To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP+RSMP] 20 Rajd Dolnośląski

Mick - Czw 16 Wrz, 2010

wrzucaj cycu ten onbord
Marek23 - Czw 16 Wrz, 2010

Mick napisał/a:
wrzucaj cycu ten onbord

Nie mogę. Bo chodzi o to, że ktos mega szybki w szybkim aucie z niby super czasem na tym odcinku jak dla mnie jedzie tam bez szału. Postaram się ogarnąc na Dolnośląski...

Bad-i - Czw 16 Wrz, 2010

Mick napisał/a:
a są tam jakieś pola namiotowe? bo z naszym budżetem to chyba pozostaje nam spać w rajdówce albo pod chmurką :rotfl:


ee no bez przesady, ten w Polanicy to 50 pln ze sniadaniem :]

Bad-i - Czw 16 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
Mick napisał/a:
wrzucaj cycu ten onbord

Nie mogę. Bo chodzi o to, że ktos mega szybki w szybkim aucie z niby super czasem na tym odcinku jak dla mnie jedzie tam bez szału. Postaram się ogarnąc na Dolnośląski...


he he cos czuje ze jak Marek juz wystartuje to zleje wszystkie clio z clio cup w RSMP :)

Marek23 - Czw 16 Wrz, 2010

Cytat:
he he cos czuje ze jak Marek juz wystartuje to zleje wszystkie clio z clio cup w RSMP :)
_________________

W to wątpię. Po prostu chce zapier.dalac,bo nie wiem kiedy nastepny start. Ale na razie musze ogarnac finanse i samochod...

Vlodarsky - Czw 16 Wrz, 2010

Marek23, dawaj !!!!! podobno po pijaku opowiadasz super historie !!! :rotfl:
Marek23 - Czw 16 Wrz, 2010

hehe,pewno tak. Ale ja bym tam nie pił wogóle. Nie moja stylówa, sport i alko nigdy nie mieszam. Już na snowboardzie tak było,zawsze byłem jedyny przed zawodami,który nie sieknął piwka.
Jacek - Czw 16 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
hehe,pewno tak. Ale ja bym tam nie pił wogóle. Nie moja stylówa, sport i alko nigdy nie mieszam. Już na snowboardzie tak było,zawsze byłem jedyny przed zawodami,który nie sieknął piwka.

albo pawia po wczorajszym :lol2:

Marek23 - Czw 16 Wrz, 2010

Może mi ktos wrzucic jakis numer do biura rajdu... Muszę zadzwonic i trochę popytac,do kiedy zapisy i do kiedy muszą miec dokumenty. Szukam tego numeru o nie mogę znależć.
Anonymous - Czw 16 Wrz, 2010

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej
074 647 47 02

106 - Czw 16 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
Może mi ktos wrzucic jakis numer do biura rajdu... Muszę zadzwonic i trochę popytac,do kiedy zapisy i do kiedy muszą miec dokumenty. Szukam tego numeru o nie mogę znależć.

to wszystko jest w regulaminie ;)
www.rajd.dolnoslaski.pl

Marek23 - Pon 20 Wrz, 2010

Źle to wygląda. Pieniądze będę miał około połowy października, a wpisowe trzeba przelac do jutra, zapłacic mechanikowi,itd... Kurcze,nie wiem czy dam rade cos wykombinowac.
Bad-i - Pon 20 Wrz, 2010

Dawaj Mareczku, ja wlasnie lece do Witka podbic papiery ;)
Marek23 - Pon 20 Wrz, 2010

Moze byc ciezko...
Anonymous - Pon 20 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
Moze byc ciezko...


oj karwa niedobrze,liczyłem ze Ci pokibicujemy....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group