba ma ktoś elektroniczny zegarek ze stoperem, jak na złość na Tychy zapomniałem zabrać a teraz wyciągam z szafki i martwy, bateria nie żyje. :/

jarek-malopolska - Nie 05 Wrz, 2010

Powodzenia Pany ;)
Bad-i - Nie 05 Wrz, 2010

mamy jakies wyniki live ??
Bad-i - Nie 05 Wrz, 2010

Po 3 oesach Geko z Baranem prowadza 5 sekundami. Niestety nie wiem przed kim :]
Marek23 - Nie 05 Wrz, 2010

1. Baran/Geko 2. Grzybej/Suma 3. Juras
Jacek 8 w generalce i 4 w klasie, problemy z wycieraczkami i cos tam zwalnial na progach zwalniajacych ktore byly na trasie. Chyba spoko.

Bad-i - Nie 05 Wrz, 2010

wlasnie to samo slyszalem, super i jeszcze raz Gratki dla Wszystkich
Maciusiowy - Nie 05 Wrz, 2010

gratki :jupi:
qbica - Nie 05 Wrz, 2010

Bylem, poogladalem. Odcinki super jak dla mnie, tylko te progi zwalniajace byly dosc kiepskie ale pozatym dzida ;D Wizualnie najszybciej Baran/Geko i chyba Kardas civiciem :]
Matt i Jacek tez ladnie tylko wydawalo mi sie ze 205ka jakos slabo sie odpychala na wyjsciach z zakretu :>

Jacek wielkie dzieki za klucze :*



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group