To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Bo lubię zapitalać

Bart - Wto 14 Lut, 2012

hehe, coś w tym jest
nox - Wto 14 Lut, 2012

dla tego ja wzbraniam się od tego żeby spróbowac się czymś takim przejechać :D rozbil bym się w pierwszy no może w drógi tydzień :D
mi - Wto 14 Lut, 2012

kurde, ja nie wiem, ja tego nie czuję. Samochodem - owszem, w szybkim samochodzie wciskam gaz w podłogę i nie jestem w stanie odpuścić, ale na motórze nie, zupełnie.
michool_vt - Wto 14 Lut, 2012

nox napisał/a:
dla tego ja wzbraniam się od tego żeby spróbowac się czymś takim przejechać :D
+1

wiem, ze by mi sie spodobało i wiem, ze zrobiłbym sobie ziaziu.
cud, że nie zrobilem sobie krzywdy latajac skutrem po wawie, ze słoikami w plecaku :>

misiek86electro - Wto 14 Lut, 2012

prosty przykład jak kupowałem crossówke...

mówie ze 125 wystarczy Ryba na to ze szkoda hajsu kup odrazu cos wiekszego....

kupiłem 250 4T




szczerze w pierwszym miesiacu brakowało przy 250 cm3 mocy :)
Ryba miał racje :faja:

Ryba - Śro 15 Lut, 2012

No mówiłem Misiek - 250 jest SPOKO, aż dziwne że już Ci zabrakło mocy =]
Ile to ma kuni ? 45 ? Jeździłem na kolegi CRF250 i powiem Ci że robi przeciąg xD

W tym artykule najbardziej mi się podoba:
Cytat:
Jeżeli zsiadając z agresywnej sześćsetki dalej myślisz, że nie będziesz jej kręcił pod sufit to powtórz to sobie patrząc w lustro. Kłamiesz.


So fuckin true :lol2:

Jak będę miał wolny hajs to zdecydowanie pakuje się w to:

Na torze skręca lepiej od supersportów, a jak człowieka najdzie to można wpakować krosowe felgi z kapciami i dzida w teren!

inb4: da się zarejestrować, trza tylko przejść przegląd pakując normalne światła i kierunki.

E: Pitt, dzięki za zrobienie porządku z tematem, Michała karwa mozna prosić latami

misiek86electro - Śro 15 Lut, 2012

Cytat:
No mówiłem Misiek - 250 jest SPOKO, aż dziwne że już Ci zabrakło mocy =]
Ile to ma kuni ? 45 ? Jeździłem na kolegi CRF250 i powiem Ci że robi przeciąg



Powiem Ci że w ostry teren spoko, ale juz po kraweznikach i troche dróg publicznych to brakuje :P

koma600 - Śro 15 Lut, 2012

misiek86electro, najgorzej to że te silniki mało wytrzymują wymienianie: tłoka pierścieni, korby ,, A latał ktoś na suzuki dzr 400 bo chodził mi po głowie dwie wersje terenowa i supermoto
misiek86electro - Śro 15 Lut, 2012

koma600 napisał/a:
misiek86electro, najgorzej to że te silniki mało wytrzymują wymienianie: tłoka pierścieni, korby ,, A latał ktoś na suzuki dzr 400 bo chodził mi po głowie dwie wersje terenowa i supermoto



ja latam na drz-cie 400 :faja:


każdy cross mało wytrzymuje bo ma mega obciazenia na drodze publicznej strasznie sie meczy co zreszta słychać. Tak jakbys upalał samochod non stop na trzecim biegu. Dość drogi sport dlatego najlepiej wstrzelić sie w dobry model marke i kwestia tez jest 2T czy 4T...
Suzi czy Yamaha ma bardzo duzo czesci z rynku wtórnego, alegro itp. KTM jest drogie w utrzymaniu jak subarka w świecie samochodów :) A Kawa to wogole strzał w kolano yebie sie na potęge i mało cześci. Co do DRZ-ty pisz postaram sie odpowiedziec latam na kumpla. Idealnie wywazony środek ciezkości typowe enduro moja yamaha jest typowo torowa (mega lekki przód stawiam ja z gazu na 3) ale zato przyjemność ze skoków jest straszna :)


kurde napisałem to chyba jak Emeryt :P hehe

Jakarti - Śro 15 Lut, 2012

cos tu sie karwa zawiesilo.
non stop mam ten temat jako nieprzeczytany..

PiTT - Śro 15 Lut, 2012

to go przeczytaj w końcu :)
M - Śro 15 Lut, 2012

zakręć smigłem możę jesteś we śnie jak w incepcji :D
PiTT - Śro 15 Lut, 2012

zakręć smigłem możę jesteś we śnie jak w incepcji :D
miras - Śro 15 Lut, 2012

Ja mam takiego "lytra" i powiem że kusi żeby odkręcić na maxa


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

ale przeszedłem kilka mniejszych sprzętów wcześniej i mam do niego respekt jak cholera, oficjalnie dla rodziny to jest turystyk do spokojnej jazdy. :devil:

Ryba - Śro 15 Lut, 2012

Wybacz moją niewiedze, ale co to za motur ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group