To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Hamownia KRK

dawidkrakow - Czw 07 Cze, 2012

Proszę nie dopisywać osób które nie są chętne :P Wiem, że jest to w dziale offtop ale proszę o dopisywanie się osób które chcą shamować auto a nie zrobić bekę w temacie. To jest moje zdanie na ten temat i nie wiem na ile te osoby są zdecydowane ale coś to źle pachnie :P . Inaczej szkoda zachodu, i tak znając życie to z tego nic nie wyjdzie z takim podejściem do tematu.
Yarko - Czw 07 Cze, 2012

spoko, to taki forumowy rytuał :faja:
Fisher - Czw 14 Cze, 2012

To ile w koncu osob jest na prawde zdecydowanych a ile zostalo zapisanych dla sciemy?
Dzwonilem do Termanowskich i powiedzial mi gosc ze powyzej 5 samochodow oska jest za 80zl a 4x4 120zl. I nie wazne czy bedzie 10 czy 15 to cena dalej taka sama. Wiec mysle ze mozna by juz sie umowic na jakis termin, lub ewentualnie sprawdzic jak sprawa wyglada w Detechu.

Pozdrawiam

was79 - Czw 14 Cze, 2012

Lista z grubsza wyklarowała się w innym temacie:

1.Part
2.Marek32
3.Was68
4.Qi
5.Bulix
6.Kaken
7.Majer
8.Książe Stanisław Poniatowski
9. Rosyjscy fani sierpa i młota
10.Moja stara
11.Twoja stara
12. Stiwi Łonder
13. Jakarti - tuż przed zamknięciem tematu
14. Rysiek z Klanu
15. Pan Wiesiek z klatki obok (z parteru)
16. Wpisałbym mAbZa ale on sklania sie ku megi
17. Lee Noble

anjas - Czw 14 Cze, 2012

Lee Noble jednak nie może, pracuje nad Arrrinerrrą
dawidkrakow - Pią 15 Cze, 2012

następny weekemd pasuje?? 3 osoby napewno się znajdą. Ja dalem upieram się na Termanowskich :D Ja jestem na 100% Czyli panowie co ustalamy 23 czerwca?? 1 osoba z MG jest pewna. Wieczorkiem dopiszę czy jest nas 5-ciu :D
Fisher - Wto 19 Cze, 2012

No ja jestem chetny. Spytam dzisiaj kumpli i moze by byly dodatkowe 2 osoby. Tylko trzeba tam do nich zadzwonic bo oni chyba co 2 sobote hamuja tylko. A jakas konkretna godzine proponujesz? Wszyscy musimy przyjechac w jednym czasie, nigdy nie hamowalem grupowo.
Fisher - Wto 19 Cze, 2012

No ja jestem chetny. Spytam dzisiaj kumpli i moze by byly dodatkowe 2 osoby. Tylko trzeba tam do nich zadzwonic bo oni chyba co 2 sobote hamuja tylko. A jakas konkretna godzine proponujesz? Wszyscy musimy przyjechac w jednym czasie, nigdy nie hamowalem grupowo.
Shymek - Wto 19 Cze, 2012

No ja jestem chetny. Spytam dzisiaj kumpli i moze by byly dodatkowe 2 osoby. Tylko trzeba tam do nich zadzwonic bo oni chyba co 2 sobote hamuja tylko. A jakas konkretna godzine proponujesz? Wszyscy musimy przyjechac w jednym czasie, nigdy nie hamowalem grupowo.
dawidkrakow - Wto 19 Cze, 2012

23 czerwca godzina pewnie koło 10 jeszcze dziś zadzwonie i ustalę dokładnie.

1. dawidkrakow- Peugeot 106 100%
2. lukas_s- Peugeot 106 80%
3. Wod2u- Nissan 100%
4. Fisher- Opel Corsa 100%
5.Shymek- 100%??
6. Bumelant - MG ZR 1.8 1?? 100%
Do tego jeszcze chłopaki od rover-ków mają mi dać znać dziś



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sprawa się lekko skomplikowała ponieważ mają zamknięte w sobotę 23 czerwca. Termian albo 30 czerwca lub w tyg. Proszę o podanie terminu jaki wam pasuje. Cea tak jak mówiłem 80zł

Janusz - Wto 19 Cze, 2012

przestawcie na jakiś lipcowy termin to tez bym sie pisał :)
dawidkrakow - Pią 22 Cze, 2012

Nie mogłem wytrzymać i byłem u nich dziś oto wynik. Wydech 2 cale kwasówka na 2 fłumikach RM ,kolektor 4-2-1 najprawdopodobniej Raceland, Dolot al'a Raceland z stożkiem Green i ne a reszta to nie wiem :P Czas ruszyć głowicę i cieńszą uszczelkę i liczyć na dalsze przyrosty :D

Wynik 139,0km 158nm
139,3 na włączonej klimie jako 2 pomiar.

Wykresik dodam zaraz jak go zeskanuje :D

Czerwony wykres bez klimy (pomiar 1)
Czarny z włączoną klimą (pomiar 2)


WuRC - Nie 24 Cze, 2012

To czy z klimą, czy bez to i tak raczej bez różnicy, bo przy pełnym obciążeniu sprężarka się wyłącza.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group