To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Konto firmowe

Anonymous - Śro 12 Gru, 2012

Kubas wie co dobre:


ŁukaszS3 - Śro 12 Gru, 2012

Vlodarsky napisał/a:
Może jest na forum właściciel jakiegoś banku?


Właśnie się nad tym zastanawiam czy czegoś nie otworzyć bo już nie mam co z tym hajsem robić. Już zacząłem wymieniać PLN na EURO żeby tego było mniej ale to rozwiązało sprawę na krótki okres czasu. Ale to takie trochę odkładanie problemu na potem... Teraz pożyczę a potem jak oddadzą z % znowu będzie jeszcze więcej...















:rotfl:

siema - Śro 15 Maj, 2013

Opuszczam BZ WBK z niesmakiem. Nie mogę sprawdzić historii rachunku dalej jak 12 miesięcy wstecz. Nie jeżdżę samochodem na parę, to i nie będę chodził do oddziału i prosił o miesięczne papierowe wyciągi.

Potrzebuję:
1) Konta dla spółki zoologocznej (sp. z o.o.)
2) Z możliwością sprawdzenia historii online >=24miesięcy
3) Niedrogiego

Na razie typuję: Alior, Raiffeisen, City Handlowy. Coś jeszcze? Ewentualnie jakieś znane Wam fakty dyskredytujące powyższe? :)

Cartoon - Śro 15 Maj, 2013

W aliorze widzę całą historię z 2011r, kiedy to założyłem konto ;) nie wiem jakie opłaty są dla sp. z o.o. , ale dla jednoosobowej firmy konto jest całkowicie darmowe ;)
Jakarti - Śro 15 Maj, 2013

siema,
hmm...

zadzwon do swojej placówki i popros o to zeby Ci przysłali na Twoj adres. nie da rady tak?

M - Śro 15 Maj, 2013

mbank
Greg - Śro 15 Maj, 2013

Jakarti napisał/a:
siema,
hmm...

zadzwon do swojej placówki i popros o to zeby Ci przysłali na Twoj adres. nie da rady tak?

Zawsze da, ale za siano. Ode mnie w Kredyt Banku chcieli chyba 5 albo 15zł za stronę, a potrzebowałem wyciągi z 3-4 msc sprzed 4 lat, było tego z 50 str. :D

zefir - Śro 15 Maj, 2013

Alior !
siema - Śro 15 Maj, 2013

Jakarti napisał/a:
siema,
hmm...

zadzwon do swojej placówki i popros o to zeby Ci przysłali na Twoj adres. nie da rady tak?

Tak jak Greg napisał. Ja akurat muszę komuś udowodnić, że zapłaciłem fakturę sprzed 1.5 roku. Nie jestem pewien w którym miesiącu ją zapłaciłem, więc jak będę miał niefart, to zapłacę tyle co za rok obsługi w innym banku.

Wymaganie nie jest jakieś wygórowane, bo na prywatnych rachunkach mógłbym taką operację przeprowadzić bez problemu.

M napisał/a:
mbank

Niestety nie ma oferty dla firm zoologicznych.


Idę obczaić Aliora...

M - Śro 15 Maj, 2013

siema napisał/a:
Niestety nie ma oferty dla firm zoologicznych.

A to jaka oferta ma być bo nie rozumiem? :>

siema - Śro 15 Maj, 2013

M napisał/a:
siema napisał/a:
Niestety nie ma oferty dla firm zoologicznych.

A to jaka oferta ma być bo nie rozumiem? :>

No nie można założyć u nich konta dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością :)

M - Śro 15 Maj, 2013

Niewiedziałem...
GeKo - Śro 15 Maj, 2013

siema napisał/a:
Ja akurat muszę komuś udowodnić, że zapłaciłem fakturę sprzed 1.5 roku. Nie jestem pewien w którym miesiącu ją zapłaciłem,
A nie drukujesz potwierdzeń przelewu i nie podpinasz do faktur?
Bart - Śro 15 Maj, 2013

a po chuj? :]
GeKo - Śro 15 Maj, 2013

Właśnie np po to, druga sprawa jak nie zapłacisz faktury w ciągu 30 dni od terminu zapłaty to musisz ją wyksięgować z kosztów. Jak zostawisz w kosztach a będziesz miał kontrol, to musisz pokazać kiedy ją zapłaciłeś.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group