To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Ja pierdole skasowali mi najstarszego malara!!

budzik - Czw 14 Cze, 2012

Ale jakie emocje na takich oponach :D
Rasputin - Czw 14 Cze, 2012

Barejka napisał/a:
Rasputin, wybacz ze spytam ale na tych oponach miales jechac po europie? przeciez one maja kilkanascie lat a moze wiecej :D

Te opony maja mniej niz Twój Pedzio :* Serio,wyglądaj tylko tak ale ten model Dębicy jest nadal oferowany i można je kupić nówki :]

Barejka - Czw 14 Cze, 2012

Rasputin, czyli mniej niz 20 lat :rotfl: :rotfl:
budzik - Czw 14 Cze, 2012

Ja na 25 letnich lecialem zima 130 i zyje,nie ma co przesadzac :D
budzik - Czw 14 Cze, 2012

Ja na 25 letnich lecialem zima 130 i zyje,nie ma co przesadzac :D
Jacek - Czw 14 Cze, 2012

Ja na 25 letnich lecialem zima 130 i zyje,nie ma co przesadzac :D
Barejka - Czw 14 Cze, 2012

Ja na 25 letnich lecialem zima 130 i zyje,nie ma co przesadzac :D
iQ - Czw 14 Cze, 2012

Ja na 25 letnich lecialem zima 130 i zyje, nie ma co przesadzac

Bart znow prosil...

Shymek - Czw 14 Cze, 2012

Słabo...

Po wycenie z OC pisz odrazu odwołanie iż jest to model kolekcjonerski :) Zresztą widać po reszcie auta ze to nie jakiś zardzewiały kapeć tylko mega zadbane auto!
Może wyda ci się to troche głupie ale.... pisz też do Fiat Auto Poland o pomoc ;) Wymyśl tam jakieś bzdury że chciałeś jechać w trip po Europie kolekcjonerskim modelem i specjalnie szykowałeś go na to kupę czasu i zdarzył się taki fuck up nie z Twojej winy - uwierz mi mogą być baaardzo pomocni ;)

EmerytRs2 - Czw 14 Cze, 2012

zabierać prawko Emerytom !!
Barejka - Czw 14 Cze, 2012

moze cos w tym jest o_O ostatnio przygladalem sie takiemu panu ktory mial kilkadziesiat lat i ladowal sie do espero, szedl malutkimi kroczkami o kulach, a wsiadal z 5 minut do srodka, ale o dziwo ruszenie z miejsca zajelo mu bardzo malo czasu, ale w lusterko nie spojrzal jak zjerzdzal z kraweznika o_O
Shymek - Czw 14 Cze, 2012

Przykra sprawa bo nas też to kiedyś czeka. Tu w Olsztynie pomagam dziadkom mojej narzeczonej. Niestety choć moim zdaniem jej dziadek dawno już nie powinien prowadzić to nie da się go do tego zmusić. Pozatym nie mają tu nikogo i jak ja wyjadę w delegację czy coś to dojazd do lekarza czy po zakupy autem jest niezbędny. Niestety też miał "Stłuczkę" ze swojej winy (bo przyjął mandat a mnie nie było na miejscu :P ) choć moim zdaniem koleś walący w niego zrobił to z premedytacją...

Koniec OT - Malczana mi szkoda - naprawde podobaja mi się tak zadbane stare kapcie xD i podziwiam właścicieli za pasję i wytrwałość.

Trzymam mocno kciuki by sie udało z wyjazde i życze zarazem powodzenia :)

P.S. Z tym pismem do FAP :lol2: (Fiat Auto Poland) pisałem na serio serio bo sam kiedyś do nich pisałem i zdecydowanie są bardziej otwarci na takie pomysły niż Reno :/

Rasputin - Pią 15 Cze, 2012

Dzięki za rady,jak zaczną się schody to będę kombinował. Na razie niech tylko rzeczoznawca zrobi oględziny,zaczynamy naprawiac i heja w droge. Po powrocie pewnie będę musiał sie z nimi użerał :/
BTW Skruszony dziadek powiedział,że dzisiaj odstawia prawko do gablotki bo już niestety nie ogarnia. Jeżeli nie kłamał to jedyny pozytyw tej całej sytuacji :]

Gaydek - Pią 15 Cze, 2012

ojajebie, współczuje, not nice at all :wall:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group