To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Euro 2012

Yarko - Pią 08 Cze, 2012

"W naszej drużynie jest 1 szczęsny, i 10 nieszczęsnych."


:rotfl:

siema - Pią 08 Cze, 2012

M napisał/a:
Podoba mi się kilka rzeczy, ale bardzo niewiele żeby o nich pisać

Ha! Dokładnie tak samo mamy z naszą reprezentacją :)
Jak sam napisałeś obejrzałeś kawałek- i owszem, grali czasem bardzo, bardzo dobrze. Ale większość kibiców pewnie już myśli o kolejnych meczach, a tam jeśli nic się nie poprawi będzie już nie remis, a porażka.

Rosjanie właśnie ogrywają Czechów 2:0...

Reasumując, trzeba wg mnie odróżniać pomyje od konstruktywnej krytyki.

M - Pią 08 Cze, 2012

Żeby nasza krytyka była kontstruktywna powinna być spisana na kartce i wysłana do Smudy :)
Inaczej nie ma szans :)

Bonczek - Pią 08 Cze, 2012

Smuda to Smutny Franek?
M - Pią 08 Cze, 2012

Smutny korniszonek
siema - Pią 08 Cze, 2012

Smuda sam sobie winien że na Hothatch'a nie wchodzi :>

Przypominam że jedynym mającym szanse na pomóka jest Zefir- tylko on obstawił mecz Czechy-Rosja (stawiał 1:2, aktualnie 0:2).

qbus - Pią 08 Cze, 2012

Rosjanie jadą Czechów że aż głowa mała... niedobrze... to by było na tyle euro.
was79 - Pią 08 Cze, 2012

jak tak dalej pójdzie to ładne baty od ruskich zbierzemy :lol2:
GeKo - Pią 08 Cze, 2012

Dobra w sumie to mam jedno marzenie, walić euro ale ruskim łomot :rotfl:

Zaznaczam że dopiero się teraz połapałem że gramy z ruskimi :]

Barejka - Pią 08 Cze, 2012

a co dal nam ten remis wogole bo na pilce sie nie znam? jakies punkty, przechodzimy dalej czy lepiej jakby poszli do baru posiedzieli 90min i byloby to samo? :> :>
jozekrj - Pią 08 Cze, 2012

co do naszej drużyny to pierwsza połowa była dobra niestety w drugiej wyszły braki kondycyjne i gdyby smuda zrobił zmiany może było by lepiej
ostatnie minuty to jakaś porażka

ogólnie rzecz biorąc oglądając pierwsza połowę mimo ze była dobra to i tak moim zdaniem nasi atakujący czasami za dużo myślą i okazje im przechodzą koło nosa

siema - Pią 08 Cze, 2012

Ja nie chcę być czarnowidzem ale przypominam, że Szczęsny pauzuje też w następnym meczu... Sercem będę za naszymi, ale jak bym miał stawiać jakieś pieniądze... ;)
Rasputin - Pią 08 Cze, 2012

Byłem na meczu i powiem wam,że oprócz pierwszej połowy oraz całej atmosfery przed meczem nie warto było.
Smuda jest kretynem bo przez 45min rozgrzewał się super szybki Grosicki i spółka a on zmiany nie zrobił,tylko cały mecz klaskał :wall:
Ale olac go,Euro się zaczeło i jaram się tym na maxa bo wkoncu bedzie co ogladac wieczorami.
P.S. mam 12 biletów na mecze grupowe na Ukrainie więc jakby ktoś chciał to niech da znać. Cena taka sama jak oficjalnie,żadnych ukrytych kosztów kl.III - 30 euro/sztuka.
Szkoda by się zmarnowały :/
Rosja - Czechy 4:1 xD

zefir - Pią 08 Cze, 2012

kapke się pomyliłem ;) )
budzik - Pią 08 Cze, 2012

Rasputin napisał/a:
Ale olac go,Euro się zaczeło i jaram się tym na maxa bo wkoncu bedzie co ogladac wieczorami

Ale w jułesej to onna godzina jest :rotfl:
Oglądałem na garazu z znajomymi jak dłubaliśmy fure i 1 połowa spoko,podobało mi się :)
A Russia poszła ogniem :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group