To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Modern Home Design - fotoblog na FB

Franek - Sob 03 Mar, 2012

siema napisał/a:
(1.000.000 odsłon/m=100.000uu/m=3.300uu/dzień)

To tak nie działa i nie wolno tak liczyć.

Więc jesli 100 000 uu masz w miesiąc, to w dzień masz pewnie z 15 000 uu.

Jakarti napisał/a:
niestety tepaki z reklamy wymyslili ograniczenie wyswietlenia reklamy do 1

:D
Czyli dla niewtajemniczonych Capping 1.
:)

Ogólnie to sporo osób na tym forum pracuje w branży internetowej :D

Jakarti - Sob 03 Mar, 2012

No i fajnie..
Wlasnie mi sie snilo, ze zmienilem robote. Witalem siez cala firma ,dobre stanowisko ale nie wiem ile kasy... W snie tez zakladalem dresy i latalem z gola dupa :p niestety sie obudzilem :)
widocznie to nie byly pieczarki..

Siema trzezwiej!

Anonymous - Sob 03 Mar, 2012

Zróbcie jakiś temat z tym związany , z chęcią człowiek dowiedział by się więcej o ww. metodzie zarabiania !
M - Sob 03 Mar, 2012

Czesio napisał/a:
Zróbcie jakiś temat z tym związany , z chęcią człowiek dowiedział by się więcej o ww. metodzie zarabiania !

szkoda twojego czasu na to czesiu :D

Jakarti - Sob 03 Mar, 2012

Czesio napisał/a:
Zróbcie jakiś temat z tym związany , z chęcią człowiek dowiedział by się więcej o ww. metodzie zarabiania !

i co wtedy?
moze sprzedac Ci pomysl jeszcze na stronę, wykupic hosting i zaprojektowac www? :D
czesiu, jak czasem cos doyebiesz to az milo. wymysl cos ;)

a tak serio to jak bedziesz mial strone ktora bedzie generowac duza ilosc odslon i dysponowac jakakolwiek jakoscia uzytkownikow to po prostu zadzwon .zawsze sie cos znajdzie.

Anonymous - Sob 03 Mar, 2012

No mam parę pomysłów.

www.onisagejami.pl
www.wszyscyttożydzi.pl
www.najlepszedupywsieci.pl
www.znamysięnawysztkimnajlepiej.pl tu przekierowanie na hh.org ;D

siema - Sob 03 Mar, 2012

Tak to jest pisać na forum po pijaku ;)
Chciałem na szybko ujednolicić jednostki i sam zamieniłem unikalnych użytkowników z użytkownikami. Zatem żeby była jasność, to już dane z żywego organizmu: 1.000.000 odsłon/m. = 100.000 użytkowników/m. = 25.000 unikalnych użytkowników/m.
Przypadków może być jednak tyle, ile różnych portali- na jednych użytkownicy będą generowali mniejszą, a na innych większą ilość odsłon, na jednych współczynnik CTR (procenta kliknięć w reklamy) może być mniejszy, na innych większy. Trudno zatem wyliczyć dokładnie jaki zarobek może przynieść dana strona, jednak w programie Google Adsense powinien on osiągnąć wg mnie ok. 1.000 zł.
Jaka pisał chyba o zarobkach przy umowach z domami mediowymi- teoretycznie poziomy powinny być zbieżne- nie wiem jednak jak jest w praktyce, gdyż nigdy nie sprzedawałem reklam w ten sposób.

Gratulacje Cartoon za http://modernhomedesign.pl/, w mojej opinii krok w dobrą stronę. Dobrze, że to Ty kupiłeś tę domenę, bo sprawdzałem po tym jak napisałeś pierwszego posta i była jeszcze wolna ;) Jak zauważyłeś na statystykach z FB jest zainteresowanie tym co robisz także poza Polską, zatem poszedłbym za ciosem i kupił domenę globalną (.com masz zajęte, ale .eu jeszcze wolna)- łatwiej będzie się wypozycjonować na innych niż polskojęzycznych odbiorców.

Cartoon - Nie 04 Mar, 2012

siema napisał/a:
Gratulacje Cartoon za http://modernhomedesign.pl/, w mojej opinii krok w dobrą stronę. Dobrze, że to Ty kupiłeś tę domenę, bo sprawdzałem po tym jak napisałeś pierwszego posta i była jeszcze wolna ;) Jak zauważyłeś na statystykach z FB jest zainteresowanie tym co robisz także poza Polską, zatem poszedłbym za ciosem i kupił domenę globalną (.com masz zajęte, ale .eu jeszcze wolna)- łatwiej będzie się wypozycjonować na innych niż polskojęzycznych odbiorców.


Kupiłem za 0pln ;) a do tego usługa active.photo za kolejne 0pln ;D
Będę chyba patriotą i zostanę przy .pl ;)

Cartoon - Śro 07 Mar, 2012

Się pochwalę...
Dziewczyna chciała, żebyśmy na ścianie w sypialni położyli beton dekoracyjny.
Muszę przyznać, że początkowo nie byłem do tego przekonany, potem w sumie mi też ta opcja się spodobała, no i w końcu znalazłem gościa, który to robi.
Prace trwały dwa dni, efekt wg mnie jest za.jeb.isty :D (poniedziałek 2-3h i wtorek 2h)

http://modernhomedesign.p...ialnia-bedroom/

anjas - Śro 07 Mar, 2012

Cartoon napisał/a:
Dziewczyna chciała, żebyśmy na ścianie w sypialni położyli beton dekoracyjny.
Muszę przyznać, że początkowo nie byłem do tego przekonany, potem w sumie mi też ta opcja się spodobała, no i w końcu znalazłem gościa, który to robi.
Prace trwały dwa dni, efekt wg mnie jest za.jeb.isty (poniedziałek 2-3h i wtorek 2h)


lux ściana. Walnij teraz na nią jakąś fototapetę i będzie mistrz ;)

Niemy - Śro 07 Mar, 2012

czyli taka gładź, tylko szara i nierówna :)
Kamill - Śro 07 Mar, 2012

Ja mam w domu imitacje, bo tylko pomalowałem jedną ścianę w taki kolor ;)
Te widoczne linie, to są nacięcia ? Jak to było wykonane ?

Cartoon - Śro 07 Mar, 2012

Fototapeta jest na korytarzu ;) w każdym pomieszczeniu ma być inny motyw ;)

Swoja drogą podobał mi się patent na zrobienie nierówności... Położyli beton, wzięli cienką folię malarską, przyłożyli do ściany i jeżdżąc wałkiem malarskim przykleili ją do ściany.
Po 3 minutach oderwali i efekt nierówności gotowy :)

Franek - Śro 07 Mar, 2012

Cartoon, świetnie.
Bardzo fajnie to wygląda.
Te nacięcia to szlifierką?

Generalnie świetny pomysł by wrzucać takie "jak to jest zrobione"

anjas - Śro 07 Mar, 2012

ja miałem kiedyś takiego mistrz-tynkarza, który efekt nierówności osiągał na każdej ścianie. Nie sprawiało mu to żadnego problemu i nie brał za to ani złotówki więcej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group