To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

Michał - Sob 09 Cze, 2012

Loko , Maciusiowy - ja ok 16stego lipca lece.
leszq - Sob 09 Cze, 2012

Też zastanawiam się nad wyjazdem w drugiej połowie lipca. Z ofert które można znaleźć w internecie wychodzi że trzeba wydać ok 20-30 Euro od osoby za noc. Tyle że te oferty w rozsądnych cenach są już zarezerwowane. W Neckermannie zaoferowali mi 2 osobowy pokój w jakimś nędznym pensjonacie za 1900zl/10dni od osoby bez wyżywienia... Planuje jechać w okolicę wyspy Murter, najchętniej miejscowość Tisno, bo tam zatrzymują się znajomi. Orientuje się ktoś czy rzeczywiście łatwo tam znaleźć nocleg na miejscu i cena będzie adekwatna do tego co się dostaje ^_^' ? (czyli tak ok 20/euro za noc brzmi uczciwie)

//leszq

Maciusiowy - Sob 09 Cze, 2012

Michał napisał/a:
Loko , Maciusiowy - ja ok 16stego lipca lece.


ponawiam pytanie - cieniem? :>
'na dziko'? :>

zefir - Śro 20 Cze, 2012

macie jakas optymalna trase do Chorwacji?

bo znajomy za tydzien smiga i zamiast samlotu jednak jedzie autem

Michał - Śro 20 Cze, 2012

ja nakoorwiam przez budapest
Anonymous - Śro 20 Cze, 2012

Warszawa(lub inne miasto)-Częstochowa-Katowice-Ostrava-Brno-Wien-Graz-Maribor-Zagreb-Dubrovnik

będąc za Zagrzebiem można z autostrady zjechać w dowolnym miejscu i dojechać do magistrali na wybrzeże lub samego Dubrovnika (autostrada kończy się kilkadziesiąt km przed) ;)

zefir - Śro 20 Cze, 2012

danke czekam jeszcze na kogos jeszcze
moze ŁukaszS3 coś dopowie :)

anjas - Śro 20 Cze, 2012

AleX_R53 napisał/a:
Warszawa(lub inne miasto)-Częstochowa-Katowice-Ostrava-Brno-Wien-Graz-Maribor-Zagreb-Dubrovnik

będąc za Zagrzebiem można z autostrady zjechać w dowolnym miejscu i dojechać do magistrali na wybrzeże lub samego Dubrovnika (autostrada kończy się kilkadziesiąt km przed)


takem jechał i było OK
+1

M - Śro 20 Cze, 2012

anjas napisał/a:
AleX_R53 napisał/a:
Warszawa(lub inne miasto)-Częstochowa-Katowice-Ostrava-Brno-Wien-Graz-Maribor-Zagreb-Dubrovnik

będąc za Zagrzebiem można z autostrady zjechać w dowolnym miejscu i dojechać do magistrali na wybrzeże lub samego Dubrovnika (autostrada kończy się kilkadziesiąt km przed)


takem jechał i było OK
+1

+1 szybka trasa

Maciusiowy - Śro 20 Cze, 2012

zefir napisał/a:
moze ŁukaszS3 coś dopowie


Łukasz płynie jachtem :]

zefir - Śro 20 Cze, 2012

proste!
ŁukaszS3 - Śro 20 Cze, 2012

Nie jacht stoi już tam... Ja startuję w Katowicach i ląduję w Dubrovniku i tam jest samochód na parkingu. Tak jest najszybciej... :> :> :>
ŁukaszS3 - Śro 20 Cze, 2012

AleX_R53 napisał/a:
Warszawa(lub inne miasto)-Częstochowa-Katowice-Ostrava-Brno-Wien-Graz-Maribor-Zagreb-Dubrovnik


Oczywiście powyższy post to joke :*

Ja jadę inaczej bo nie płacę wtedy winety na Słowenia to raz, dwa wineta na Słowacje jest tańsza niż na Czechy, trzy to wineta na Węgry jest tańsza niż na Austrię i pomykam sobie autostradą obok Balatonu.

Do sedna... Ja jadę w następujący sposób: Granicę z Czechami przejeżdżam w Lesznej i jadę sobie na Mosty u Jablunkova drogą nr 11, potem na Zilinę tak samo drogą nr 11 i wpadam na Autostradę D1 na Bratysławę. Z Bratysławy na Budapeszt drogą M1 i na wysokości Gyora uderzam na południe drogą nr 81 w kierunku na Mór i w prawo na autostradę M7 w kierunku Nagykanisza do granicy z Chorwacją. Potem wiadomo Zagrzeb i już zależnie gdzie jedziemy dalej autostradą. W ten sposób jestem na miejscu (pod Zagrzebiem) w 10 godz a w Makarskiej 12 godz nie przekraczając 140km/h na Autostradzie i 100km/h na innych drogach.

I unikam ryzyka sfochowanych jeba.nych celników na Słowenii przez których nieraz stałem 6 godz ;]

leszq napisał/a:
yspy Murter, najchętniej miejscowość Tisno,


Od 2 lat jestem tam co roku i w tym roku też jadę ;) Nocleg dostaniesz ale jest tam dość drogo... Jednak nie wyobrażam sobie być tam bez łodzi... Mało plaż a jak już są to plaże kampingowe...

Anonymous - Śro 20 Cze, 2012

ŁukaszS3 napisał/a:
Oczywiście powyższy post to joke


Oczywiście, że nie jest to joke :*

jechałem tak już... hmm.... 16-20 razy i po pierwsze to jest najszybsza i najprostsza droga (nie pisałem, że najtańsza), po drugie jeśli robi Ci różnice na całej trasie 100pln (winiety) to polecam jechać na Hel (mało autostrad = mało płacenia :rotfl: )

no offence. Każdy jeździ jak woli, tą drogą te ~1700km zrobiłem w 14h z hakiem (obiad, tankowania itp) więc nie widzę problemu.

Jakarti - Śro 20 Cze, 2012

AleX_R53 napisał/a:
całej trasie 100pln (winiety)

winiety na calej trasie sa tansze niz kilka bramek w Polsce?!? :D lol.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group