To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Short Shifter

FreeMan - Sob 19 Sie, 2006

dzik napisał/a:
FreeMan napisał/a:

a slyszales cos o kompresorze do F4R ??


Na pewno nie tak latwo jak w starszym bo chodzi o sterownik, ten od willego bardzo latwo przeprogramowac by dzialal w nadcisnieniu. W f4r najlepsza opcja na doladowanie to chyba swap na silnik z megane rs.


jak narazie to chyba za droga opcja, to po pierwsze a po drugie, to wydaje mi sie ze nie uda sie silnika meg rs wcisna co do clio. Za malo miejsc.

k-mart - Nie 20 Sie, 2006

Cytat:
a slyszales cos o kompresorze do F4R ??

niestety nie bo nie bardzo sie tym intersowalem...staram sie skupic na F7R(P). Jesli o czyms uslysze, oczywiscie dam znac :)

Anonymous - Wto 22 Sie, 2006

W srode zabieram sie za autko - i bede probowal zrobic homemade - short shifter w/ginstrukcji na forum www.club106.pl zobaczymy co z tego wyjdzie

tu jest link ale trzeba sie zarejestrowac
http://www.club106.pl/viewtopic.php?t=800

Grzesiek VTS - Wto 29 Sie, 2006

Saxorulez i co znalazles ??? :D

Bo ja sie pisze jak zawsze :)

Loko - Sob 30 Wrz, 2006

Halo i jak temat umarł ? Nie da się nic zrobić w kwesti tego short shiftera?
saxorulez - Sob 30 Wrz, 2006

No dobrze.. takie cos trzeba zrobić:






tak to wygląda na samochodzie



a tu wymiary:



I pytanie kto może to zrobić?????

Maciek - Sob 30 Wrz, 2006

ja po weekendzie jakos powinienem coś wiedzieć ale nie obiecuje :)
Anonymous - Sob 30 Wrz, 2006

Wiem kto to może zrobić! W Piasecznie jest super tokarz, uczciwy i myślący, robi nam cudeńka do motocykli. Przy tak dokładnym rysunku technicznym nie powinno być problemu. Jutro zdobędę do niego numer na komórkę, powołasz się Łukasz na naszą firmę, z Konstancina masz blisko i sprawa załatwiona. Ja się od razu piszę na sztukę :)
Maciek - Sob 30 Wrz, 2006

Łukasz a wiadomo coś z jakiego to ma być materiału dokładniej?
No ja własnie wykombinowałem, zeby to u znajomego mojego Ojczulka zrobić, bo on ma kilka takich tokareczek i może zaproponuje coś dobrego:)

Loko - Sob 30 Wrz, 2006

No ładnie się panowie zabieracie do roboty :) , ja nawet nie zdążyłem wpaść na to jak się nazywa pan który może coś takiego zrobić, a tu już prosze konkretne propozycje :)
Grzesiek VTS - Nie 01 Paź, 2006

Dzsiaj w godzinach popołudniwych ,juz bede wiedział co i jak :564:
saxorulez - Nie 01 Paź, 2006

Maciek napisał/a:
Łukasz a wiadomo coś z jakiego to ma być materiału dokładniej?


aluminium - wiem że alu nie jest równe alu ale tutaj juz trzeba zasiegnąć info u jakiegoś profi tokarza/kogos kto zna sie an metalach.. mogę poszuakać info z jakiego to ma byc materiału

Grzesiek VTS - Nie 01 Paź, 2006

Właśnie byle u tokarza i po primo jaki to jest materiał ???może i Alu ale jakieś specjalny stop :)
saxorulez - Wto 03 Paź, 2006

Kto wchodzi:

1.saxorulez
2.gd600
3.
4.
5.

Niemy - Wto 03 Paź, 2006

Kto wchodzi:

1.saxorulez
2.gd600
3.niemy
4.
5.

zalezy jakie koszty



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group