To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 44 Rajd Żubrów

Janusz - Nie 24 Paź, 2010

M napisał/a:
No tak a ktoś pisał że to może nie ich sprawa co robią ze swoją własnością?
Czy ty czytasz co ja piszę?


czytam, nikt tego nie pisał, ale nik tez nie pisał ze to ich sprawa.. :P to miało byc takie zdanie konczace, Które miało podkreslic bezsensownosc przegadywania sie w tym temacie. Wiadomo ze jedne lubi normalnie a drugi od tyłu.... no i cóż zrobić :P

qbus - Nie 24 Paź, 2010

Ade wyniki sa na stronie rajdu, Tata Klaudi 4 w gen (ze wspolczynnikami) 3 bez wposlczynikow i pierwszy w pucharze Subaru. :)

A co do niszczenia fajnych sprzetow... fakt czesc z nich powinna byc wypolerowana i stac za szyba ale ta czesc ktora zostala stworzona do scigania sie moze przezywac na takich imprezach swoja druga mlodosc.

matt - Pon 25 Paź, 2010

moja relacja, kręcona paściową cyfrówką więc nie spodziewać się mega full hiper HD :rotfl:

jarek-malopolska - Pon 25 Paź, 2010

ade napisał/a:
a tak z ciekawosci jakies wyniki sa???

wyniki co roku są takie same, zawsze wygrywa Zasada w Mercedesie :rotfl:
z resztą za rok też wygra :lol2:

Janusz - Pon 25 Paź, 2010

jarek-malopolska napisał/a:
wyniki co roku są takie same, zawsze wygrywa Zasada w Mercedesie :rotfl:
z resztą za rok też wygra :lol2:


no jakby to powiedzieć.... Pan jest chyba głównym organizatorem i sam ustala zasady :D miedzy innymi wsólczynnik :p Ktory moim zdaniem jest mega oszukaństwem :P przecież starsi kierowcy są bardziej doświadczeni... a jak ktoś jest juz niedołężny to niech sobie da spokój ze sportowa jazda bo jeszcze komuś krzywdę zrobi ;)

GeKo - Pon 25 Paź, 2010

Scena z 0:22sek MISTRZ
matt - Pon 25 Paź, 2010

GeKo, gość szedł taką bombą, że mi się ciepło zrobiło, bo śmignął cięcie zaraz przy nas ... a jak on tam wyrobił w lasku to do dziś się zastanawiam (kumpel fotograf właśnie w tym lasku był, i mówi że takiej sytuacji nie miał odkąd cyka foty na rajdach :jupi: )

btw. tutaj jego galeria http://picasaweb.google.c...lie/RajdZubrow#

Anonymous - Wto 26 Paź, 2010

ta ferarka cos jechała czy sie wiozła??
matt - Wto 26 Paź, 2010

rabarbar, woziła, podobnie jak maserati... aż nie umieściłem materiału z ich przejazdu bo stwierdziłem, że znacznie obniżą tempo klipu :]
wasq - Śro 27 Paź, 2010

fydi napisał/a:
Cytat:
Kurcze, zawsze szkoda mi jest tych niszczonych klasyków

Kurcze, a mnie zawsze szkoda tych klasyków co są wożone na wystawy lawetą


mnie szkoda jest upalanych klasykow przez takie "sieroty" co je rozbijają :D

ale widze ze rajd zubrow jak co roku dostarcza sporo kilo zlomu na najblizszy szrot :D

jarek-malopolska - Śro 27 Paź, 2010

a tak pozostając w tej tematyce, troche wstecz, jechał podobny rajd organizowany przez Czopera, bodaj Krokusy sie to nazywało, w okolicach Gorlic był.. Bedzie to jeszcze czy tylko jednorazowa impreza to była ?
Bad-i - Śro 27 Paź, 2010

Czopera czy Czopika??
ade - Czw 28 Paź, 2010

Bad-i napisał/a:
Czopera czy Czopika??


na czopika mowia czoper...

teoretycznie ma byc... ale ja osobiscie czarno to widze... troche za duzo dzwonow bylo

jarek-malopolska - Czw 28 Paź, 2010

ade napisał/a:
na czopika mowia czoper...
;D

a w jakim to miesiacu jest/bedzie?

speed555 - Sob 30 Paź, 2010

podobno za dużo dzwonów było i czopik sie juz boji kolejny raz taka impreze robic:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group