To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Ekipy budowlanej szukam

M - Pon 03 Lut, 2014

Nie wiem o jest gorsze - stawianie od nowa scianki czy poprawianie po kims kodu
Chyba to samo

Kamill - Pon 03 Lut, 2014

Poprawianie po kimś ścianki, bo copy paste gorzej działa :rotfl:
MoRToN - Pon 03 Lut, 2014

Kamill napisał/a:
Jak się już ogarnia programowanie to taka budowlanka to bułka z masłem


:rotfl: :rotfl:

Jak to mówią - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;)

Kamill - Pon 03 Lut, 2014

Ja bywałem po obu stronach i wiem że wykończeniówka jest do ogarnięcia w krotkim czasie.
MoRToN - Pon 03 Lut, 2014

Jak wszystko jeśli się ma predyspozycje i chęci.

Poza tym wykończenie kawalerki to jeszcze nie budowlanka ;)

Kamill - Pon 03 Lut, 2014

MoRToN napisał/a:
Jak wszystko jeśli się ma predyspozycje i chęci.

Poza tym wykończenie kawalerki to jeszcze nie budowlanka ;)

Wiesz jak doświadczenie z kilku różnych gałęzi majsterkowania rękoma się połączy to kolejne prace nie wydają się trudne :)
Nie mowie o stawianiu domu czy o stolarce bo to inny pułap.
I nie nazywaj 3 pokojowego mieszkania kawalerką (mimo że metraż na to wskazuje :lol2: )

Kamill - Pon 03 Lut, 2014

A skoro jestesmy w temacie czy ktos ma parkiet/deske podlogową olejowaną ? Bede brał albo olej albo lakier w półmacie i sam nie wiem co lepsze. Słysze tyle samo dobrych co i złych opinii. Czy ktoś ma olej albo widział u kogoś jak to się zachowuje na przestrzeni lat ?
MoRToN - Pon 03 Lut, 2014

Peace, kawalerka była tylko luźno rzuconym przykładem.

Miałem/mam styczność z programistami jeszcze ze szkoły i jak dla mnie to jedna z bardziej leniwych, niesystematycznych, nieterminowych i niedokładnych grup ludzi ;) (informatycy) chociaż sam teoretycznie z wykształcenia nim jestem ;)

MoRToN - Pon 03 Lut, 2014

Kamill napisał/a:
A skoro jestesmy w temacie czy ktos ma parkiet/deske podlogową olejowaną ? Bede brał albo olej albo lakier w półmacie i sam nie wiem co lepsze. Słysze tyle samo dobrych co i złych opinii. Czy ktoś ma olej albo widział u kogoś jak to się zachowuje na przestrzeni lat ?


Olej wymaga pielęgnacji i większej uwagi - nawet jak ci skapnie jakaś bardziej agresywna chemia to potrafi zostać ślad i trzeba polerować, do tego konserwacja 1x-2x w roku (olejowanie) czyli 200zł na materiał i dzień roboty z odstawianiem mebli.

Z lakierem takich historii nie ma no ale estetyka olejowanej deski jest dużo fajniejsza, nie świeci się jak psu jajca.

Jakarti - Wto 04 Lut, 2014

Kamill napisał/a:
A skoro jestesmy w temacie czy ktos ma parkiet/deske podlogową olejowaną ? Bede brał albo olej albo lakier w półmacie i sam nie wiem co lepsze. Słysze tyle samo dobrych co i złych opinii. Czy ktoś ma olej albo widział u kogoś jak to się zachowuje na przestrzeni lat ?

rachunek jest prosty
na olejowane deski nie poruchasz a za 200zl juz tak :D

Franek - Wto 04 Lut, 2014

siema napisał/a:
Ma ktoś dobrego glazurnika?

Jakis tydzien temu skonczyl gosc u mnie. Wydaje sie ze ok. Moge dac namiary.
Rozsadny sie wydaje, policzyl, pomierzyl, nic na pałę. Mało docinek, z pomysłem raczej wszystko.

kamil - Wto 04 Lut, 2014

jak zaraz wjedzie ci dziecko to zdecydowanie olej :) Lakier będziesz miał schetany po roku a i podłoga wygląda ładniej ( ale to subiektywne odczucie)
siema - Wto 04 Lut, 2014

Franek napisał/a:
siema napisał/a:
Ma ktoś dobrego glazurnika?

Jakis tydzien temu skonczyl gosc u mnie. Wydaje sie ze ok. Moge dac namiary.
Rozsadny sie wydaje, policzyl, pomierzyl, nic na pałę. Mało docinek, z pomysłem raczej wszystko.

Dawaj numer tutaj, może ktoś jeszcze skorzysta.

kamil napisał/a:
jak zaraz wjedzie ci dziecko to zdecydowanie olej :) Lakier będziesz miał schetany po roku a i podłoga wygląda ładniej ( ale to subiektywne odczucie)

RLY? Serio olejowana podłoga jest w stanie przetrzymać w jako takim stanie atak 3 latka? Szczerze mówiąc już zastanawiałem się czy na pierwsze 5 lat mieszkania nie powinienem położyć paneli, by dzieciaki rysowały po nich zamiast po drewnianym parkiecie.

was79 - Wto 04 Lut, 2014

siema napisał/a:
Szczerze mówiąc już zastanawiałem się czy na pierwsze 5 lat mieszkania nie powinienem położyć paneli, by dzieciaki rysowały po nich zamiast po drewnianym parkiecie.


To jest dobry wybór. Później zamawiasz kontener i w ciągu jednego dnia masz czysto :]
U nas po 4 latach szurania zabawkami, koniem na biegunach itd. widzę właśnie, że po odrośnięciu srajt to będzie jedynie wyjście.
(aha no i większość listw pourywanych/obtłuczonych - ostatnio najmniejszą przyłapałem jak tynk wyżerała zza listwy :D )

Kamill - Wto 04 Lut, 2014

Eh, no nic, najwyżej sie prze cyklinuje ten lakier.
Jeszcze mam być za jakiś czas u znajomych co maja olej i narzekają. Musze to obadać na wlasne oczy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group