To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] Klasa Historyczna

Jaco - Nie 14 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:

A wracając do tematu, to bardziej mnie interesuje czy clio przeszlo by BK w RSMP w klasie HR ;)


Jeśli jest budowane zgodnie z homologacją to pewnie przejdzie, nie widziałem homologacji od clio ale pewnie w homo są foty wszystkiego ( zawias, hamulce, silnik, skrzynia) i tak to musi
+/- wyglądać jak na fotkach.

Bad-i - Nie 14 Lis, 2010

he he no to raczej nie ma szans, nie ma bata zdobyc wszystkich czesci zgodnych z homo raczej :(
Jaco - Nie 14 Lis, 2010

z drugiej strony na BK1 sprawdzają tylko wyposażenie bezpieczeństwa, a na BK2 to wątpię żeby brali jakieś stare złomy z Historycznej :] .. Trzeba by zapytać kogoś kto jeździ w tej klasie jakie jest podejście panów technicznych
Bad-i - Nie 14 Lis, 2010

Pewnie najlepiej jest umowic sie z Nowakiem i pokazac mu auto ;)
Loko - Nie 14 Lis, 2010

Wg. mnie zawias będzie sporym problemem, o ile się tam nic nie zmieniło.
Bad-i - Nie 14 Lis, 2010

Loko napisał/a:
Wg. mnie zawias będzie sporym problemem, o ile się tam nic nie zmieniło.


Mysle ze zawias to akurat najmniejszy problem dla komisji technicznej

Loko - Nie 14 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:
Loko napisał/a:
Wg. mnie zawias będzie sporym problemem, o ile się tam nic nie zmieniło.


Mysle ze zawias to akurat najmniejszy problem dla komisji technicznej


Nie wiem może coś pomyliłem, ale z tego co pamiętam, to twoje clio ma zawias z normalnego clio + gruby dystans, a to nijak nie pasuje do homologacji auta w specyfikacji maxi, ani w żadnej innej, a załącznik J też nie dopuszcza dystansów.

kubas - Nie 14 Lis, 2010

Loko napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Loko napisał/a:
Wg. mnie zawias będzie sporym problemem, o ile się tam nic nie zmieniło.


Mysle ze zawias to akurat najmniejszy problem dla komisji technicznej


Nie wiem może coś pomyliłem, ale z tego co pamiętam, to twoje clio ma zawias z normalnego clio + gruby dystans, a to nijak nie pasuje do homologacji auta w specyfikacji maxi, ani w żadnej innej, a załącznik J też nie dopuszcza dystansów.


ale o jakich dystansach mówimy przecież Bad-i ma felgi z dużym odsadzeniem :D

Bad-i - Nie 14 Lis, 2010

Loko napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Loko napisał/a:
Wg. mnie zawias będzie sporym problemem, o ile się tam nic nie zmieniło.


Mysle ze zawias to akurat najmniejszy problem dla komisji technicznej


Nie wiem może coś pomyliłem, ale z tego co pamiętam, to twoje clio ma zawias z normalnego clio + gruby dystans, a to nijak nie pasuje do homologacji auta w specyfikacji maxi, ani w żadnej innej, a załącznik J też nie dopuszcza dystansów.


To wlasnie chce przerobic, ale nie rozumiem dlaczego piszesz ze zalacznik J nie dopuszcza dystansow. Jak nie dopuszcza jak duzy procent w RPP na dystansie smiga ?

Kiedys pamietam rozmawialem z Nowakiem na temat w ogole startow tym samochodem to powiedzial ze problemu by nie bylo. Jedynie musial bym wykazac ze auto jest zbudowane z glowa i nie jest to jakas druciarnia.

No nic pozostaje sie umowic i niech sam oceni. Jak on juz oceni ze mozna to bedzie dobrze (w gorach to wiem ze na bank mozna nim latac)

Loko - Nie 14 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:
Loko napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Loko napisał/a:
Wg. mnie zawias będzie sporym problemem, o ile się tam nic nie zmieniło.


Mysle ze zawias to akurat najmniejszy problem dla komisji technicznej


Nie wiem może coś pomyliłem, ale z tego co pamiętam, to twoje clio ma zawias z normalnego clio + gruby dystans, a to nijak nie pasuje do homologacji auta w specyfikacji maxi, ani w żadnej innej, a załącznik J też nie dopuszcza dystansów.


To wlasnie chce przerobic, ale nie rozumiem dlaczego piszesz ze zalacznik J nie dopuszcza dystansow. Jak nie dopuszcza jak duzy procent w RPP na dystansie smiga ?


W załaczniku J nie ma żadnej wzmianki o dystansach czyli nie dopuszcza, zawodnicy w RPP śmigają na dystansach pewnie dlatego, ze są one w homologacji poszczególnych aut, wiec wtedy można je stosować.

Bad-i - Nie 14 Lis, 2010

a to w takim razie musze sie wczytac bardziej w przepisy ;)
ictus - Pon 15 Lis, 2010

no wlasnie skoro nie ma wzmianki to mozna... co nie jest zabronione jest dozwolone... jakos nie widzialem nic w homologacji nt dystansow
Jaco - Pon 15 Lis, 2010

ictus napisał/a:
co nie jest zabronione jest dozwolone... jakos nie widzialem nic w homologacji nt dystansow



ziom poczytaj sobie cały załącznik a nie pierdol farmazonów :wall:


ARTYKUŁ 1: UWAGI OGÓLNE
1.1. MODYFIKACJE
Zabroniona jest każda modyfikacja, jeżeli nie zezwala na nią wyraźnie regulamin
danej grupy, w której samochód zgłoszony jest do zawodów lub przepisy ogólne
podane poniżej, chyba że nakazana jest rozdziałem „Wyposażenie bezpieczeństwa”.

CHRZANEK - Pon 15 Lis, 2010

jaco to mój kolega :) :) :)

Pewnym "mykiem" dotyczącym dystansów jest przyklejenie ich do felgi aby stanowiły z nia integralną część - nie chce podejmowac się osądu czy jest to zgodne z homologacja czy nie :)

Jaco - Pon 15 Lis, 2010

heh mam nadzieję , że na Barbarce napijemy się jakiegoś piwka, albo turbo coli :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group