To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - licencja R2

Tomcat - Sob 15 Sty, 2011

matt napisał/a:
Marcel ale nie podejrzewam, że Tomact będzie chciał sie kulać do Wawy na egzaminy albo w Wawie do automobiklubu zapisywać ... choć ja tam nie wiem, niech sie sam wypowie, jak był barbórkę oglądać to może się napalił chłopak ;D


Tak tak, poza tym kupiłem ostatnio Lancera z klatką i kłówką + treningówkę. Teraz dla mnie to drobnostka... I pomyśleć, że przez tyle lat zastanawiałem się nad kupnem drukarki laserowej... :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Egzamin chcę zdawać w Katołicach, a zapiszę się tak gdzie będzie to najłatwiejsze :P

106 - Nie 16 Sty, 2011

Jak egzamin chcesz zdawac w katowicach to wyybrany przez ciebie klub musi bys z okregu slaskiego.
Tak przynajmniej bylo 2005 kiedy ja robilem lic... Stad tez moja przynaleznosc do zamkowego.
W kato licencjami w pzm zajmuje sie dominik. Bardzo sprawnie mozna wszystko zalatwic :)
Sam egzamin na slasku byl duzo trudniejszy niz ten organizowany przez ak krakowski.

Tomcat - Nie 16 Sty, 2011

Dlatego też dzisiaj będę rozmawiał z Marcinem Kobryniem o zapisaniu się do AZT :) Egzamin chcę zdać w Kato, bo w Krakowie oczywiście nic kompletnie się nie dzieje... :/
GeKo - Nie 16 Sty, 2011

106 napisał/a:
W kato licencjami w pzm zajmuje sie dominik. Bardzo sprawnie mozna wszystko zalatwic
Zgadza się, chyba ze jest akurat na urlopie ;)
matt - Nie 16 Sty, 2011

Tomcat napisał/a:
o zapisaniu się do AZT

:wall:
Tomcat napisał/a:
Egzamin chcę zdać w Kato

:jupi:

qbus - Nie 16 Sty, 2011

Czemu AZT? osobiscie jakbym mial wybierac klub na slasku to tylko Zamkowy.
Tomcat - Nie 16 Sty, 2011

qbus napisał/a:
Czemu AZT? osobiscie jakbym mial wybierac klub na slasku to tylko Zamkowy.


Prawie zawsze jeździłem do nich się ścigać i na treningi, więc najlepiej ich znam i najłatwiej jest mi tam coś załatwić. Poza tym klamka zapadła... Dziś zapłaciłem składkę, w tygodniu mają mnie zgłosić na egzamin :jupi:

Przem_106 - Pon 17 Sty, 2011

Panowie, 2 szybkie pytania o licencje "R"

- czy jak wyjezdziłem w 2010r 33pkt do licencji R lub 7 razy meta, to czy to działa dozywotnio, tj moge starac się o "R" kiedy tylko chcę? Czy musze wykorzystac ten fakt w 2011?
- czy podwyzszenie licencji wiąze się z jakims egzaminem, kursem itp?

Wiem, najlepiej zadzwonic do klubu i się dowiedziec, ale zrobie to dopiero jutro :]
Mam za free przedłuzenie licencji na 2011 za tzw "zasługi dla klubu" i od wczoraj zastanawiam się jaka moze mi się przydac w przyszłosci :faja:

106 - Pon 17 Sty, 2011

podwyzszenie licencji z R1 na R nie wiaze sie z zadnym egzaminem. z tego co
pamietem to punkty nie przepadaja.... Rke wydaje ZG PZM... na swojej stronie
maja archiwalne wyniki rajdow i stamtad sobie sami sciagaja... wniosek, kasa,
fotki i to chyba wszystko.

biez Rke zwlaszcza teraz po utwozeniu klasy HR-P... 106tka chyba nie ma juz
waznej homologacji wiec nadawala by sie do niej bardzo dobrze. RSMP to RSMP.

Przem_106 - Pon 17 Sty, 2011

106 napisał/a:

biez Rke zwlaszcza teraz po utwozeniu klasy HR-P... 106tka chyba nie ma juz
waznej homologacji wiec nadawala by sie do niej bardzo dobrze. RSMP to RSMP.


Dzięki Bartek, dałes mi natchnienie :jupi:

Mick - Wto 18 Sty, 2011

Przem_106 napisał/a:

Dzięki Bartek, dałes mi natchnienie :jupi:


No i tak trzymać ! :]

Anonymous - Wto 25 Sty, 2011

Czy znacie jakąś przyjemną przychodnię medycyny sportowej w Warszawie lub okolicach? Pytam w kontekście badań do licencji.
Kuner - Wto 25 Sty, 2011

Na skrze masz cały osrodek dla sportowcow ale badania trwaja caly dzien i kosztuja poodobno 250 zł (nie bylem, od kogoś tam usłyszałem). Moj kolega robił w sulejówku za 50 zł i bezproblemowo jak to było u dr. Karbowicza. Namiary dam później bo musze wyrwać od neigo :)

Edit: już mam. dr. Jacek Mikołajuk 601-072-571. Przyjmuje także w szpitalu praskim i tam można sie z nim umówić :)

Bad-i - Wto 25 Sty, 2011

Kuner napisał/a:
Moj kolega robił w sulejówku za 50 zł i bezproblemowo

Edit: już mam. dr. Jacek Mikołajuk 601-072-571.


Wiedziałem że Sulejówek i Wesoła to Mekka motorsportu :]

Dla mnie idealny namiar

Anonymous - Wto 25 Sty, 2011

Kuner napisał/a:
dr. Karbowicza.


kurde wczoraj się dopiero dowiedziałem od witka :(

Kuner napisał/a:


Edit: już mam. dr. Jacek Mikołajuk 601-072-571. Przyjmuje także w szpitalu praskim i tam można sie z nim umówić :)


kiedy jedziesz?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group