To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMOŚL] 1 Rajd Moto Sport Gliwice

Jacek - Śro 13 Paź, 2010

anyboty
GeKo - Śro 13 Paź, 2010

Mamy czas do 24, na wysłanie zgłoszenia. lipa z kasą nie wiemy co robić. :/ Jeden sponsor z którym już od dawna było wszystko dogadane 3 raz dał dupy. Juz na na Porębę miała być kasa za Imielin a nie było :/
GeKo - Czw 14 Paź, 2010

Dobra, chuj padło że jedziemy jednak :jupi: na klockach HART sport :rotfl:
Janusz - Czw 14 Paź, 2010

GeKo napisał/a:
na klockach HART sport :rotfl:

nieeeeeeeeeeee
wszystko tylko nie to !!
załóżcie seryjne TRW, ale nie hart sport ziom.... One się pala w rekach....
Powaga, miałem je u siebie zrobiłem jakieś 15 tysi i oddałem na reklamacje :D panowie z Harta zwrócili kasę bez gadania, bo znają opinie na ich temat. Tarcze harta są nie najgorsze, ja ich narazie nie pokrzywiłem, ale klocki to dno...!!

na zimno nie hamują, muszą się rozgrzać.... jak sie rozgrzeją, to przegrzewają sie szybciej niz zwykły klocek. Pedał staje sie twardy, a Ty robisz sie blady przy odhamowaniu, jak mało co nie łamiesz fotela próbując wdusić hamulec. Potrafiłem je przegrzać jadąc po wiosce jakieś 2km....

matt - Czw 14 Paź, 2010

GeKo, no to git :jupi: widzimy się w sobotę ...
martin.h - Pią 15 Paź, 2010

Jedzie ktoś jutro na oglądare?
Jaco - Pią 15 Paź, 2010

Janusz napisał/a:
GeKo napisał/a:
na klockach HART sport :rotfl:

nieeeeeeeeeeee
wszystko tylko nie to !!
załóżcie seryjne TRW, ale nie hart sport ziom.... One się pala w rekach....
Powaga, miałem je u siebie zrobiłem jakieś 15 tysi i oddałem na reklamacje :D panowie z Harta zwrócili kasę bez gadania, bo znają opinie na ich temat. Tarcze harta są nie najgorsze, ja ich narazie nie pokrzywiłem, ale klocki to dno...!!

na zimno nie hamują, muszą się rozgrzać.... jak sie rozgrzeją, to przegrzewają sie szybciej niz zwykły klocek. Pedał staje sie twardy, a Ty robisz sie blady przy odhamowaniu, jak mało co nie łamiesz fotela próbując wdusić hamulec. Potrafiłem je przegrzać jadąc po wiosce jakieś 2km....



Eee tam, rozmawiałem właśnie z Brayan`en i mówi że hamują jak złe.. Podobno w 207 urywało koła po mocniejszym wciśnięciu hamulca :]

Janusz - Sob 16 Paź, 2010

Jaco napisał/a:
Janusz napisał/a:
GeKo napisał/a:
na klockach HART sport :rotfl:

nieeeeeeeeeeee
wszystko tylko nie to !!
załóżcie seryjne TRW, ale nie hart sport ziom.... One się pala w rekach....
Powaga, miałem je u siebie zrobiłem jakieś 15 tysi i oddałem na reklamacje :D panowie z Harta zwrócili kasę bez gadania, bo znają opinie na ich temat. Tarcze harta są nie najgorsze, ja ich narazie nie pokrzywiłem, ale klocki to dno...!!

na zimno nie hamują, muszą się rozgrzać.... jak sie rozgrzeją, to przegrzewają sie szybciej niz zwykły klocek. Pedał staje sie twardy, a Ty robisz sie blady przy odhamowaniu, jak mało co nie łamiesz fotela próbując wdusić hamulec. Potrafiłem je przegrzać jadąc po wiosce jakieś 2km....



Eee tam, rozmawiałem właśnie z Brayan`en i mówi że hamują jak złe.. Podobno w 207 urywało koła po mocniejszym wciśnięciu hamulca :]


Przepraszam jestem koniem, hamują tak ze kute felgi pękają :D

Jaco - Sob 16 Paź, 2010

Janusz napisał/a:
Jaco napisał/a:
Janusz napisał/a:
GeKo napisał/a:
na klockach HART sport :rotfl:

nieeeeeeeeeeee
wszystko tylko nie to !!
załóżcie seryjne TRW, ale nie hart sport ziom.... One się pala w rekach....
Powaga, miałem je u siebie zrobiłem jakieś 15 tysi i oddałem na reklamacje :D panowie z Harta zwrócili kasę bez gadania, bo znają opinie na ich temat. Tarcze harta są nie najgorsze, ja ich narazie nie pokrzywiłem, ale klocki to dno...!!

na zimno nie hamują, muszą się rozgrzać.... jak sie rozgrzeją, to przegrzewają sie szybciej niz zwykły klocek. Pedał staje sie twardy, a Ty robisz sie blady przy odhamowaniu, jak mało co nie łamiesz fotela próbując wdusić hamulec. Potrafiłem je przegrzać jadąc po wiosce jakieś 2km....



Eee tam, rozmawiałem właśnie z Brayan`en i mówi że hamują jak złe.. Podobno w 207 urywało koła po mocniejszym wciśnięciu hamulca :]


Przepraszam jestem koniem, hamują tak ze kute felgi pękają :D


:rotfl:

jarek-malopolska - Sob 16 Paź, 2010

cos w temacie wiadomo?
GeKo - Sob 16 Paź, 2010

Właśnie dotarłem do domu: w skrócie

Pierwsza pętla
1OS dla nas +0,9sek
2OS dla nas +1,8sek
Druga pętla
3OS dla Bartka z Kamilem i zostaje nam +0,9s przewagi
4OS dla Bartka z Kamilem i jesteśmy -0,9s straty.
Trzecia pętla
5OS dla Bartka z Kamilem +0,4s i mamy w sumie -1,3s straty.
6OS dla nas +0,3sek i przegrywamy rajd o 1 sekundę.
Bywa to je rally.

Generalnie pierwsza pętla bardzo spokojnie wczesne hamowania i było OK z czasami (to chyba nas trochę uśpiło). Spokojnie przyspieszyliśmy do odpowiedniego tempa na 2 pętli i wydawało nam się że już jest naprawdę szybko i dostaliśmy konkret łomot. hamowania lepsze i parę miejsc bieg wyżej szliśmy, a mimo to oklep. Na Trzeciej pętli maks atak, mimo to znów przegraliśmy choć tylko 0,4sek. Ostatni OS udało sie wygrać choć na jednym z oporów wypluło nas na wyjściu z zakrętu w zielone i była lekka strata. Tak to jednak jest, że gdy się szuka czasu to wkradają się błędy.

Rajd - Trasy MISTRZ
Organizacyjnie - MISTRZ (wszystko się dalo załatwić) w końcu to organizatorzy byli dla zawodników a nie na odwrót.
Brakło tylko lepszej oprawy medialnej, ale to tylko Mistrzostwa Śląska.

Jeśli idzie o naszą jazdę to śmiało mogę powiedzieć że dopiero 3 pętla była pojechana tak jak się powinno jechać, beż wożenia dupy tylko MAX Attack. Przejście przez szczyt przy 170km/h na odklejającej gumie Bezcenne Czasami się trudno przełamać do P1śmiało.
Mimo przegranej mega się cieszę z 2 miejsca. To była naprawdę konkret walka i bardzo motywująca. Kolejni w klasyfikacji tracili do nas po 26 i 4x sekund.

Duże słowa uznania należą się Mateuszowi Kubatowi. na 1OS który był spacerowym tempem, zrobił czas gorszy od nas zaledwie o 0,2sek. a potem się systematycznie poprawiał choć już nie tak jak my. Jednak jak na to że jechał clio na seryjnym zawiasie, jakiś śmietnikowych oponach i bądź co bądź pewnie z nie najlepszym już motorem. To zaimponował mi. Może to jego ułańska fantazja kręciła takie czasy, ale jednak Respect dla niego i jego rozwój jaki poczynił od Tychów.

Matt bodajże dojechał na 4miejscu w klasie i 9 w generalce jeśli dobrze pamiętam.

To tyle, onboardy najwcześniej jutro, ale pewnie najpierw się wezmę za foty z Radomia.

Przem_106 - Sob 16 Paź, 2010

Rozumiem, ze ta Honda Grzybkowa co się tniecie z nią, to ta sama co jezdzi Suma w RPP?
Gratki za 2 miejsce!

jarek-malopolska - Sob 16 Paź, 2010

Gratulacje GeKo ;) Widac jest walka ;)
GeKo - Sob 16 Paź, 2010

Przem_106 napisał/a:
Rozumiem, ze ta Honda Grzybkowa co się tniecie z nią, to ta sama co jezdzi Suma w RPP?
Gratki za 2 miejsce!


Tak ta sama. Krótka skrzynia, szpera, elektronika. Na pewno ponad 170KM, (słyszałem plotkę o 187KM, ale to plotka :D )
Natomiast co do jazdy Kamila to mega dobry driver, ale jedzie sobie spokojnie o klasę. Jakby się spinał to spokojnie do top 5 mógłby się dobijać w generali. No i ogólnie przesypia pierwsze pętle często :D .

Generalnie żeby móc jechać od początku szybko w rajdzie to trzeba przynajmniej te 20km OSowych zrobić przed rajdem inaczej feeling przychodzi dość późno.
Co do samych Mistrzostw Śląska okazało się że następna runda się nie odbędzie co automatycznie skutkuje tym że nie będzie można odliczyć sobie najsłabszego wyniku, tylko będzie liczona suma wszystkich które się odbyły. Jako że nie jechaliśmy pierwszej eliminacji, to na tytuł już nie mamy szans :( Róznica 2pkt między 1 a 2 miejscem to stanowczo za mało.

Anonymous - Sob 16 Paź, 2010

czekamy na zdjęcia :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group