To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Szukam dziewczyny...

Bart - Nie 23 Sty, 2011

jeeesteeeem tu :faja:
Janusz - Nie 23 Sty, 2011

czyli martin nie jesteś prawdziwym mężczyzną???
k-mart - Nie 23 Sty, 2011

Janusz napisał/a:
czyli martin nie jesteś prawdziwym mężczyzną???


majac jedna juz do konca zycia, martin zalozy drugi temat:
"szukam dziewczyny na weekendy"

M - Nie 23 Sty, 2011

:lol2: :lol2: :lol2:
martin.h - Nie 23 Sty, 2011

O karwa :rotfl:

Zakładając ten temat wczoraj nie byłem zbyt trzeźwy, tzn. wszystko się zgadza, ale nie powinno być tego tematu ;D

Ale jak już jest to niech tak zostanie.

A wracając do panienki z Evo, dla mnie dziewczyna nie musi byc chodzącą pięknością. Ważne aby była naturalna, interesująca, kobieca i mnie pociągała, a że gusta są różne to...

bart, nie wiem, nigdy nie próbowałem analu.

Janusz napisał/a:
czyli martin nie jesteś prawdziwym mężczyzną???


Tamto zdanie napisałem z przymrużeniem oka, humorystycznie, a widzę że większość wzięła to na poważnie.

kubas - Nie 23 Sty, 2011

Cytat:
bart, nie wiem, nigdy nie próbowałem analu.


czyli jeszcze nie spotkałeś mi ?

Bart - Nie 23 Sty, 2011

martin, jeszcze jedna wskazówka przy wyborze partnerki:

alfabet zaczyna się od "C" :]

qbus - Nie 23 Sty, 2011

Właśnie miałem pisać czytając ten temat że ktoś przesadził wczoraj z alkoholem :)

dobrze że autor sam się przyznał.

Bad-i - Nie 23 Sty, 2011

Bart napisał/a:

alfabet zaczyna się od "C" :]


+ siliks
35+

Vlodarsky - Nie 23 Sty, 2011

dwie ostatnie strony to kwintesencja hh.org - mistrz żarty :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Kuner - Nie 23 Sty, 2011

Taki wątek do zwierzania się to ja też potrzebuje pomocy :) Dlaczego zawsze jak poznaje jakąś dupę to jestem napruty jak świnia. Niestety czasami zdarzają się paszkwile bo zmienia mi się system z zero dziesiątkowego na puknął / nie puknął. Postanowiłem rzucic alkohol i brakuje mi go. Bez wódy moje życie nie jest takie barwne. Brakuje mi uczucia kaca, deliry czy moralniaka o poranku. Brakuje mi dziur w pamięci, pustki w portfelu i ewentualnych uszkodzeń ciała.
Co mam zrobić? Zacząć znowu chodzic na imprezy i chlać na umór z ryzykiem przeżycia poranku kojota czy nie pić i żyć w nudzie ale godnie? ;D

Bart - Nie 23 Sty, 2011

pić, nie mam wątpliwości :]


Qukie - Nie 23 Sty, 2011

Kuner napisał/a:
Taki wątek do zwierzania się to ja też potrzebuje pomocy :) Dlaczego zawsze jak poznaje jakąś dupę to jestem napruty jak świnia.


Bo to jest taki zwykły, właściwy, staromodny sposób, a nie przez fejsika, sympatię czy inną słit stronkę. Nie ma lepszego sposobu. przerabiałem w wakacje od czerwca do listopada, a w 2011 mam nadzieję zacząć wcześniej :]

Tomcat - Nie 23 Sty, 2011

Qukie napisał/a:
Kuner napisał/a:
Taki wątek do zwierzania się to ja też potrzebuje pomocy :) Dlaczego zawsze jak poznaje jakąś dupę to jestem napruty jak świnia.


Bo to jest taki zwykły, właściwy, staromodny sposób, a nie przez fejsika, sympatię czy inną słit stronkę. Nie ma lepszego sposobu. przerabiałem w wakacje od czerwca do listopada, a w 2011 mam nadzieję zacząć wcześniej :]


Widzisz, ja swoją poznałem z minumum dwoma promilami w czubie i niebawem stuknie drugi rok. Ta staromodna metoda wcale nie jest taka zła :P

Qukie - Pon 24 Sty, 2011

ale ja w żadnym wypadku się nie nabijam, to JEST właściwy sposób. Mój brat swoją żonę, z którą są już z 6 lat poznał jak był najarany :] get drunk, find girls


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group