To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

mi - Wto 21 Wrz, 2010

są jakieś takie pośrednie stany - między oglądarą a jeżdżeniem? 205 nie przyjadę, więc ostrej zażynki nie będzie, ale widząc tor nie wytrzymam przecież i kilka kółek pyknę choćby na rowerze...
Bart - Wto 21 Wrz, 2010

bier synek 205, nie dupc xD
Yarko - Wto 21 Wrz, 2010

Żydomason napisał/a:
bier synek 205, nie dupc xD


:ok:

mi - Wto 21 Wrz, 2010

nie ma bata, nie ogarnę budżetowo. Chociaż on tak potwornie zacny jest, no...
Ja wiedziałem - odpalać i jeździć tam i z powrotem po garażu, nie wyjeżdżać na ulicę, bo znów zajawka będzie :wall:


No ale wracając do tematu: są jakieś takie pośrednie stany - między oglądarą a jeżdżeniem? 205 nie przyjadę, więc ostrej zażynki nie będzie, ale widząc tor nie wytrzymam przecież i kilka kółek pyknę choćby na rowerze...

Janusz - Wto 21 Wrz, 2010

Yarko napisał/a:
Żydomason napisał/a:
bier synek 205, nie dupc xD


:ok:

+1

a bart Lancie...
ehh fajnie by było zorganizować tam takie TD jak kiedyś w wyrazowie :)

TomsoN - Wto 21 Wrz, 2010

Ej ja też, ja też! wbijam nawet na oglądare, bo 406 nie chcę generalki wyjmować tzn. nie lubię tak łatwo wygrywać. A może ogarnę coś hmm :jupi:
Janusz - Wto 21 Wrz, 2010

Cytat:
No ale wracając do tematu: są jakieś takie pośrednie stany - między oglądarą a jeżdżeniem? 205 nie przyjadę, więc ostrej zażynki nie będzie, ale widząc tor nie wytrzymam przecież i kilka kółek pyknę choćby na rowerze...


nie mam pomysłu jak to ogarnąć... tak aby było fer w obec wszystkich ;p chyba jedynie jak załatwisz druga taka osobę... która tez by chciała tylko kilka kółek palnąć i wtedy koszty na pół...

toru nam przecież nie ubędzie, ale kwestia tego ze dziwne by było gdyby jedni musieli płacić za upalanie a inni latali na "krzywy ryj"

a jeszcze jest kwestia, tego jak będzie z frekwencja... bo jak nie będzie problemu z uzbieraniem min. użytkowników to można pomyśleć nad rozwiązaniem w którym nie zrzucasz sie jako tako na tor, ale w zamian za jakieś tam okazjonalne kołka organizujesz grylla, albo pizze, lub coś w ten deseń :) generalnie wszystko zależy od frekwencji. Ale jak tylko to sie na pewno będzie dało dogadać :)

TomsoN - Wto 21 Wrz, 2010

Janusz chcesz zarobić? :D bierz 5zł za okrążenie :D wykupimy z mi i bonczkiem po 6 kółek i będziesz miał na wpisowe :rotfl:
M - Wto 21 Wrz, 2010

Moze by tu poupalać
TomsoN - Wto 21 Wrz, 2010

Dobra Januszek, dobrze myślisz, to ja wpadam z

Janusz - Wto 21 Wrz, 2010

Panowie... kto przeniósł ten temat?? specjalnie założyłem go w Hyde Parku, bo tu szaraki nie maja dostępu. Zwracam sie wiec w uprzejmą prośbą o przywrócenie go z powrotem w miejsce w którym został założony.
M - Wto 21 Wrz, 2010

Tymczasowo w motorsport - napewno nie hydepark miły Panie :)
Janusz - Wto 21 Wrz, 2010

M napisał/a:
Tymczasowo w motorsport - napewno nie hydepark miły Panie :)


no ale tu jest ten sam problem.... ze nie widza tego szarzy... dlatego dałem w HP

M - Wto 21 Wrz, 2010

Motorsport widzi kazdy
Janusz - Wto 21 Wrz, 2010

ok, coś mi się kojarzyło ze nie, ale akurat Tu raczej wiesz lepiej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group